zachmurzenie duże
17°
14°
niedziela
Reklama
fot. UMiG
Dziś o godzinie 15.30 odbyło się potajemne spotkanie “CICHOCIEMNYCH RADNYCH PODLEJSKIEGO”
28 stycznia 2019 r. | 22:38
47

Dziś w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach od godziny 14.45 zaczęli się zjeżdżać Radni zaufani  Klemensa Podlejskiego i ostatnia Radna dotarła tuż przed godziną 16.00 a Burmistrz nie lubi tych którzy się spóźniają albo głosują nie po jego założeniach albo myślach. Co niektórzy mieszkańcy myśleli że zostały wydłużone godziny pracy Urzędu w Żarkach albo że Urząd jest okradany, gdyż wieczorową porą było mnóstwo pojazdów pod Urzędem w Żarkach. Ciekawe nad czym debatowali Radni ? Czy była to Sesja Nadzwyczajna? Chyba nie bo nie było wszystkich Radnych. Czy było to spotkanie jednej z Komisji? Nie, ponieważ nie ma Komisji o takim składzie członków i której Przewodniczącym jest Klemens Podlejski. Jak ci obecni Radni na dzisiejszym spotkaniu byli poniżani. Radni, powstańcie z tej ziemi żareckiej i nie dajcie siebie wodzić za nos! To Rada rządzi Burmistrzem a nie jak jest teraz że Burmistrz Klemens Podlejski pomiata wami! Czy wy jako Radni nie macie godności ludzkiej? Zróbcie sprzeciw i miejcie godność ludzką i czujcie się jako wolni ludzie i nie dopuszczajcie do kultu jednostki bo historia już pokazała czym to grozi.Spotkanie się zakończyło około 17.45

Oto lista uczestników dzisiejszego potajemnego spotkania:

Aneta Bernacka

Mariusz Pompa

Stanisława Nowak

Alojzy Zieliński

Henryk Świerdza

Paweł Labocha

Monika Radosz

Roman Warta

Łukasz Rarok

Wioletta Król

Roman Hamerla

 

Oczywiście przy obecności Głównego Dyrygenta Kamuflażu Burmistrza mgr Klemensa Podlejskiego w asyście Dyrektora ZEAOS-u  Jakuba Grabowskiego

 

Dariusz Szlęk47 odpowiedzi na “Dziś o godzinie 15.30 odbyło się potajemne spotkanie “CICHOCIEMNYCH RADNYCH PODLEJSKIEGO””

 1. Bożenka pisze:

  Opisz Darek czyje, które auto żeby więcej dramaturgii było ?ta wieczorowa pora daje też nastrój a na zdjęciach jasno ?

  10
  20
  • Życzliwa pisze:

   O szesnastej jest jeszcze widno. Panią to nie interesuje ,że coś jest nie tak skoro burmistrz o tej porze spotyka się w urzędzie z częścią radnych. Podkreślam : w urzędzie i z częścią.

   21
   4
  • NEUTRALNY pisze:

   Pełniąc służbę w szeregach ZWZ – AK stali się elitą Polski Walczącej. CICHOCIEMNI, czyli żołnierze polscy szkoleni w Wielkiej Brytanii do zadań specjalnych (dywersji, sabotażu, wywiadu, łączności i prowadzenia działań partyzanckich), wysyłani byli do okupowanej Polski początkowo z Wielkiej Brytanii, a następnie, od końca 1943 roku, z bazy we Włoszech. Wszyscy byli ochotnikami.
   PROSZĘ NIE OBRAŻAĆ BOHATERÓW NARODOWYCH POPRZEZ TEGO TYPU PORÓWNANIA!!!
   POZDRAWIAM: NEUTRALNY.

   17
   7
  • Mieszkaniec z ulicy MOKREJ pisze:

   Pani Bożenko a pani sobie wyobrazi że samochód Klemensa Podlejskiego był tego dnia ukryty na końcu ulicy Mokrej w pobliżu restauracji Jurajska Perła.Widzi pani jaki cwany jest nasz burmistrz ale jak on prowadzi samochód jak ma odebrane uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

   13
   2
 2. Mieszkaniec 1 pisze:

  Czyli redaktor cały czas depcze po piętach burmistrzowi i odkrył jego “niecne ” zamiary, ale jakby redaktor się przebral za kaloryfer albo lampę to byśmy wiedzieli o czym rozmawiali Ci spiskowcy;-) więcej kreatywnosci Panie redaktorze;-)

  15
  17
  • Życzliwa pisze:

   A ja popieram Pana Darka, że mu się chce to robić. Poświęca swój wolny czas, żeby demaskować naszą władzę. Brawo.

   30
   6
   • martin pisze:

    Nie robi tego za darmo, tylko za grubą kasę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,szczuje ludzi przeciw sobie!!!!!!!!!!!!!!!!!

    8
    14
  • Marek z Żarek pisze:

   Za kaloryfer? Chyba za bojler…

   8
   12
  • ZGRYWUS pisze:

   Zebrali się w sprawie zamęczenia nauczyciela w Zawadzie a PROMOCJI WYPORSKIEJ. Podlejski szkolił radnych jak mają rozegrać pokera i niczyć normalnych ludzi a podtrzymywać patologię a w tej gminie to większość to patologia. Podlejski przyniósł wyrok na karteczce w teczce bo to taki działacz służb specjalnych i tak już mu zostanie do końca życia.

   20
   5
 3. bruno pisze:

  Dario tak mnie zaskoczyles dziś tym textem ze nawet nie wiem jak to splentowac ?Na Kremlu pewnie weryfikuja teraZ CZY stan agentow się zgadza czy nie obudził się śpioch wyslany do Kotowic ?

  9
  28
 4. Fan bruna pisze:

  Ja brzoza…….. ja brzoza……… tu grab agent przyciasny sweterek doszedl do siebie i znowu nadaje ?karrrrrrramba.

  15
  20
 5. Lucyfer pisze:

  Na Nowogrodzkiej wczoraj spotkanie. W Żarkach w Urzędzie spotkanie.
  Widać wodzowie poczuli krew. jeden zje łoPOzycję, drugi pewnie się do Szlęka przymierza
  Strach się bać.

  18
  5
 6. Życzliwa pisze:

  Widocznie grunt się poli pod nogami skoro tajne narady burmistrz zwołuje.

  30
  4
 7. Życzliwa pisze:

  Wszyscy obrażają Pana Darka a nikt nie jest ciekawy w jakiej sprawie ta narada. Ja chętnie bym się dowiedziała.

  38
  6
 8. Werty pisze:

  Za to tajne spotkanie to chyba ekstra będzie dieta ?

  28
  3
 9. Michał pisze:

  To jest Gang Olsena w wydaniu nowoczesnym??

  26
  4
 10. zarki pisze:

  Ktoś zadał pytanie w jakiej sprawie, niedługo się dowiemy ale ciąg dalszy obrony układów ŻARECKICH, bo zostały zachwiane po ostatnim głosowaniu. Jak to możliwe że część radnych nie pomyśli pana wielmożnego podlejskiego (specjalnie małymi literami) mogła być innego zdania. Zastanówcie się komu służycie , bo na pewno nie ludziom tylko UKŁADOWI .

  26
  4
 11. Życzliwa pisze:

  To że burmistrz się boi to się nie dziwię. “Namawiał” nauczycielkę do wycofania skargi nachodząc ją w domu. Ale radnym się dziwię. Czy nie znają przysłów : prawda jak oliwa zawsze na wierzch wypływa, dopóty dzban wodę nosi dopóki mu się ucho nie urwie itd. Czy Wam radnym nie wstyd przed Waszymi wyborcami? A jak się ma Wasze zachowanie do niedzielnych mszy? Wstyd. Ja bym nie mogła na siebie w lustrze spojrzeć, na Waszym miejscu.

  30
  5
  • Melc pisze:

   Za samo namawianie do wycofania skargi powinien w jakiś sposób ponieść odpowiedzialność, przecież ta Pani to powiedziała wprost, że to burmistrz ją namówił do wycofania tak!!!???
   niestety wskazuje to na manipulacje ludźmi i bezczelność..!!?
   I my teraz mamy uwierzyć, że radni nie są stronniczy??
   Czy oni nie są manipulowani przez burmistrza skoro prawie każdy z nich nie jest w stanie się sprzeciwić a bywa jakieś potajemne namawianie ???

   2
   0
 12. Marian pisze:

  Tych gnoi śmierdzących radnych to tylko pod pręgierz.co to sa za szmaciarze i debile jedne

  19
  5
 13. Coś na rzeczy pisze:

  Stop mowie nienawiści. Lepiej poprosić o nawrócenie radnych i powrót dumy , ambicji i altruizmu w ich działaniu. To Rada jest nadrzędnym organem to Rada decyduje A burmistrz wykonuje. Włączcie myślenie

  18
  6
 14. Sąsiad od kieliszka pisze:

  A może to było żebranie poddanych by wstępnie przyklepać nowe stanowisko dla dyrektora generalnego???

  23
  3
  • Taaaak pisze:

   Chyba była burza mózgów gdzie go wcisnąć, żeby nie kompromitował się więcej.

   29
   3
   • Jasnowidz śledczy pisze:

    No na bank będzie miał tam posadkę i on i jego miłość życia, czy to jest ostatnia deska ratunku dla nich i są bez pomysłu na własne życie w razie utraty pracy???!..

    18
    3
 15. Zmywak z osiedla sportowców pisze:

  No ale na mnie i moją rodzinę wylała się fala hejtu i pomyj….nie wolno tak mieszkańcy oj nie wolno,
  ja chcę robić co mi się podoba i nie będę czytał ani hejtu ani pomyj
  ??

  5
  13
  • Józef pisze:

   Przepis na zacny komentarz : mała fala hejtu, dwa wiadra pomyj, odrobina ironi i jedna nutka dekadencji… Miłego dnia wszystkim 😉

   22
   5
 16. Milicjant pisze:

  A co tam na spotkaniu robił niemowa radny Roman Hamerla.Ten główny elektryk trzepie kasę na elektryce w urzędzie i po wszystkich szkołach a przecież on jest radnym to mu niewolno.Redaktorze należy sprawdzić bo ustawa zabrania radnemu pracy na rzecz urzędu i podległym jego placówkom.Jest to jakaś kuriozalna sprawa i nie wolno radnemu pracować.W tej gminie panują dziwne uklady ale przecież ludzie wszystko widzą.

  18
  4
 17. Historyk pisze:

  Cichociemni – żołnierze Polskich Sił Zbrojnych desantowani do okupowanej Polski podczas II wojny światowej w celu prowadzenia walki nieregularnej (partyzanckiej) z niemieckim okupantem (Wehrmachtem i jednostkami specjalnymi Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy) oraz organizowania i szkolenia ruchu oporu w kraju.
  Cześć i chwała BOHATEROM.
  Jak można było zastosować takie przywołanie w tytule ? HAŃBA !!!!!!!!!!!!!!!!

  16
  5
 18. Zenek pisze:

  Tabaka jak ty pierniczysz bez sensu.Idź na Politechnikę Warszawską i tam się wymądrzaj pajacu jeden

  15
  8
 19. NATKA pisze:

  A CZY NASZA RADNO – SOŁTYSOWA Z SULISZOWIC BYŁA TAM NA TYM PRZEDWOJENNYM SPOTKANIU
  BO AUTOBUSY U NOAS NIE CHODZĄ A TARYFY Z URZĘDU Z ŻAREK NA SYGNALE NIE BYŁO NA WSIIII ANI NAWET STRAŻY MIEJSKIEJ
  A JAK BYŁA AKCJA WYCINAMY PLAC ZABAW W SULISZOWICACH TO DOPIERO BYŁA BEKA
  PANIE REDAKTORZE MAMY DOBRY MATERIAŁ KTÓRY ZOSTAŁ WYKOSZONY W SULISZOWICACH I LEŻY W STODOLE

  12
  3
 20. Sportowiec pisze:

  A może ta narada dotyczyła ustalenia wspólnego stanowiska w zakresie funkcjonowania szkół w Żarkach? Ustalenia w sensie narzucenia, jak to zwykle bywa u nas. Niestety na spotkaniu z rodzicami po feriach będzie pewnie za późno i już po fakcie. Teraz ci sami co wmawiali nam ze nie da się zrobić dwóch podstawówek ( z różnych powodów) będą nas informować ze to genialny pomysł. Kocham to miasto ale mam nadzieję że się w końcu mieszkańcy obudzą i zrozumieją że włodarze traktują suwerena jak stado baranów, które można przeganiać tak jak im pasuje.

  23
  3
 21. Mama pisze:

  To w kącu jak bedzie z tymi szkołami będą dwie podstawówki?

  9
  1
  • Sportowiec pisze:

   Się okaże, ale myślę że wielu rodziców młodszych dzieci może być zaskoczonych przebiegiem sytuacji. Zamiast 5 minut na pieszo, będą mieć do szkoły 5 minut, ale samochodem.

   3
   2
   • oświecony pisze:

    Jeden będzie miał dalej drugi będzie miał bliżej… Najlepiej by było gdyby każda ze szkół miała swój oddział przedszkolny, wtedy większość rodziców mogłaby zawozić dzieci do jednego budynku, a nie do trzech oddzielnych, jak pan sugeruje!

    6
    0
    • Sportowiec pisze:

     Żeby nie było. Ja też popieram pomysł dwóch szkół podstawowych. Szkół które będą niezależne i bliskie dla osób mieszkających w sąsiedztwie, a nie takich gdzie klasy np 1-3 są w budynku po
     gimnazjum, a starsze klasy na ul. Częstochowskiej.

     4
     0
     • oświecony pisze:

      Cieszę się że się zgadzamy, mam nadzieję że takich jak my jest więcej.

      4
      0
 22. Kozioł pisze:

  No i wiadomo o czym była gadka!!! Musieli przecież tego biedaczynę Grabowskiego gdzieś wstawić!
  Niedługo zebranie w sprawie podziału szkół!!

  8
  0
  • Sportowy pisze:

   Podobno już on nie jest dyrektorem??
   No i w sumie to dobrze, bo płacę podatki i takie stanowiska są opłacane z podatków, a to był absurd teraz patrząc po jego wypowiedziach……. jest bardzo bardzo cichy i w zasadzie bez konkretnych wypowiedzi….??!!

   7
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *