sobota
niedziela
fot. Teatr Odjazd
Zapraszamy na komedię pt. „Trele-Morele”
04 listopada 2017 r. | 21:41
1

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach i Teatr Odjazd zapraszają na sztukę komediową pt. "Trele - Morele", która odbędzie się w piątek 17 listopada w siedzibie MGOK.

Początek spektaklu o godz. 18:00. Cena biletu wynosi 5 zł.Jedna odpowiedź na “Zapraszamy na komedię pt. „Trele-Morele””

  1. Skąpiec napisał(a):

    Jak to jest że GOK pod patronatem Dobrodzieja Burmistrza POdlejskiego zaprasza na spektakle mieszkańców żeby ich rozwijać intelektualnie a tu jeszcze rządzą opłaty od mieszkańców 5 złotych za wstęp ? Niech Dobrodziej POdlejski nie rozdaje nagród na lewo i prawo a nagrody niech wypłaca zasłużonym a nie naganiaczom wyborczym ! Pan POdlejski lubi mieć mieszkańców otłumanionych i najlepiej bez dostępu do internetu a czytających Gazetę Myszkowską gdzie na każdej niemal stronie pisze co Wielki Dobrodziej Burmistrz POdlejski zrobił i darował ale oczywiście nie ze swojego portfela. POdlejski w Gminie Żarki zrobił Epokę Średniowiecza bo dobrze się rządzi Ciemną Masą.Do Teatru to mogę sobie iść sam a tutaj dla mieszkańców Panie Burmistrzu POdlejski to wstyd targać jeszcze po te 5 złotych. Pan Burmistrz zaprasza czy haracz zbiera ?

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).