-4°
piątek
-3°
sobota
fot. przystanlesniow.pl
Jak catering, to tylko Przystań „Leśniów”
20 listopada 2017 r. | 11:43
33

Jak catering, to tylko z firmy Anity Garncarz Przystań "Leśniów". Przynajmniej z takiego założenia wychodzi Urząd Miasta i Gminy w Żarkach. Otrzymałem faktury za usługi gastronomiczne w tej firmie. Jedna jest też za przejazd gazikami. Razem na kwotę 12 109 zł.

Co tak dobrego i drogiego jest w jedzeniu, które przygotowuje ta firma dla urzędu? Tego nie wiem.

Czy w Żarkach tylko jedna firma zajmuje się cateringiem?

PAWEŁ GĄSIORSKI33 odpowiedzi na “Jak catering, to tylko Przystań „Leśniów””

 1. Marek napisał(a):

  Brawa dla Burmistrza że dba o ludzi z Żarek i zamiast płacić obcym z Myszkowa pozwala zarobić swoim, Jeszcze raz wielkie brawa Panie Burmistrzu !!!

 2. Wyborca napisał(a):

  szkoda, że nie dba tak o wszystkich….ale o wybranych

 3. Optymista napisał(a):

  Średnio licząc obiad 15 zł, to wychodzi 800 obiadów. Ciekawostką w Przystani Leśniów jest skrzynka klimatyzacji stojąca na chodniku i zajmująca 100% jego szerokości, Bierzmy przykład i również podobnie budujmy. Starostwo i UMiG Żarki odpowiedzialni za infrastrukturę może mają grubsze sprawy do załatwienia.

 4. Staśka napisał(a):

  Jak to możliwe ,że skrzynka od klimatyzatora stoi na chodniku? Tyle ludzi to widzi ,i nikt reaguje? Widać po rachunkach,żę pracownicy UMiG Żarki tam bywają !

  • Rachmistrz napisał(a):

   Na pewno płacone jest do urzędu za zajęcie pasa drogowego;jak ja tynkowałem ogrodzenie to za 3 dni zapłaciłem prawie dwie stówki do urzędu.

 5. przystań lesniow napisał(a):

  Witam serdecznie, jeżeli Pan Redaktor ma życzenie dowiedzieć się. … co tak dobrego i nie koniecznie drogiego – biorąc pod uwagę liczbę osób obsłużonych podczas realizacji zamówień….jest w serwowanym przez nas jedzeniu i z tytułu jakich Zapytań Ofertowych były wykonane usługi i jakie inne firmy świadczące usługi gastronomiczne brały udział w postępowaniu Bo jak Pan słusznie zauważył nie jesteśmy jedyną tego typu firma na rynku i konkurujemy cenowo z innymi lokalami gastronomicznym z terenu Żarek Zapraszamy serdecznie do Przystani Nie pozwolimy by Pański portal przez sugestie i dwuznaczność artykułów podważał renomę firmy i negował ciężką pracę jaką codziennie wkładamy w funkcjonowanie naszej restauracji. Pański portal kojarzy się tylko z pomówieniami i bezpodstawnymi insnuacjami Nie chcemy na rynku lokalnym być odbierani w ten sposób ponieważ od lat pracujemy na pozycję i opinie na terenie Żarek i okolic Prosimy zastanowić się nad charakterem Pańskiej strony bo kojarzy się mieszkańcom ze wszystkim co złe, a przecież Gmina rozwija się wspaniale i warto to również zauważyć. Zapraszamy do Leśniowa może warto napisać o tak pięknym miejscu tak chętnie odwiedzanym przez turystów i pielgrzymów, wiele wspaniałych wydarzeń będzie organizowanych w tym roku w Sanktuarium Leśniów. Może trzeba się równiez nad nimi pochylić Pozdrawiamy Przystań Leśniów tel.887 803 303

 6. bruno napisał(a):

  Oj koncza sie tematy PSEUDO DZIENNIKARZOWI bo juz za takie bzdety sie bierze ze tylko wybitnie inteligetni moga mu jeszcze przyklaskiwac na tym forum .

 7. Staśka napisał(a):

  Mam jedno pytanie ?Czy prawdą jest ,żę skrzynka klimatyzatora jest umieszczona na chodniku? Jak wyżej napisał -Optymista !

 8. Przystań Lesniow napisał(a):

  Wszystkich zainteresowanych tematem skrzynki do klimatyzatora również zapraszamy na pyszny obiadek 🙂 Przy okazji odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania Ewentualnie w powyższej sprawie zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu jak wyżej ;):) Wolimy zdecydowanie jednak odwiedziny osobiste…podobno dobre jedzenie to później dobre usposobienie i lepsze emocje Pozdrawiamy

  • Staśka napisał(a):

   Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź! Macie dobre jedzonko,gościłąm u Państwa kilka razy na obiadku ! Oczywiście za własne pieniądze!

 9. Gosc napisał(a):

  Panie Gasiorski skoncz Pan juz czepiasz sie porzadnych ludzi!!!Boli glowa od pisania !!;Poraj itd poznal Pana zagrywki siejesz ferment !!!Alias Żarczanie !!!Wstyd !!!

 10. dofinasowania napisał(a):

  witam ciekawe czy Przystań Leśniów też kożysta z Grantów PPJ i różnych tego typu dofinasowań .

 11. Przystań Lesniow napisał(a):

  W poprzednim okresie programowania bardzo dużo pieniędzy przeznaczonych było dla Przedsiębiorców Jaknajbardziej korzystaliśmy z dofinansowania z ARMiR my oraz Jurajska Perla również Gościniec Jurajski zyskał dofinansowanie w tym dzialaniu Korzystamy również ze wsparcia przedsiębiorców z UP Myszków Jeszcze jakis temat możemy Państwu przybliżyć 😉

 12. Przystań Lesniow napisał(a):

  Z góry tylko zaznaczam, że nie zdradzamy receptur potraw ???? Tego z nas nawet CBA nie wyciśnie Hahaha……Dobre…Jednak mądre są opinie żeby ten portal ignorować i się może troszkę pośmiać z tego po cichu i tak jak napisał slusznie Pan Marcin Labocha cieszyć się reklamą…bo zawsze to jakaś jest 😉 My naprawdę nie mamy nic do ukrycia, żyjemy i pracujemy w Żarkach nie oszukujemy, nie kradniemy, dajemy ludziom prace Dziwne jest na tym portalu wylewanie hejtu i pomówień na ludzi którzy działają w lokalnych firmach..płacą podatki i ciężko pracują

 13. Przystań Lesniow napisał(a):

  Właśnie się zastanawiamy Panie Marcinie chyba Przystań i Podlejski…oba na literę P. …Podejrzewamy tylko to ???? pozwolicie Państwo ze wylaczymy się już z tej dyskusji..bo troszkę to czasu zabiera Pozdrawiamy i życzymy Miłego dnia ????

 14. Optymista napisał(a):

  Patrzę na zdjęcie Przystani i rodzi mi się pytanie czy nie należałoby sprawdzić zgodności tego obiektu z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Mam na myśli wysokość budynków , procentowy udział powierzchni biologicznie czynnej, odległość budynków od granicy z ulicą i sąsiadami, Ilością miejsc parkingowych itp. Może to być ciekawy materiał

 15. Staśka napisał(a):

  Jeżeli chodzi o miejsca parkingowe,to potwierdzam!Będąc tam na obiedzie ,zaparkowałam tak jak inne samochody częściowo na chodniku !

 16. Mirek napisał(a):

  A kto się bujał gazikiem za 2200 zł ?

 17. obserwator napisał(a):

  do VETO to mamy rozwiązanie jak tu wszystko jest rodzinnie same granty dla najbliższych noi czy ty nie ma magi nazwiska P……ki nawet Przystań się już wyłączyła z dyskusji bo myślą że ludzie nie wiedzą kto gdzie pracuje jakie ma powiązania .

 18. Gość napisał(a):

  Nie dziwi mnie to że Przystań się wyłączył a Bo w takiej dyskusji nie warto uczestniczyć

 19. Przystań Lesniow napisał(a):

  Ojoj….na pewne rzeczy można oko przymknąć ale to Panie Veto jest juz pomówienie w związku z tym dołożymy wszelkich starań aby wyciągnąć od Pana konsekwencje według art 212 kodeksu karnego Pozdrawiamy

 20. Przystań Lesniow napisał(a):

  Pozdrawiamy również szanownego obserwatora Do Pana również kierowany jest powyższy post

 21. omena279 napisał(a):

  ojojo to ta pani wreście pracuje w gminie czy nie

 22. gosc napisał(a):

  zgadzam się z autorem artykułu jak cateringo to tylko przystań lesniów. ;-). wydzwiek artykułu jest jednak zgola odmienny. i niestety jest on tak skonstruowany, że sprawy sadowe nie maja raczej sensu. bazowanie na domysłach i sugestiach mają jeden cel. zakładam ze jest on polityczny. szanowni państwo z przystani leśniów komentowanie i angażowanie się w tego typu teksty miją się z celem. bo robią państow dokładnie to co sobie zyczy redakcja portalu zarki.pl 😉

  niestety zblizaja się wybory samorządowe i tego typu insynuacje będą się coraz częściej pojawiały.

  z ciekawoscia sledze roznego rodzaju lokalne portale przedwyborcze i jestem pełen podziwu dla takiej formy dziennikarstwa. można powiedzieć ciekawe wykorzystanie psychologii i internetu. bardzo ciekawy materiał do analizy. chiałbym pogratulować państwu, bo pomijając watość merytoryczną treści, robią to państwo bardzo umiejętnie. oczywiście nei jestem zwolennikiem takich metod robienia polityki, bo w mojej ocenie jest ona bardzo szkodliwa społecznie. niemniej jednak nie można odmówić jej skuteczności.

  bardzo prosiłbym szanowną redakcję o opublikowanie tego komentarza i może uruchomi się jakas dyskusja na temat takich narzędzi politycznego czarnego PR
  .
  wydaje mi się jednak, że może warto się trochę schować z państwa zdefiniowaniem politycznym. może kilka neutralnych artykułów 😉 do wyborów mamy jeszcze trochę czasu.

  zachęcam do dyskusji.

  dziwi mnie jednak fakt ze nie wykorzytują państwo facebooka bo nie znalałem państwa konta.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).