-4°
piątek
-3°
sobota
Urząd wysyła anonimy
27 listopada 2017 r. | 13:01
11

Uwielbiam dostawać z gminy anonimy. Na kilkadziesiąt złożonych do gminy wniosków, praktycznie na żadnym nie widniał podpis osoby, która go napisała. Tak też było tym razem. Wystąpiłem do gminy o koszta związane z paliwem nalewanym do służbowych aut urzędu. W 2015 roku urząd zatankował za 12 059,43 zł, rok temu za kwotę 11 473,81 zł.

Niestety, nie wiem jaką kwotę urząd wydał na obsługę tych samochodów. Z pewnością, jak otrzymam tylko odmowę (urząd twierdzi, że mi ją wysłał), odwołał się w tej sprawie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

Pismo otrzymane z gminy wygląda tak, jak poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Urząd wysyła anonimy”

 1. RomekiAtomek napisał(a):

  Jeszcze do niedawna, a nawet zdarza się obecnie że dzwoniąc do Urzędu można usłyszeć URZĄD SŁUCHAM. Więc anonimowość urzędników wysyłających pisma jakoś nikogo zbytnio nie powinna dziwić.

 2. obserwator napisał(a):

  Mam pytanko a te służbowe samochody to te którymi porusza się żona pANA BURMISTRZA podjeżdza na agro turystykę syna na mokrej załatwiając formalości zwiazane z ludzmi którzy tam mieszkaja nawet w niedziele widziałem nie raz to co my za to płacimy

 3. gosia gimnazjum napisał(a):

  a co do kierowcy to znów jakiś znajomy co to za tajemnice a co do wpisu powyżej to ja tez widziałam jak Pani Burmistrzowa jeżdzi służbowymi samochodami i załatwia sprawy nawet w niedziele stoi samochód pod ich domem na osiedlu..

 4. Edek napisał(a):

  Co sie pan dziwisz panie „dziennikarzu”, na anonimy odpowiadają anomimami. A mogli by wcale nie odpisywac skoro wnioski bez podpisu.

 5. Wyborca napisał(a):

  to tylko pokazuje jakie dziadostwo mamy w urzędzie

 6. Marcin Labocha napisał(a):

  Pod takim pismem nikt nie chce się podpisać, a Klimek każe

 7. maniek napisał(a):

  Po co ktoś ma być szykanowany w pracy.

 8. mieszkaniec napisał(a):

  Dawno nie zagladalem na to forum ale widze ze nic sie nie zmienilo jeden oszolom wymysla nowe denne tematy a starzy (czytelnicy)mu jak zwykle przyklakuja 🙂

 9. Optymista napisał(a):

  Do mieszkańca

  Czytając Pana jednozdaniowy wpis, już wiadomo co Pan sobą reprezentuje. Jednozdaniowa, pełna samo charakterystyka. Najprawdopodobniej myślenie i kultura nie jest Pana najmocniejszą stroną

 10. JASIUU2347 napisał(a):

  Do mieszkańca piszesz Pan że dawno Pan NIE zagladał ta ten portal to z kąt tyle wejść i głosów oddanych na naszych radnych

 11. wiesiek napisał(a):

  to pieroństwo to musi być chyba rude i piegowate że to kurna takie wredne i zajadliwe

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).