-4°
piątek
-3°
sobota
fot. Pracownia ADKA Adrianna Wołczyk
Urząd wydał blisko 25 tys. zł na woreczki bawełniane
12 marca 2018 r. | 12:10
18

Urząd Gminy i Miasta w Żarkach tylko w zeszłym roku wydał 24 500 zł na woreczki bawełniane z nadrukiem. Ja rozumiem, że w promocję gminy trzeba inwestować. Ale wydawać blisko 25 tys. zł na woreczki bawełniane?

Poniżej faktury w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI18 odpowiedzi na “Urząd wydał blisko 25 tys. zł na woreczki bawełniane”

 1. Marcin Labocha napisał(a):

  A dla mieszkańców pieniędzy nie ma.

  • bruno napisał(a):

   Dla mieszkańców !!!!!!!haha Ty pomililes gminę z MOPS hehehe wiedziałem że jesteś z tych co nie mają zamiaru pracować tylko z tych hien życiowych .

 2. sikorka napisał(a):

  WORECZKI są , a zawartość do tych woreczków kto dostarcza .

 3. Luiza napisał(a):

  Wydał 24 500 zł – ZAROBIŁ 249 506 zł – to chyba 10 razy tyle?!! to się chyba opłaca ?!!! (wyliczenia pochodzą ze strony zarki.pl)

 4. Sikorka napisał(a):

  Jak byś był chociaż raz w starym młynie, to byś wiedział, że każdy kto zapłaci bilet dodtaje woreczek. A w woreczkach jest przemielone zboże. Od taka sensacja wielką grubą nicią szyta. Moje dzieci z woreczków bardzo się ucieszyły, ale czy Gąska rozumie radość dzieci, skoro rodzina go opuściła?

  • Marcin Labocha napisał(a):

   Jakim kosztem? Chcesz widzieć szczęście swoich dzieci to znajdź im ojca. Ja do tego nie muszę się dokładać.

   • Luiza napisał(a):

    Ktoś tu chyba nie umie czytać za zrozumieniem?? jakie koszty?? wydał 25 tys. na woreczki, a zarobił 250 zł za bilety – to gdzie tu koszty??

    • Wyborca napisał(a):

     kto zarobił 250 tysięcy? do młyna to my co roku dokładamy kilkaset tysięcy a nie zarobił. dla tych woreczków ludzie przyszli?

   • bruno napisał(a):

    Ależ ty jesteś zryty !!!!!Jest coś co Ci w tej gminie odpowiada ????proponuję zmienić gminę i będziesz szczęśliwym człowiekiem.

  • bruno napisał(a):

   Normalka nikt z takim typem nie wysiedzi .

 5. Antywyborca napisał(a):

  Znowu coś Was boli? Załóż działalność w zakresie turystki i zarabiaj lub kandyduj jesienią i zmieniaj rzeczywistość. Masz szansę poprowadzić stary młyn i się wykazać. Zawsze możesz coś innego rozdawać. Ja dzisiaj proponuję Ci podkowę na szczęście.

 6. Antywyborca napisał(a):

  Musisz się jeszcze dużo uczyć. Dopuszcza Cię suweren. Czy stary młyn jest korytem? Zastanów się. Podobno trzeba do niego dokładać.

 7. Sygnalista napisał(a):

  P.Pawle Gąsiorowski skąd u Pana tyle jadu czyżby ugryzla Pana jadowita zmija????

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).