-4°
piątek
-3°
sobota
fot. BP Tomasz Żak slaskie.pl
Kolędnicy w Kotowicach wyróżnieni!
24 listopada 2017 r. | 10:10
9

Przedstawiciele sołectwa Kotowice zostali docenieni przez Zarządu Województwa Śląskiego. Podczas 15. Forum Sołtysów Województwa Śląskiego, Paweł Labocha odebrał puchar oraz nagrodę w wysokości 1500 zł.

Kolędnicy w Kotowicach zostali wyróżnieni w kategorii na najlepsze przedsięwzięcie popularyzujące tradycje, obrzędy i zwyczaje.

Serdecznie gratuluję!

Pełną listę laureatów znajdziecie TUTAJ.9 odpowiedzi na “Kolędnicy w Kotowicach wyróżnieni!”

 1. mieszkaniec napisał(a):

  to co u nas we wsi nie ma Sołtysa przecież to forum sołtysów co nie dostał wolego w pracy jak nasz Radny czy zachorował .

 2. Marcin Labocha napisał(a):

  Przynajmniej tyle. Brawo Paweł

 3. krysia napisał(a):

  Paweł Labocha nie jest sołtysem Kotowic i nie odebrał nagrody finansowej. Żeby się tego dowiedzieć to trzeba wykonać choć trochę działań dziennikarskich.

 4. kibice napisał(a):

  Niech zyje PREZES naszego klubu KS KOTOWICE a gdie wice prezes Sołtys przecie on ładnie wychodzi na zdjęciach jest fotogeniczny .

 5. Hania napisał(a):

  A może by tak panią Stasię Nowakową ,pomóc !!!ma 100 glośow ,a punktów mało ,bardzo mało ?

 6. kibice napisał(a):

  My tyllko głosujemy na naszego prezesa bo zawsze cos hlapniemy od Niego a tero kase mo.

 7. ZGRYWUS napisał(a):

  Przecież oni tą nagrodę to przepili,a może ten puchar dać na licytację to jeszcze coś się wypije.Tak pili że jeszcze kasy musieli dobrać z kasy urzędu bo przecież w Orlim Gniezdzie na krzywy ryj nie da a to już nie obręb gminy Żarki.Co oni wódki i żarcia w domu nie mają ? Ach niefart ,tutaj to płacą z pieniążków mieszkańców a nie ze swoich to tak że trzeba korzystać na maksa do tego stopnia że SOŁTYS nie był wstanie odebrać nagrody i musiał go wyręczyć na Forum Sołtysów-RADNY.O zgrozo co to za cyrk i co tam pajac RADNY LABOCHA robił ?

 8. wiesiek napisał(a):

  no jest gość medialny żeby tylko na zdjęciach być i aż tak się poświęcać do fotografii że pojecał na zlot sołtysów a to i chyba pojedzie na zlot wójtów i burmistrzów i się trochę fotek naprodukuje.niebezpiecznie jest wpuścić wieśniaka do biura bo atrament wypije taka to dygresja aczkolwiek trzebałoby napisać tutaj onomatopeję.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).