czwartek
-5°
piątek
Odpust w Leśniowie
09 lipca 2018 r. | 10:14
12

W Leśniowie wczoraj odbyła się tradycyjna msza święta oraz odpust, w którym wzięli udział Mieszkańcy i pielgrzymi - łącznie ok. 1000 osób. Byliśmy tam z kamerami, co zresztą zauważył proboszcz (przeor) z ambony. Zapraszam do zapoznania się z naszymi materiałami wideo.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej

Gepostet von Gmina Żarki am Sonntag, 8. Juli 2018

Odpust Matki Boskiej Leśniowskiej Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej

Gepostet von Gmina Żarki am Sonntag, 8. Juli 2018

 12 odpowiedzi na “Odpust w Leśniowie”

 1. Marcin Labocha napisał(a):

  Niedzielna msza na waszych łamach. W TVP też nadawali z Jasnej Góry.

  6
  1
 2. olo napisał(a):

  Do piszącego artykuł nie proboszcz tylko przeor

  2
  7
  • bruno napisał(a):

   To normalne ze niedoksztalcony dziennikarzyna nie wie kto jest proboszcz a kto przeor .Z taka wiedza powinien kręcić wesela gdzies w lasach bieszczadzkich 😆

   9
   7
   • Jolka napisał(a):

    Bruno ty się może nie wypowiadaj na temat wykształcenia i ogólnej wiedzy. Twoje posty i treści w nich przekazywane jak i słownictwo którym się posługujesz świadczą o twoim poziomie, poziomie przy którym do meneli spod sklepu powinieneś się zwracać per Panowie.

    8
    5
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

     ukaszek lubi być pod sklepem i w sklepie a zamiast się ukaszek uczyć to wolał podbieraćKsiędzu kasę z tacy i tak już mu zostało że lubi podbierać bo ma jeszcze od kogo ale wiedzy już nie pobierze.

     6
     1
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

    ukaszku twoje wesele nakręcimy w gratisie. ukaszku a ty będziesz brał tradycyjnie ślub i wesele czy na tzw. ” kocią łapę będziesz siedział „

    8
    0
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

    Sołtysie Kotowic nie przesadzaj z tego co wiem to ty to już napewno wykształcenia to nie masz a wiesz kto przedtem napewno podbierał Proboszczowi kasę z tacy choć myślę że bardziej pokaźniejsza taca byłaby u Przeora to się zgadza i wtedy sam orłem z matmy nie byłeś ale tak gołym okiem to dałbyś radę stwierdzić gdzie większa taca byłaby.

    5
    0
 3. Edyta napisał(a):

  Dziękuję bardzo autorom za nagranie i zamieszczenie transmisji na tej stronie. Robicie coś, co jeszcze dwa lata temu było nie do pomyślenia.

  Bóg zapłać.

  8
  3
 4. Sygnalista napisał(a):

  Sz.Panie redaktorze już wiem na czym polega „fenomen” Pańskiego portalu otóż moje wpisy / i nie tyko moje/ poprostu Pan kasuje i zostają same cacy brawo to jest typowa zagrywka PiS ,życzę zdrowia już nigdy nic nie napisze co z pewnością Pana zadowoli.

  0
  6
  • haha napisał(a):

   pozostaniemy niepocieszeni!!! hahaha. jesteś jednym z tych „znawców” internetowych, nic nie wiesz, na niczym się nie znasz, nie jesteś stąd, a się wypowiadasz! żegnam bez żalu

   1
   0
 5. Sygnalista napisał(a):

  Szanowny haha obiecalem koniec wpisów ale Panu / Pani/ odpowiem,. JAD wscieklej zmiji w postaci Sz.P. Gasiorowskiego nic dobrego nie uczyni ,żegnaj pozdrawiam ROZSĄDNYCH ZARCZAN.

  1
  3
 6. Wasz znajomy napisał(a):

  Nie rozumiem redaktorze na czym polega to pańskie punktowanie , że nagradzani punktami są wszyscy co piszą nienawiść obelgi i.t.p. i nawet z odpustu stwarzasz piekło RAJCUJE CIĘ TO ale nas mieszkańców..

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *