18°
piątek
26°
12°
sobota
MWM Brzesko
Podlejski ślepy i głuchy na problemy z odbieraniem śmieci!
10 listopada 2017 r. | 14:41
3

Mimo zgłaszanych wielokrotnie uwag na działalność firmy odbierającej śmieci, Burmistrz Klemens Podlejski nic sobie z tego nie robi i do tej pory nie "uruchomił" kary za niewłaściwe odbieranie śmieci z waszych domów. Być może dlatego, że dzięki temu "fuchę" ma Pan Wiesław na swoim traktorku?

Kto to wie, ale problem zaczyna być w całej gminie i praktycznie nie ma miesiąca, by nie było uwag co do tej firmy. Tym bardziej, że gmina za te usługi płaci rocznie 822 326,50 zł.

Dlaczego gmina nie egzekwuje kar umownych? Za każdy taki przypadek, zgodnie z umową, mogłaby żądać od firmy PZOM Strach aż 50 zł. A patrząc na liczbę nieprawidłowości i skarg, to mogłaby być to spora suma.

Jaki interes ma Burmistrz Klemens Podlejski, by nie karać tej firmy? Odpowiedź pewnie znajdziemy podczas przyszłorocznych wyborów samorządowych.

Poniżej umowa z tą firmą i odpowiedź na mój wniosek odnośnie kar umownych.

Wnioski wyciągnijcie sami.

PAWEŁ GĄSIORSKI
3 odpowiedzi na “Podlejski ślepy i głuchy na problemy z odbieraniem śmieci!”

 1. vabank napisał(a):

  to jest kara jak mi nie zabrali 2 worków z plastykiem ,czy nie ma?
  0  0
 2. Marcin Labocha napisał(a):

  Nie ma i nie będzie. Zarobi na tym Wiesław
  0  0
 3. SMERF MARUDA napisał(a):

  Firma Strach to nawet pieczątke do góry nogami przybiła i nasz Pierwszy tego nie zauwżył to jakim on jest Prawnikiem ? On nawet chyba nie wie pod czym się podpisuje ale tam jest tzw. maszynopis to jest to czytelne a chyba że nasz Pierwszy po omacku działa ?
  0  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).