-4°
piątek
-3°
sobota
Klemens Podlejski
Skarga na Burmistrza Klemensa Podlejskiego
29 listopada 2017 r. | 10:07
15

Z uwagi na uporczywe nieudostępnianie mi przez Burmistrza Klemensa Podlejskiego faktur wystawionych przez firmę P.P.H.U. Polbut Marcin Podlejski, postanowiłem złożyć skargę w tej sprawie do Przewodniczącej Rady Miejskiej w Żarkach Pani Stanisławy Nowak. Wniosłem również o przeprowadzenie kontroli przez Komisję Rewizyjną Rady Miejskiej w Żarkach, z wykluczeniem radnych: Alojzego Zielińskiego, Wiolettę Król i Pawła Labochę.

Treść skargi znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Skarga na Burmistrza Klemensa Podlejskiego”

 1. Wyborca napisał(a):

  radni sponsorowali jego kampanię? dlaczego Klimek nie chce ciągle udostępnić faktur swojego kuzyna?

 2. Marcin Labocha napisał(a):

  Pani Stanisława musi stanąć na straży gminnych finansów po jasnej stronie mocy

 3. Jacek napisał(a):

  To tak jakby pisać skargę na Jarosława K. kierując ją do Błaszczaka czy też Pawłowicz. Śmiechu warte i nic więcej.

 4. maniek napisał(a):

  NIC Pan nie wskóra i nic Pan nie dostanie tu wszyscy to jedna wielka rodzina ręka ręke myje samo bagno sami wszyscy wyłudzają dofinasowania robotę wszyscy maja w wodociagach szkolnictwie itp co Pan Wymaga ogladał Pan wiadomości w poniedziałek co się podziało z dyrektorami sadów w Krakowie i okolicach może trzeba podesłać stronę tego portalu do Prezesa Kaczyńskiego miał by co czytać , Ziobry , Błaszczaka , Jakiego oraz do Pani Stachoń która pomaga ludzią w POLSACIE PAŃSTWO W PAŃSTWIE .

 5. Staśka napisał(a):

  Panie – maniek gratuluję odwagi! Dobry wpis !

 6. JASIUU2347 napisał(a):

  Witam przecież mamy Panią radną która jest z ligi Pana Kaczyńskiego niech MU pdeśle sms z nazwą stronki i zobaczymy co będzie ciekawsze dla Jarosława myśle ze byłby zadowolany tą plagą oszustów

 7. ŚPIOCH napisał(a):

  Jak ja się boję zawsze godziny 6.00 AM, lepiej zawsze zerknąć przez okienko bo Brachu dzwonił i mówił że już w Stolicy dość głośno jest o tym redaktorku z Miasta Blachy a blacha twarda jest jak trza i że w pewnym momencie braknie siły przebicia i Brachu ,który służy w Mieście Syrenki nic nie będzie mógł zrobić i jest propozycja żeby tego Ptaka spod Blachowni pochwycić a on nie jest pod ochroną bo należy do GĘSIOWATYCH a ochrona tylko przysługuje tylko KACZKOWATYM.Tak to jest że wszystko zależy od dzioba.Najgorzej jak gadzina ma wąsa to wtedy nie idzie rozpoznać.PREZES wąsa nie ma i teraz kandydaci na Burmistrzów muszą być bez wąsów.

 8. ZGRYWUS napisał(a):

  Te ŚPIOCHU czy ty jeszcze śpisz ? Co ty sugerujesz że niby to nasza Smerfetka zostanie Burmistrzynią ŻARKOLANDII a co z naszą wioską Smerfów a tam zaczną jej dokuczać i co Smerfetka nasza wtedy zrobi jak nie wejdzie w układy po tym Czarnym Paskudztwie Gargamelu ? Czarny to najgorszy podkład a przecież Komuna tyle lat jak już upadła a te padalce jeszcze dowodzą a jak ŚPIOCHU nie wierzysz to włącz TV i zobacz sobie Piotrowicza to wiesz że on raczej w Partii Zielonych to nie był a raczej PEŁNOBURACZANEJ .Piotrowicz też ma wąsa ? Chyba że zamiast naszej SMERFETKI to pomoże nam też Fajna Pani KRYSTYNA J,

 9. Robert napisał(a):

  O co kurna chodzi ? Piszta gramotniej bo przecie nie wita ześta nie słyszalni?

 10. WAŻNIAK napisał(a):

  Robercik musimy teraz uważać bo Gargamelisko jest bardzo wściekłe i biega jak oszalały rozdeptując Smerfiątka to wiesz jakim szyfrem Smerfiątka muszą pisać żeby w Sądzie nie wylądować bo tam to już wszyscy są po stronie Gargamela i biedne Smerfiątka siedzą pod drzewkami . Co chcesz Robercik wiedzieć to pisz a nasz PAPA SMERF napewno ci odpowie.Co naprzykład nie wiesz kto to jest Pani KRYSTYNA J. ? Ona jest fajna i podobna do naszej Smerfetki ładna blondyneczka a sporo latek do tyłu dowodziła Gimnazjum ale ZŁE GARGAMELISKO ją przegoniło bo chyba była za mądra i co gorsza nie piła wywarów z Gargamelowej chaty bo tam Klakier cały czas coś dosypywał a w kadzi mieszało się tego bardzo dużo.

 11. ZGRYWUS napisał(a):

  Smerfiątka co wy teraz po nocach biegacie po Smerfowych wioskach to znaczy że Gargamelisko musi spać ale jeszcze Klakierzysko jeden mruczek na nas poluje a to kocisko też czarne jest jak Gargamelisko . PREZESA kocisko padło ale to szkoda Kociska bo bo go PREZES z miłości zagłaskał na śmierć bo kogo ma kochać jak jest sam a mówi że wie co to jest rodzina i ustawy pod te rodziny tworzy. Animalsi powinni mu się dobrać do tyłka za tego Mruczka.

 12. Robercik napisał(a):

  A mnie się podobał ten cytat z filmu gdy Gargamel mówi:
  „Słyszałeś, Klakier? WIELBIĆ. To słowo upaja jak najprzedniejszy…nie, nie, nie bimber.
  Miau, miau.
  Tak, tak…samogon”

 13. HARMONIUSZ napisał(a):

  To co ten Gargamel te faktury zgubił czy zakopał w ogródku ? Nie chce dać Gargamel kluczy do zamczyska to drzwi Smerfy trzeba wyłamać albo Smerfiątka kochane trzeba zadzwonić do naszych znajomych też NIEBIESKICH i wtedy oni z CBŚ otworzą mu drzwi bez klucza a faktury zabiorą za potwierdzeniem.Tam chyba w tych fakturach to jest recepta na sok ze smerfowych jagód.Musi tam być dość sporo zer na tych fakturach.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).