czwartek
-5°
piątek
Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najlepszy!
08 lipca 2018 r. | 14:05
71

1718 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. głosowanie wygrał Burmistrz Klemens Podlejski. Najgorsza okazała się Wioletta Król.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.71 odpowiedzi na “Oceń radnego: Burmistrz Klemens Podlejski najlepszy!”

 1. Wyborca napisał(a):

  tu chyba internetowe anioły pomogły

  13
  8
 2. Ewa napisał(a):

  Gąskia nie podszywa się pod wyborcą i tak ma być to jest nasz super gospodarz😊😊😊

  2
  21
 3. Szopka napisał(a):

  Łooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo toż to szooooook!!!!!

  0
  6
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

   ukaszku powiem ci że Szopka to dopiero będzie. Ale późno wstałeś !!! Naważyłeś dość sporo piwa i jak ty to teraz wypijesz ? ??

   7
   0
 4. Radny napisał(a):

  Tak Ewą tu się z tobą zgadzam podlejski i tak będzie dalej burmistrz, tylko nie wiadomo czy gąskia wytrzyma, bo do tej pory to w każdej gminie bale pod nogi żuca, a wiadomo jest początek musi być i koniec.

  3
  21
  • KRystyNA napisał(a):

   Do Radnego co Cię boli kochany to że ktoś coś robi i trochę rzeczy PRAWDZIWYCH wypływa na wierzch dobrze że mu to wszystko dają i dobrze że to jest upubliczniane bo z ludzi nie wolno robić ciemniaków i zacofanych .

   22
   0
  • Żarki mieszkaniec napisał(a):

   Gdybyś był Radnym to nazwisko Podlejski napewno powinieneś napisać prawidłowo czyli z dużej litery -widać jak szanujesz swojego Burmistrza ! W ostatnich czasach rola Radnego się zdewaluowała,co niektórym się wydaje że jak pyskują ,krzyczą ,wykształcenia na poziomie chociażby średnim nie mają to już są dobrymi kandydatami. Na plus lizusostwo jest w cenie , aby nie podpaść . Podstawa Radny nie powinien robić błędów ortograficznych w tak łatwych wyrazach . Startuj w wyborach spełniasz te wszystkie kryteria !

   18
   1
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

   ukaszku ty powinieneś teraz martwić się o swoje dobre imię.

   10
   2
  • Belfer napisał(a):

   Który to radny co takie byki ortograficzne robi ?

   12
   1
  • Żarki mieszkaniec napisał(a):

   Myślę ,że radny z wpisu nawet nie wie jaki błąd popełnił

   13
   2
 5. Marcin Labocha napisał(a):

  Musiała być ogromną mobilizacja elektoratu hehe

  19
  0
  • Mirabella napisał(a):

   Elektorat i nie tylko boi sie ze jak burmistrz wyleci to ich cieple posadki sie skoncza i co wtedy?A ja pozdrawiam moja kochana pania P. dobrego duszka obecnego wlodarza i pana G.ktora polubia wszystkie zdjecia pana G. przecierz musi bo w szkole roboty nie utrzyma i mam pytanie czy w ramce na scianie z napisem FAMILIA jest zdjecie naszego wlodarza i pana G.?😘

   10
   0
 6. Krzysiek napisał(a):

  Dejta chłopinie dziś spokój bo napewno kaca giganta dzisiaj leczy .Chlopina i tak ma zdrowie ,a jeszcze przed nim tyle imprez przedwyborczych ,

  23
  0
 7. Gruby napisał(a):

  Kaca to ma pracownik gąski bo pocił się wczoraj, lecz jednak gąska nie dał mu kamery tylko jakąś zabawkę dla nowicjuszy żeby nie zgubił pod ławką

  3
  15
  • Krzysiek napisał(a):

   Sprecyzuj miał kaca albo się pocił ! Może ty za dużo wypiłeś i podwójnie widziałeś ! Gruby to dopiero się poci !

   9
   4
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

   ukaszku teraz to widzę że to ty się pogubiłeś ??? Pokażesz mi na której to ławce rzekomo spałem co na wpisach pisałeś. Proszę Cię tylko nie uciekaj mi przez płoty bo słyszałem że skoczny bardzo jesteś.

   15
   1
 8. WYBORCA napisał(a):

  Dejta chłopinie spokój przecież na Sumie w Leśniowie był witany przez Przeora jako honorowy gość.

  11
  2
 9. kofi napisał(a):

  a gdzie szanowny bruno sił mu zabrakło czy z petardy odpustowej go odstrzelili

  7
  1
 10. STANISŁAW napisał(a):

  Ludzie przecież wczoraj była impreza u nas i wszystko ustalone najdłużej się bawiła Straż Kotowska czyli oblubieńcy naszego Burmistrza to widać kto tu pisze a jeszcze chyba zobaczymy ich lepiej bo ten Pan z Kotowic od telewizj nagrywał a widać było z kim nasz Burmistrz wczoraj siedział .

  14
  0
 11. Żarki mieszkaniec napisał(a):

  Szybko się Chłop regeneruje ! Chwała mu i za to !

  3
  10
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

   Niech się i szybko regeneruje ale jak to wygląda przed mieszkańcami i różnymi oficjelami, gośćmi i turystami ??? Przecież Burmistrz to osoba publiczna.

   11
   2
   • bruno napisał(a):

    sa tacy co zajmuje im regeneracja pare miesiecy 🙂

    1
    9
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

     ukaszku tobie już nawet regeneracja nie pomoże bo OGNIWO mówi że do końca życia już prawa jazdy MIAŁ nie będziesz choćbyś nawet chciał zdawać ??? ukaszku to ty nigdy nie dopuszczałeś do kaca z tego wynika i zamiast krwi to oktany w żyłach płynęły.

     10
     2
     • Wara od niegoWara napisał(a):

      Panie Darku jestem w szoku – obczytalam się tymi waszymi informacjami

      7
      2
 12. Anka napisał(a):

  Kogo przeor z imienia i nazwiska witał na sumie?

  0
  0
 13. Chłop napisał(a):

  Przypomina mi się
  „ Krótka rozprawa między trzema osobami Panem Wójtem a Plebanem” Mikołaja Reja

  „…Ksiądz pana wini, pan księdza,–A nam prostym zewsząd nędza,…”

  12
  0
  • Lubię Tego Księdza napisał(a):

   Ksiądz w Przybynowie to najlepszy Ksiądz jakiego w swoim życiu spotkałem /spotkałam !!!!

   3
   4
 14. Wierny napisał(a):

  W Przybynowie to jest ksiadz do tańca i do Różańca – Jest nasz ukochany KSIĄDZ – Kochamy /Go

  6
  6
 15. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

  Właściciele działek na 600-Leciu w Żarkach chyba Burmistrzowi Podlejskiemu mocno podziękują bo bez żadnych konsultacji z właścicielami działek zafundował im podział i przeprowadzenie – budowę dróg dojazdowych czyli będzie przedłużona ulica Konkoli i ulica Konwalii aż do drogi od Sanktuarium do Przybynowa i oczywiście sztandarowo ulica Serwin przy której obecnie budowany jest Zagościniec Zaklasztorny przez syna Włodarza Podlejskiego. Najgorsze jesr to że Burmistrz Podlejski znowu naciąga korzystanie ze ” SPEC USTAWY ” czyli nie na zasadzie rozmowach z właścicielami gruntu a z nakazu CARA wszystko za pomocą bata i wara bo ja mam Władzę jako Burmistrz. Panie Burmistrzu „Spec Ustawa ” miała pomagać przy budowie AUTOSTRAD a Pan naciąga tą ustawę. Dla zainteresowanych odsyłam do Gazety Myszkowskiej z dnia 06-07-2018 nr 27 na stronie 14 OBWIESZCZENIE inwestycja to ” Budowa dróg gminnych na osiedlu 600-Lecia w Żarkach pomiędzy ulicami Serwin i Chryzantem wraz z odwodnieniem ” (droga klasy D-dojazdowa ) Panie Burmistrzu Podlejski widać gołym okiem że Pan kieruje się tylko własną prywatą a nie dobrem mieszkańców. PAN JEST ZŁYM GOSPODARZEM.

  16
  0
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

   Małą pomyłkę zrobiłem a mianowicie chodzi o drogę od Sanktuarium do Przewodziszowic a nie jak napisałem Przybynów.

   11
   0
  • Timur napisał(a):

   Bo nie wiesz kto tam zadatkował działki a przeciesz potrzebna droga .

   2
   0
 16. wiesław napisał(a):

  chodzi chyba Panu o drogę do Przewodziszowic Panie Darku.

  12
  1
 17. Anka napisał(a):

  I tak pomału Sanktuarium Leśniowskie z obiektu religijnego przekształcane jest przez samych Paulinów w atrakcję turystyczną.
  Obudowaną gościńcami i zagościńcami . Wizerunek MB i kościoła drukowany jest na opakowaniach słodyczy itp.
  Później jest zdziwienie, że gwałtownie spada ilość powołań, a Episkopat się cieszy z większego odsetka ludzi chodzących do kościoła niż we Francji.
  Turysta może zrobić sobie zdjęcie z nowicjuszem jak w Zakopanym z misiem przebierańcem i jechać do kolejnego sanktuarium.

  5
  8
 18. Zdezorientowany napisał(a):

  https://klimuszko.net/tag/balsam-lesniowski/

  Może kiedyś będą sprzedawać balsam na wiarę w Boga w Trójcy Św.

  4
  6
 19. bruno napisał(a):

  Dawno takich bzdur nie czytalem !!!!słońce jednak wiekszosci dali radę 😆

  0
  9
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

   Panie Sołtysie Kotowic pod sklepem w cieniu nie grozi udar słoneczny oprócz udaru chmielowego.

   4
   0
 20. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

  ukaszku musiałeś dzisiaj wcześniej wstać żeby LIVE obejrzeć. Co tam słychać na „górce” w Kotowicach. Dziękuj że masz jeszcze telefon komórkowy i dostęp do internetu.

  6
  0
  • bruno napisał(a):

   A co będziesz teraz siec blokować hahahaha 😆internet to nie lawczka w parku ze można sobie od tak zablokowac 😆

   1
   9
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

    Sołtysie Kotowic teraz ty musisz mi pożyczyć komórki na parę lat to przecież internetu przez zapalniczkę nie ściągniesz chyba ??? Są takie ławeczki na terenie Polski że mają wbudowane gniazda do ładowania komórek i darmowe WiFi też jest przy nich ale to już są najnowsze projekty z UE o których nasz Włodarz nie ma zielonego pojęcia.Zapomniałem że ty nie podróżujesz po Polsce bo brak wymaganych dokumentów ale nie mówię o braku paszportu ma się rozumieć. Jedyne co ci pozostało to jak ktoś cię zabierze. Ze zbiorowej komunikacji nie korzystaj bo nie daj Bóg jakbyś zasnął w Pendolino to zdajesz sobie sprawę gdzie mógłbyś wysiąść że zamiast w Warszawie to ocknąłbyś się nad Bałtykiem ale ty wody nie lubisz i się boisz wody i spacerów w świetle Księżyca bo Zamkowa to bardzo ruchliwa ulica i wypadków na niej co nie miara.

    5
    0
 21. ktoś napisał(a):

  my wiemy co u ukasza
  https://youtu.be/of1szt_Q76Y

  7
  1
 22. Miły napisał(a):

  PAN burmistrz jest najlepszym gospodarzem jak by nie on to gmina zeszła by na psy głosujemy na niego

  4
  15
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):

   Masz rację ta Gmina Turystyczna zeszła na psy właśnie dzięki rządom absolutornym obecnego Burmistrza ——–strasznie zaniedbał tą Gminę jak bierze się to pod lupę.

   9
   3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *