18°
piątek
13°
sobota
Reklama KWW Bezpartyjni Samorządowcy - Poraj
Komisja Rewizyjna – live na facebooku!
10 grudnia 2017 r. | 18:23
33

Już jutro, tj. w poniedziałek 11 grudnia w sali UMIG Żarki odbędzie się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Żarkach. Głównym punktem komisji będzie rozpatrzenie mojej skargi na Burmistrza Klemensa Podlejskiego w zakresie ciągłego nieudostępniania mi informacji publicznej w postaci faktur z firmy PPHU Polbut Marcina Podlejskiego. Na komisji ma być prawnik z gminy, który zamierza przekonać radnych do zasadnego nieudostępniania mi tych informacji. Całość będziecie mogli zobaczyć LIVE na naszym facebooku.

LIVE na naszym facebooku - TUTAJ. Zaczynamy o godz. 9:00.

Proponowany porządek obrad:
1.Zaopiniowanie projektu budżetu gminy Żarki na 2018 rok
2.Rozpatrzenie skargi P. Gąsiorskiego na Burmistrza Miasta i Gminy Żarki
3.Sprawy różne, bieżące.33 odpowiedzi na “Komisja Rewizyjna – live na facebooku!”

 1. Marcin Labocha napisał(a):

  Ale się kłócą na tej komisji!

  0
  0
 2. Sojka napisał(a):

  Kto kopie dołki pod kimś ten sam w nie wpadnie pożyjemy zobaczymy

  0
  0
 3. Zdzisław napisał(a):

  Brawo panie Szlęk ,takich ludzi potrzebuje ta Gmina. Od lat te same osoby piastujące wysokie funkcje,pomagali Burmistrzowi doprowadzić Suwerena do wściekłości . Trzeba im patrzeć na ręce to i oszczędności w kasie Gminy może się pojawią

  0
  0
  • bruno napisał(a):

   Jesli ci tak zle to czemu nie jestes w radzie?????Proponuje zrobic swiateczna paczke dla naszego wspanialego dziennikarza na swieta bo pisal ze w domu mu sie nie przelewa w ramach wdziecznosci!!!!!!!!!!

   0
   0
 4. ŚPIOCH napisał(a):

  Te WAŻNIAK ten gościu po środku stołu co siedział na wprost kamery to kto to był SĘDZIA ? Ja tak już trochę ślepy jestem ale na początek myślałem że to wreszcie Zbyszek Ziobro wpadł do Żarek na rekonesans ale nie, to jeszcze nie ta chwila ale nie ubliżając to pan mecenas Andrzej Hajdas to prawie jak brat Ziobry z podobieństwa a nie wiadomo czy tam w jakiejś lini nie jest spokrewniony,ale nie wiadomo czy warto przyznać się do tego faktu czy też brnąć w zaparte i twierdzić że nie jest spokrewniony.Widać że mecenas HAJDAS za to że pochodzi z Jaworznika ,to w ewidentny sposób dba d..pę Burmistrza Podlejskiego no bo ten co miesiąc płaci mu prawie 3500 złotych za porady prawne z pieniążków podatników. Panie mecenasie HAJDAS przeciętny Podlejski tej gminy chce poznać fakty a nie wymigania się od podania szczegółów. Pokpił pan się panie mecenasie HAJDAS ,bo w tym przypadku tutaj chodzi o pieniążki publiczne,szkoda że pan szuka drogi uniku bo to jest nie fer dla uczciwych mieszkańców.

  0
  0
 5. Kazik napisał(a):

  Ty Bruna paczki to ty potrzebującym zorganizuj, a o Pana Szlęka to się nie martw .Zmobilizuj Gminę aby dzieci potrzebujące w tej gminie dostały paczki pod choinkę .

  0
  0
  • bruno napisał(a):

   Kolejny debilu myslacy ze jestem kobieta !!!!!!!!!!!Jestem ON !!!!!!!!!!!!!! Zwykly obywatel gminy ktoremu taka prowokacja sie nie podoba !!!!!!!!Nie tendy droga!!!!!!!!!!!!!

   0
   0
 6. Dariusz Szlęk napisał(a):

  Droga bruno ,na Komisji Rewizyjnej dziennikarzyny z portalu http://www.zarki.pl nie było ,ponieważ Policja go na wjeździe do Żarek zatrzymała i wzięła na przesłuchanie i stąd jego absencja podczas obrad Komisji Rewizyjnej w sprawie jego skargi i 16 000 użytkowników tego niezależnego portalu. Jego zatrzymanie co do zasady jest porównywalne jak brak w dostawie energii elektrycznej do Żarek na czas trwania Komisji Rewizyjnej i braku prądu w UMiG.Panie Burmistrzu Podlejski czas może się zastanowić nad agregatem prądotwórczym dla budynku GMINNEGO na wypadek jakiegoś kataklizmu ,bo wtedy bez prądu pana Sztab Kryzysowy ,który to mieści się w pana zakładzie pracy nie będzie działał bo sam pan zauważył że mail wysłany z SKO Częstochowa do pana fabryki nie dotarł toż to może podobnie zabrakło prądu i mail stracił się w przestworzach ,bo i sam Wiceprzewodniczący Świerdza stwierdził że wszystko jest z Kosmosu-geniusz.Droga bruno jeśli tylko mieszkańcy zechcą abym został dla nich marnym dziennikarzyną to zostanę to ich wola a ja się ich słucham.Droga bruno przyjmuję każdą pomoc a w szczególności od ciebie ,to będzie dla mnie zaszczytem odebrać paczkę od ciebie osobiście.Ja już nie mogę się na ciebie doczekać.PA.

  0
  0
  • bruno napisał(a):

   Ile razy mam pisac ze jestem facetem nie kobieta !!!!!!!!!!!!!!!!nie pracuje w UMG

   0
   0
   • bruno napisał(a):

    Pytalem juz wiele razy i zapytam jeszcze raz z czego pan sie utrzymuje skoro caly tydzien biega pan po GMINACH spolecznie?????Czy jest pan na utrzymaniu żony???Pytam bo skoro pan docieka spraw finansowych nie swojej gminy to jako czytelnicy też beszczelnie zapytamy sie o pana finanse.

    0
    0
    • osa napisał(a):

     Bruno w urzędzie skarbowym wolne etaty w skarbowym w myszkowie maja to do działu kontroli finansowych byś się nadal ze cię tak wszystko interesuje kto ile w kieszeni ma

     0
     0
 7. Jogi napisał(a):

  Panie Szlęk a jakiego Suwerena pan tutaj reprezentuje ? Bo ja rozumiem ,że ludzi którym pan na tych filmach zarzuca wybrał właśnie suweren , W wyborach .No sami się radni biorą i burmistrz nie wybierają.
  Prze- fakturowywanie / Przerzutka / Karuzela to czynnik normalny w transporcie ? jak to jest kurde ?
  Panie Szlęk niech się pan zastanowi . czy warto ? i dla kogo ? kopną pana w dupę i tyle jedyne co zostanie po anu to śmiech . Niech pan nie ufa ludziom którzy twierdzą ,że są bezstronni a stoi za nimi zawisłość partii rządzącej . Proszę pamiętać o tym ,że w małych samorządach nie głosuje się na partie tylko na człowieka . Jeśli chodzi o żarki P. Podlejski ma jeszcze przed sobą 2 kadencje gwarantowane co najmniej . Pytanko Czemu w Koziegłowach nie ma medium ? Pytanko czy UM Będzin funkcjonuje doskonale ? Jak to jest ? Są ludzie którzy wiedzą dla czego się to wszystko robi ! Ale czekamy spokojnie na rozwój . Nie sztuka zgubić ślepe kocięta 🙂

  0
  0
 8. Bar1958bara napisał(a):

  Suweren (fr. souverain, najwyższy i ang. sovereign, suwerenny) – podmiot sprawujący niezależną władzę zwierzchnią.

  Prawa suwerena przynależą: urzędującym monarchom, pretendentom do tronów i tytularnym monarchom, papieżowi, niektórym wschodnim patriarchom (np. patriarsze Konstantynopola) oraz narodom rządzącym się w systemie demokratycznym (gdzie funkcjonuje zasada suwerenności ludu).

  W Wielkiej Brytanii mianem tym opatruje się całą rodzinę królewską, która stanowi oficjalną instytucję tego państwa i jest formalnie częścią jego parlamentu. Na czele rodziny królewskiej stoi aktualnie panujący król lub królowa. Do rodziny tej zaliczani są:

  rodzice i bezpośrednie rodzeństwo panującego króla oraz ich małżonkowie,
  dzieci i wnuki panującego króla oraz ich współmałżonkowie (chyba że z jakichś powodów zostaną wykluczeni z rodziny królewskiej).

  Wszyscy członkowie rodziny królewskiej, ze względu na to, że są formalnie członkami ciała parlamentarnego, otrzymują pensję, fundusz reprezentacyjny i zakres obowiązków, którego szczegóły są uchwalane przez Izbę Lordów.
  ==========================================================================================================================
  suweren – złota moneta o wartości 1 funta

  0
  0
 9. Kos napisał(a):

  Zawsze tak jest , że się wystawia człowieka a po wszystkim kopie w d… . Było już takich wariatów opozycjonistów trochę i w Myszkowie i w Żarkach i gdzie są ? A ludzie którzy sprawowali stanowiska radnych i burmistrzów , wójtów itp nadal są u władzy .Co do faktur Pana Podlejskiego jestem jak najbardziej za ujawnienie ich . Jeśli urząd nie może znaleźć to proszę o kopię syna pana Podlejskiego i to wszystko . Faktycznie nie mając nic do ukrycia faktury powinny się ukazać w dniu złożenia zapytania o wgląd . Pan Szlęk szykuje się do rady ? Aktywista , doskonały mówca ! Świetny organizator . Miły taki kochający misiu . Ciekawi mnie czy po takiej ilości jadu znajdzie pan kogoś godnego do współpracy i chcącego z panem współpracować .
  Wiem że ten komentarz to pożywka dla tego portalu . jednak nie da się inaczej .

  0
  0
 10. Gwiazdka napisał(a):

  Wyciszmy się Bracia i Siostry bo to okres Adwentu,Oczekiwania.

  0
  0
 11. Juliusz napisał(a):

  Ej Gwiazdka chyba portale pomyliłąs!

  0
  0
 12. Dariusz Szlęk napisał(a):

  Droga” bruno” pytanie o moje finanse zadała” osa”,czyli ty jesteś kobietą a nie facetem bo to taki sam ciąg słów i forma ,więc jesteś kłamczuchą a tyle razy ci droga bruno tłumaczyłem abyś powiedziała Szefowi ,że to koniec a ty walczysz wciąż. Dla mnie droga bruno jesteś już na spalonej pozycji. Jak przyjdzie czas to oświadczenie moje majątkowe będzie opublikowane tak samo jak twoje jest. Ja po Gminach nie latam bo nie mam helikoptera ,tylko jeżdżę samochodem.Burmistrz Podlejski nie pozwolił mi rozszerzać działalności gospodarczej za pomocą Rady a więc przeniosłem się do innej Gminy .Przyjedź kobieto do mnie to ci wszystko opowiem albo się przedstaw i podaj maila do siebie ,to ci wszystko prześle o co poprosisz.Interesuje mnie Gmina Żarki a cała reszta to spontan ,bo jeśli ludzie proszą o pomoc to pomagam.

  0
  0
  • bruno napisał(a):

   Osa też zadała ci to pytanie ale ja wcześniej też !!!!!słabo czytasz swoje forum !!!!!ale widzę że pytanie ci nie siadlo bo zmieniasz temat !!!!@

   0
   0
 13. Dariusz Szlęk napisał(a):

  Szanowny KOS , ja nie startuje na żadnego Radnego ani Burmistrza więc nie mam potrzeby układania się z kimkolwiek i skąd ten pomysł mojej osoby na samorządowca jak ja zobaczyłem co to za ludzie są to weź KOS wyluzuj i powiem ci szanujmy się a nie rób ze mnie pajaca. KOS ja jestem bezpartyjny to nie pisz głupot że ktoś za mną stoi, ktoś manipuluje,ktoś nakazuje,ja jestem wolny. Przyjdź na Sesję to powalczymy razem aby Podlejski ujawnił faktury i o wiele innych rzeczy dla mieszkańców -to jest mój cel przewodni a nie tam piszesz o jakiejś opozycji,że mnie kopną ,zostawią, ty KOS ja kopać to się nie dam-nie ta liga.Zadzwoń lub napisz to może opracujemy jakiś plan działania na plus dla mieszkańców.

  0
  0
 14. Dariusz Szlęk napisał(a):

  Drogi Jogi odsyłam cię do wpisu powyżej.Jogi ja nie dam kopać się po d..pie. Mnie chodziło wtedy o refakturę ale myślałem że mi to podpowie Skarbnik Gminy bo ta pani z tej branży ale ta pani w ogóle nie załapała o co chodzi w mojej wypowiedzi,być może z tego powodu ,że obrady Komisji Rewizyjnej przeciągły się w czasie lub też obecność kamery-stres i w dodatku opiniowany był budżet na 2018.Jogi weź zwróć uwagę że w nadchodzących wyborach samorządowych ,to Burmistrz już nie będzie zamawiał kart do głosowania i przeprowadzał/organizował wyborów tylko Komisarze Wyborczy będą to czynić a odnośnie tych procedur przy ostatnich wyborach to miałem szansę to poznać i wiem jak to działało i dla laika jest to nie do pojęcia .Jogi jestem wolny. zapraszam cię do współpracy i ja walczę o co innego niż mi sugerujesz.

  0
  0
 15. Juliusz napisał(a):

  Panie Szlęk,co atak zmasowany ze strony gminy? w stosunku do pana osoby ? Pan się ich pyta jak są wydawane publiczne pieniądze gminy .Jakim prawem oni się pytają o pana dochody ? z czego pan żyje? Wara im od tego ! Najlepszą obroną jest atak? Niech pilnują publicznych pieniędzy ,a nie zaglądają prywatnej osobie do kieszeni

  0
  0
  • bruno napisał(a):

   To nie atak ze strony gminy!!!!!!!!!!!Jestem zwyklym mieszkancem gminy i jestem tego ciekawy kto i w jakim celu sponsoruje naszego bezrobotnego dziennikarza. Bo z biegania po okolicznych gminach kasy nie ma !!!!!!!!!! Pan dziennikarz nie jest osoba prywatna lecz pubiczna bo robi za naszego miejscowego ROBIN HOODA.

   0
   0
   • osa napisał(a):

    Bruno a ty w PUP w Myszkowie pracujesz i listę sporządzasz osób bezrobotnych w naszym powiecie czy co ? Bo ty zaszerwgowania w społeczeństwie chyba nie znasz i kto jakie stanowiska i biznesy prowadzi ze ty takie głupoty oczerniające wypisujesz. Dane se uaktualnij w tym swoim systemie szarych komórek bo tych głupot twoich czytać się nie da. Weź ty chłopie doczytaj se co to znaczy prowadzenie działaności gospodarczej. To nie praca na 8h pięć dni w tygodniu. Ty chyba nawet kwoty brutto od netto nie odróżniasz a wielce się wypowiadasz na temat osób z którymi styczności nie masz i śmiesz osadzać ze niby bezrobotne. Tez siedzę w domu prowadzę biznesy i zarabiam kokosy, tez powiesz ze jestem osoba bezrobotna bo siędze w domu i biznesy poradzę ? a moje zarobione Smocze monety wydaje na tAkich darmozjdow jak ty którzy pobierają co mięsiac pieniazki w postaci zasiłków z gminy.

    0
    0
 16. Juliusz napisał(a):

  Nie chcę być adwokatem pana Dariusza Szlęka! Wiem że nie jest dziennikarzem jest mieszkańcem naszej gminy,pani Bruno ! Nie jest osobą publiczną .Ale dzięki Niemu już coś drgnęło w dobrym kierunku

  0
  0
  • bruno napisał(a):

   Cos ci sie totalnie pokrecilo !!!!!!!!!!!!!!osoby!!!!!!!!!! funkcje!!!!!!!!!!!!! zawody!!!!!!!!!!!bezrobotni !!!!!!!!!!!!! Ostatni raz pisze ja jestem ON !!!!!!!!!!!!!!!!

   0
   0
 17. Juliusz napisał(a):

  Czyli jesteś Gargamelem !!!!!!!!!!!!

  0
  0
 18. Dariusz Szlęk napisał(a):

  Droga bruno piszesz że jesteś ON a to ja ci proponuje zrób się na OFF,będzie to z pożytkiem dla tego portalu. Droga bruno wszyscy wiedzą kim ty jesteś . Pisz w sprawach artykułów a nie twoich jaźni,przecież ty nowy zawód stworzyłaś to chyba od nowego Premiera Morawieckiego złoty medal otrzymasz,to przekaż go Burmistrzowi i opisz na oficjalnej stronie gminnej w księdze gości co za nagrodę znowu dostaliście,jaki kod ma ten nowy wyimaginowany zawód ,który stworzyłaś ” bezrobotny dziennikarz „, to powiedz mi czy w Partnerstwie Północnej Jury ze Złotego Potoku czy da się dostać dofinansowanie na taki twór czy ewentualnie przegrałbym w konkursie a jakbym wygrał to i tak konkurs by unieważniono i tak musiałbym przegrać ale wcześniej wygrywając.Weź już przestań pisać bo naprawdę niedobrze robi się od tego.Zapraszam cię do stołu rozmów ,które wkrótce będą miały miejsce w Żarkach to wspólnie pogadamy.Dzinnikarzyna tego portalu nie jest osobą bezrobotną,lecz ma Spółkę z o.o. ,to o co tobie chodzi ? Droga bruno jak coś to złóż CV do dziennikarzyny to cię może zatrudni i będziesz wtedy wiedzieć jak to wygląda. Czytałem wpis Juliusza ,to też zapytuję czy ty jesteś Gargamelem ? Bo w takim wypadku to musiałbym kogoś przeprosić ale ciebie Gargamelu to już nie odpuściłbym za nic w świecie.

  0
  0
  • bruno napisał(a):

   Widze ze naprawde z Toba jest cos nie tak wmawiasz mi ze jestem kobieta ze jestem gargamelem.Ciezko bedzie ci naprawde zrozumiec ze jestem zwyklym obywatelem gminy!!!!!!!!To ze nie podoba mi sie styl w jaki prowadzisz ten portal to takie mam prawo .To sie nazywa krytyka dziennikarska i w demokracji jaka jest jeszcze cos jej zostalo takie mam prawo.Nakrecasz sie i robisz z mojej osoby kogos kim nie jestem !!!!!!!Kazdy kij ma dwa konce a ja wlasnie przygladam sie temu drugiemu koncowi.Ostatni raz pisze ze nie jestem pracownikiem gminy.

   0
   0
   • bruno napisał(a):

    Obiecuje ze kiedy zaczniesz prowadzic rzetelne dziennikarsto .Obiektywne bez dennego podkreslania na czerwono wimaginowanych teori bede pisal w superlatywach.Ale piszac w taki sposob pewnie stracisz tajnych sponsorow i po stronce zostana zgliszcza wiedz napewno sie nie doczekam!!!!!!!!!!!

    0
    0
 19. Kazik napisał(a):

  W tym poście wszystko jest biało- czarne pani Bruno lub Gargamelu , chyba ,że nasycenie kolorów mi wysiadło

  0
  0
 20. Kazik napisał(a):

  Post jest wyrażnie napisany biało-czarny ! O co biega? Gwiazdka napisałą o spokój, nie obrażanie ! A pan od idiotów wyzywa – Wstyd -Grzech ! Ci Klakierzy którzy powołują się na ADWENT to są to OSoBY : Modlą się pod figurą , A DIABŁA mają za skórą !!!!!!!!!!!!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *