18°
piątek
26°
12°
sobota
Narodowe Święto Niepodległości w Żarkach
10 listopada 2017 r. | 08:04
3

W sobotę 11 listopada w Żarkach będzie obchodzone Narodowe Święto Niepodległości. Uroczystości rozpoczną się od mszy świętej w kościele parafialnym w Żarkach.

Początek uroczystości o godz. 10:00.3 odpowiedzi na “Narodowe Święto Niepodległości w Żarkach”

 1. Marcin Labocha napisał(a):

  Słuszna inicjatywa
  0  0
 2. SMERF MARUDA napisał(a):

  Nie z takim rozmachem bo to nie w Leśniowie, jestem tylko w szoku jak ludki Naczelne ,które kablowały i podpieprzały teraz chodzą do Kościoła bo aż mnie oczy bolą i nawet do Komuni św.klękają ? A JA TYLKO LUBIĘ E
  0  0
 3. Lolo napisał(a):

  Ci, którzy mają najwięcej za uszami, dzisiaj siedzą w kościele w pierwszych rzędach. Oni nie chcą przeprosić za swoje czyny tylko nachapać się jeszcze więcej. Mydlą ludziom oczy, a łatwowierni ludzie w to wierzą.
  0  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).