zachmurzenie umiarkowane
23°
21°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Cichoń najgorsza!
17 lutego 2019 r. | 19:10
10

1668 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego radnego i Burmistrza gminy Żarki. Głosowanie wygrał Maciej Maślankiewicz. Najgorsza okazała się Jolanta Cichoń.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Żarkach. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Cichoń najgorsza!”

 1. unik pisze:

  To nie morzliwie radna ze Suliszowic najgorsza ona ma sie za najlepsza i dobrym wykladowca razem z radna Stanislawa i Swierdza oraz Pawlem jutro do boju troche sie postarajcie nie robcie kina bo oglada cala Polska pozdrawiam do jutra

  25
  2
 2. Suliszowice II pisze:

  czy ona jutro na sesję to wytrzeźwieje

  24
  2
 3. kazia pisze:

  dobry wpis zobaczymy co jutro ustala jak Burmiszcz ich przeszkolil jak maja glosowac dobrej nocy

  21
  2
 4. oglądająca sesje i komisje pisze:

  Tak ona jak coś powie to już powie.
  Bez obrazy ale zapewne taką jak i kilku innych naszych radnych to niejeden uczeń gimnazjum mógłby sporo nauczyć samorządności.
  W dobrym gimnazjum potrafili dzieci nauczyć.

  25
  1
 5. Ile diety pisze:

  A ja mam dwa pytania. Może ktoś powiedzieć co dobrego dla gminy zrobiła ta radna do tej pory?
  I drugie pytanie ile gmina do tej pory tej radnej zaplacila za to?

  25
  3
  • Sąsiad pisze:

   Kolejny/a radny, który zapewne będzie w zeznaniach podatkowych miał wyższą wysokość z diety aniżeli swój wypracowany dochód . To jest ten typ-byle co zje ,byle co powie

   16
   1
 6. Degustatorka pisze:

  może “co łaska: ?

  12
  1
 7. bruno pisze:

  Dario swietne filmy krecisz buhahahahahaha:)

  5
  13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *