-4°
piątek
-3°
sobota
Była jednym ze sponsorów kampanii Podlejskiego!
09 marca 2018 r. | 12:11
20

45-letnia Wioletta Król to jeden ze sponsorów kampanii wyborczej Klemensa Podlejskiego. Teraz jest wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej w Żarkach. Król za 15 540 zł diety w całym 2016 roku jako radna zgłosiła tylko jeden wniosek. Król według oświadczenia majątkowego pracuje w biurze obsługi klienta. Nie ma żadnych oszczędności, posiada za to dom 176m2 o wartości 240 tys. zł. Ma też działkę rolno-budowlaną o wartości 20 tys. zł.

W 2016 roku, oprócz wspomnianych 15 540 zł, zarobiła 34 017,95 zł z tytułu zatrudnienia, 12 600 zł z alimentów i 1836 zł zasiłku opiekuńczego. Łącznie w 2016 roku zarobiła 63 993,95 zł.

Jej oświadczenie majątkowe możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI20 odpowiedzi na “Była jednym ze sponsorów kampanii Podlejskiego!”

 1. Wyborca napisał(a):

  trzeba było się jakoś odwdzięczyć

 2. Marcin Labocha napisał(a):

  Królowej trzeba podziękować w najbliższych wyborach. Nie nadaje się i tyle w temacie.

 3. bruno napisał(a):

  Kolejna świetna merytoryczna idiotyczna riposta .Kiedy napiszesz coś co uzasadnisz? ???

 4. bruno napisał(a):

  Pracodawca heheheheh Ja nerwowy hehehhe dobre.

 5. żarczanin napisał(a):

  Była pracownica SANIKO przed wyborami, współpracowała z UMG Żarki jako pracownik do spraw klientów, przez ten częsty kontakt nawiązany ,startowała na radną .Nawet jak została radną, jeszcze rok tam pracowałą. SANIKO do dzisiaj świadczy usługi na rzecz Gmiy ,czy te układy nie wydają się dziwne ?

 6. żarczanin napisał(a):

  Dziwne również jest to ,że ta Pani po wyborach nie została szeregowym radnym ,tylko od razu awansowała na Wice- Przewodniczącą.Wiadomo kto na początku kadencji Rady proponuje swoich zastępców i gra pierwsze skrzypce w Radzie UMG Żarki

 7. Liczman napisał(a):

  Wróbelki ćwierkały o różnych,innych,dziwnych poparciach; nieważne kto gra piersze skrzypce ,ważne kto pociąga za smyczek

 8. Żarczanin napisał(a):

  Nie ma to jak żyć tematami sprzed kilku lat. Kto i co. Gdzie i jak. Boli, że bez Was. Jednak zazdrość ściska. Liczy się przyszłość.

 9. Gosc napisał(a):

  Od Radnej wara za jej czasow Jaworznik wyglada lepiej a i jest dobra Radna kolejny post o dupe rozstrzaskac !!!Pozdrawiam Wiola Dobra Radna z Ciebie jest badziewiatym portalem sie nie przejmuj

  • mario napisał(a):

   Pewnie, że jest dobra i za to doceniana. Od kilkunastu tygodni jest w ogonie rankingu radnych, często na zaszczytnym ostatnim miejscu. W tym tygodniu też. Zresztą ta sama czwórka jest stale w ogonie rankingu. Mimo, że widać teraz jak bardzo im zależy aby było inaczej, bo głosujących coraz więcej.

   • Liczman napisał(a):

    Wielkimi krokami zbliżają się wybory;daje krzynke mamrota,że 90 % obecnej populacji rajców dostaje mandat na następnych 5-ięć tłustych lat.

  • Liczman napisał(a):

   Terefere kuku a ile miesięcy lała sie woda na Dolnej? przynajmniej wróble miały sie w czym wykonpać

 10. Banduch napisał(a):

  QUO VADIS Pawle Gąsiorowski? QUO VADIS? Jeszcze możesz zawrócić.
  Prośba do wszystkich czytelników o modlitwę za Pawła Gąsiorowskiego o pokój i dobro w jego sercu.

  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

 11. Wasz znajomy napisał(a):

  Ta modlitwa to za was wszystkich .Jeżeli masz odwagę łgać ,kłamać ,obczerniać wrzuć fotke i będziesz wiarygodny i lubiany.

 12. Moher napisał(a):

  Jestem pewien, że nie mam w gronie znajomych osobnika wstydzącego się swojego nazwiska. Nie schlebiaj sobie, żeby być moim znajomym należy sobą coś reprezentować. Nie sądź innych, daj przykład i przedstaw się. O modlitwie to najwyraźniej informację czerpiesz z Faktów i Mitów. Modlitwa to nie kopiuj i wklej. Banduch i Wasz znajomy jakoś w jednym duchu piszą jakby tą samą ręką.

 13. Liczman napisał(a):

  Banduch i Wasz znajomy to może Marek ?

 14. Banduch napisał(a):

  Szawle Szawle, dlaczego mnie prześladujesz?

  „Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą występnych,
  nie wchodzi na drogę grzeszników i nie siada w kole szyderców,
  lecz ma upodobanie w Prawie Pana, nad Jego Prawem rozmyśla dniem i nocą.
  Jest on jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą, które wydaje owoc w swoim czasie,
  a liście jego nie więdną: co uczyni, pomyślnie wypada.”
  Ps 1. 1-3

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).