zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
Czy Labocha jest większy od Podlejskiego?
08 stycznia 2019 r. | 16:46
15

Pan Radny Paweł Labocha jest  człowiekiem unikalnym i nie  da się do niego  d0dzwonić?

Mamy problem z odśnieżaniem dróg gminnych.

 15 odpowiedzi na “Czy Labocha jest większy od Podlejskiego?”

 1. Szklęk nierób pisze:

  To się weź w czynie społecznym za robotę i do łopaty a nie będziecie tylko szkalować ludzi!!!!!! Pokazać jak to się robi a później oczekiwać!!!!

  8
  6
  • Maciek pisze:

   Z tego ci wiem to pan Darek nie jest kuzynką Podlejskiego a ty jak robisz kuzynowi Gilowi lody to weź się wreszcie ogarnij

   1
   2
 2. Kocur pisze:

  O co tu biega ?

  9
  4
 3. bruno pisze:

  Substancja dzis była stanowczo za mocna ??hahahah

  9
  6
 4. gospodarz pisze:

  Na zdjęciu widać wyraźnie problem walących się stodół.
  Nie ma chętnych do ich przywłaszczenia jak innych nieruchomości?

  7
  3
 5. Sąsiad pisze:

  Oj Darku Darku… ?

  5
  5
 6. Lucyfer pisze:

  Pragnę przypomnieć czy też uświadomić mieszkańców Żarek że NIE MUSZĄ odśnieżać ścieżek rowerowych które sąsiadują z ich domami. Obowiązek odśnieżania chodników przez właścicieli posesji z nimi sąsiadującymi wynika z ustawy o utrzymaniu porządku w gminach z 13 września 1996 r. i obowiązek ten odnosi się jedynie do CHODNIKÓW.
  Obowiązek odśnieżania ścieżek rowerowych podobnie jak i ulic spoczywa na zarządcy w tym wypadku gminie.
  To że mieszkańcy Żarek z niewiedzy odśnieżają ścieżkę rowerową która sąsiaduje z ich działką nie zwalnia z tego obowiązku gminy, która tą niewiedzę wykorzystuje nie poczuwając się do obowiązku jakiegokolwiek odśnieżania ścieżek rowerowych w Żarkach.
  Nie wyręczajcie ,, Gminy ” z jej obowiązków !!!

  Mój wpis pojawił się również na urzędowej stronie Żarek, Ukazał się bez komentarza ( o który zabiegałem) Pani rzecznik więc przedstawiony w nim stan prawny dotyczący odśnieżania jest prawidłowy.

  8
  1
  • Mieszkaniecsportowcow pisze:

   Po co odsniezac w zimę ścieżki rowerowe? Kto jeździ po śniegu rowerem? Ostatnio dzwoniłem do urzędu i pani Zamorskiej powiedziałem że jest zasypane i za godzinę już traktor jeździł po osiedlu. Nie czepiajcie się każdego. Ciekawe co ty byś zrobił w tej pracy.

   3
   2
   • Romek pisze:

    Na tym osiedlu to akurat się da jeździć na rowerze bo są ścieżki odśnieżone prze samych mieszkańców. Pozostałe ścieżki są zasypane co eliminuje jazdę rowerem po nich i może dlatego nie widziałeś na rowerze nikogo.

    2
    0
 7. Mietek pisze:

  Kto weźmie wreszcie wyrzuci tą mongołkę Zamorską z tego stołka w gminie bo to przecież czysta Mongolią po chorobie wenerycznej co cymboł nie widzi ile jest śniegu

  9
  2
 8. Mietek pisze:

  Piszesz o Podlejskim

  4
  2
 9. Eskapistyczny Outsider pisze:

  Problem odśnieżania dróg w Żarkach moim zdaniem w tym roku przybrał na sile. Biorąc pod uwagę drogi na osiedlu 600-lecia włączając w to słynną “klemensówkę” łączącą wspomniane osiedle z Leśniowem. Te drogi wyglądają tak, że aż strach po nich jeździć. Gdy mijają się dwa auta to jest to jak loteria – stłuczka czy nie stłuczka. Koleiny są tak głębokie, że nawet wysokie auta podwoziem trą o warstwę śniegu. Przykro na to patrzeć, iż nawet głupie odśnieżanie w tej gminie stanowi tak duży problem.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *