13°
-1°
poniedziałek
12°
wtorek
Rosną dochody Kulińskiej-Pluty
06 lipca 2018 r. | 12:55
26

Ile zarabia prawa ręka Burmistrza? Dużo, nawet bardzo dużo. 43-letnia Katarzyna Kulińska-Pluta musi być bardzo obrotna, bowiem dzieli swój czas na obowiązki w Urzędzie Miasta i Gminy w Żarkach, funkcję wiceprzewodniczącego Rady Gminy Olsztyn oraz przedsiębiorcę prowadzącego pokoje gościnne. Kulińska-Pluta posiada 15 tys. zł oszczędności, dom 200m2 o wartości 300 000 zł i działki o wartości 315 tys. zł. Do tego wspólnie z mężem budynek o wartości 500 000 zł.

Z tytułu prowadzenia pokoi gościnnych w ubiegłym roku zarobiła 34 457,96 zł. Za pracę w urzędzie otrzymała 74 172,84 zł, jako radna 9 179,73 zł i z innych źródeł 785 zł.

Podsumowując. Kulińska-Pluta posiada majątek w wysokości 1,15 mln zł, a jej łącznie zarobki za ubiegły rok wyniosły 118 795,53 zł. Co ciekawe, pensja Kulińskiej-Pluty w urzędzie w Żarkach wzrosła w przeciągu ostatnich trzech lat o blisko 20 tys. zł.

Nieźle. Poniżej jej oświadczenie majątkowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI26 odpowiedzi na “Rosną dochody Kulińskiej-Pluty”

 1. bruno pisze:

  Ciężko pracuje to i zarabia. To że przy okazji się wzbogaciła to świadczy o tym że jest zaradna i jej praca jest doceniana. Zaraz się zacznie wylewanie żółci i wielki forumowy ,, żal d,,,py”, że kobieta obrotna i że się bogaci. Brawo Pani Kasia, brawo Ty ! Za cenzurę w Księdze Gości na oficjalnej stronie Urzędu, za lekceważenie dokonujących wpisy, za zdawkowe odpowiedzi często ośmieszające mieszkańców Pani Kasiu podwyżka się pani należała. Jeszcze raz BRAWO !

  6
  20
 2. Realista pisze:

  I tak nam wyrosła nowa szlachta.
  W normalnych społeczeństwach do służby publicznej idą ludzie , którzy pracą poprzednich pokoleń i swoim intelektem i wykształceniem wypracowali majątek.
  Ludzie mający odpowiedni statut finansowy i intelektualny brzydzą się żerowaniem na pieniądzach publicznych.
  U nas gołodupce i spryciarze dorabiają się fortun na majątku narodowym i samorządowym.
  Czy znajdzie się jeszcze Paderewski, Mościcki, Dziewałtowski czy Wojciech Korfanty?
  Realnie patrząc na rzeczywistość, przy świadomości współczesnego pokolenia nie widzę szans na zmianę na lepsze.
  Katyń, Syberia, Likwidacja inteligencji ( profesorowie Uniwersytetu Lwowskiego i Jagielońskiego) obozy koncentracyjne.
  Za sowietów i Kwaśniewskiego co kilka lat wypędzaliśmy z kraju najwartościowszych obywateli i efekty mamy widoczne dookoła.
  Okazuje się, że najwartościowszym obywatelem Żarek jest Grabowski.
  Miażdżąca większość nie wie nawet w którą stronę Ziemia się kręci mając ściągniętą maturę w kieszeni.

  29
  1
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Proszę nie zazdrościć Pani Kasi bo Pani Kasia wkłda w tą pracę i obowiązki całe swoje serce i siłę. Gdyby nie poświęcenie i praca Pani Kasi to Gmina Żarki na pewno tak nie wyglądałaby i Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski nie miałby się czym chwalić. BRAWO PANI KASIU. !!!

  3
  18
 4. bruno pisze:

  Oczywiscie jakaś pizda bo inaczej tego nie da nazwac pisze pod moim nickiem ale każdy kto czta szmatlawca wie że to nie Ja 😆Darku ty to jestes niczym pewna partia polityczna w naszym kraju .Wjezdzasz na autostradę pod prad i jeszcze drzesz ryja ze wszyscy inni źle jada 😆

  5
  16
 5. Jolanta pisze:

  bruno każdy wie że ten pierwszy wpis to nie twój, wszak pozbawiony jest błędów ortograficznych. Każdy na tym forum wie że ty jesteś cep i niedouczony głąb. Twoje wpisy to intelektualne dno i kilo mułu. Więc się chłopie nie przejmuj, Każdy rozpozna twój oryginalny wpis. Używając wulgaryzmów już nawet poniżej mułu się znalazłeś.

  16
  1
 6. Żarki mieszkaniec pisze:

  Mam pytanie ? Czy pani Kulinska-Pluta pracuje na pełen etat w Urzędzie Miasta i Gminy Żarki ?

  12
  2
 7. Realista pisze:

  Jak zaradna jest Pani Pluta to najlepiej widać po zyskach z własnej działalności i po wpływach z dojenia kasy samorządowej.
  Odliczając ZUS, którego będąc na etacie nie płaci, pokoje przyniosłyby minimalną krajową.

  Pracownikom urzędu ustawa nie ogranicza wysokości zarobków. Wszystkim piszącym powyżej uciekinierom z Lublińca podpowiadam, wystąpcie o wielokrotną dotychczasowych poborów podwyżkę, dla wszystkich tak świetnych urzędników fachowców.

  14
  3
 8. MaNIEK pisze:

  To Pan Grabowski dzięki tak dobrze napisanej maturze dostał tak dostojny stołek i tak ma do tej pory wie z kim i przy kim przy stole siadać żeby się obyć a to tylko koński CWANIAK zobaczymy jak wróci z urlopu to czym się wykaże bo idą wybory to ze świtą Żarecka będzie się promował czym on może zaświecić tą głupotą czy zciągniętą maturą lub mieszkanie socjalnym .

  15
  2
 9. Wyborca pisze:

  Przygotujta się oczerniacze bo już wkrótce dosiegnie was sprawiedliwość. Przyblapie was dokladnie wtedy kiedy tymi swoimi nieudolnych do jakiejkolwiek pracy poza klepaniem na klawiaturze grabiami będzieta wypisywać kolejne hejty obrażać i pomawiac. Zdziwię was nie będzie tym dotknięty sam redaktorek bo jest za cwany tylko WY polegający tylko i wyłącznie na nim A wtedy to dopiero się zdziwita jak to partia o was dba. Już wkrótce!!!!

  3
  15
 10. Heniek pisze:

  Grabowski na urlopie pracuje nad wyborczą strategią.

  12
  1
 11. Szopka pisze:

  Tak tak. Zwłaszcza Ci z nazwiskami na m, l , s, j…. itd.

  2
  0
 12. Heniek pisze:

  Jestem Wyborcy wdzięczny za troskę. Diabeł się coraz częściej przebiera w ornat i na mszę ogonem dzwoni.
  Wbrew Twoim przypuszczeniom polegamy na własnym rozeznaniu.

  11
  2
 13. Bida pisze:

  Zazdroscisz🙄to weź i zap…..j tak jak Kaśka. Proste i logiczne Darku jaka praca taka płacą z nieba Kasi nie kapie tylko ona nie ma czasu na maratony bo musi zapierniczć. Zgadzasz się. Pozdrawiam 😎

  2
  4
 14. Tytan Pracy pisze:

  Z nieba Kasi nie kapie tylko z naszych podatków.

  3
  1
 15. Ewa pisze:

  Bez przesady że te zarobki to takie kokosy! Ludzie … skąd Wy się bierzecie? Wstydu nie macie – żeby tak dobrego fachowca tu bezczelnie oczerniać?

  1
  3
 16. beaty pisze:

  Ona i dobry fachowiec . To dwie różne osoby. Wystarczy poczytać jej ofpowiedzi na oficjalnej stronie

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *