18°
piątek
26°
12°
sobota
Policjanci spotkali się z rodzicami
14 grudnia 2017 r. | 07:45
1

Myszkowscy policjanci spotkali się z rodzicami uczniów Ośrodka Kształcenia Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Żarkach. Hasłem przewodnim spotkania było: "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym".

W zorganizowanym spotkaniu uczestniczyli rodzice uczniów z Ośrodka Kształcenia Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Żarkach. Spotkanie to miało charakter edukacyjny. Aspirant sztabowy Mariusz Gocyła z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie uświadomił jaki wpływa na bezpieczeństwo ma przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Przesłanie dotyczyło również młodych i niedoświadczonych kierowców oraz pieszych . Policjant uświadamiał o tym jakie skutki może mieć kierowanie pojazdami pod działaniem środków odurzających i alkoholu. Na koniec mundurowy myszkowskiej drogówki udzielił odpowiedzi na wszelkie pytania uczestników prelekcji. /KPP w Myszkowie/Jedna odpowiedź na “Policjanci spotkali się z rodzicami”

  1. Marcin Labocha napisał(a):

    Bardzo dobrze, że są takie akcje
    0    0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).