zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Choinka SP w Żarkach walczy o tytuł najpiękniejszej na Jasnej Górze
27 grudnia 2018 r. | 10:23
7

Na Jasnej Górze odbywa się XI Konkurs na Wieczernikową Choinkę. W konkursie tym startuje kilkudziesięciu uczestników, w tym Szkoła Podstawowa im. Wł. Szafera w Żarkach. Głosowanie potrwa do 30 grudnia 2018 roku. Przedstawiciel naszej redakcji oddał głos oczywiście na choinkę z Żarek. A czy wy już głosowaliście?

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Choinka SP w Żarkach walczy o tytuł najpiękniejszej na Jasnej Górze”

 1. Złodziej pisze:

  Czy bruno też tam był ?

  13
  1
 2. oświecony pisze:

  Do tej choinki to więcej nauczycieli niż uczniów pojechało, to konkurs dla dzieci czy dla nauczycieli?

  15
  2
 3. Przywrocie osrodek zdrowia pisze:

  Kiedy w końcu zostanie przywrocony osrodek zdrowia w Przybynowie? Ludzie starsi nie mają ani prawa jazdy ani samochów żeby jechać do lekarza.Mlodzi muszą brac urlop aby zawieźć ich. Za komuny byl i lekarz i dentysta i apteka a teraz straszy dzurawymi oknamj .Do czego to podobne.

  19
  1
  • Mirosław Jaskólski pisze:

   Na dzisiejszej sesji powinno być odczytane moje pismo w którym poruszam m.in. ten temat. Również uwaźam, że Ośrodek powinien słuźyć mieszkańcom: Seniorom, dorosłym i młodzieży. Będzie sesja on-line, trzeba będzie posłuchać. Może pan Burmistrz coś na ten temat powie. Ma być też o dietach. Ciekawe czy radni kandydowali po to aby coś zdziałać czy dla pieniędzy ? We Włodowicach uchwalono diety na poziomie 400 zł. Ciekawe czy naszych radnych na to będzie stać ?

   18
   3
 4. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

  Panie Mirku na tej Sesji budżetowej jest wiele spraw ,które Radni powinni szeroko omawiać i nad nimi dyskutować a tego nie czynią i głosują na wyraźne wskazanie Burmistrza Podlejskiego.
  Na Komisjach też Radni nie omawiają szczegółowo punktów porządku obrad a jedynie głosują” za “dla Podlejskiego jak automaty i nie są zupełnie rozeznani w temacie jaki zlecił Burmistrz Podlejski pod głosowanie i dyskusję. Zapoznałem się z protokołem z posiedzenia Komisji Gospodarki i Mienia z 07 grudnia 2018 roku i doszedłem do wniosku że nie było żadnej dyskusji merytorycznej na tak ważnej Komisji przed Sesją Budżetową. Czemu nie były rozpatrywane wnioski ,które zostały złożone do 30 września 2018 roku do Burmistrza Podlejskiego odnośnie zabezpieczenia środków w budżecie na inwestycje w 2019 roku i nie były szczegółowo omawiane a były to wnioski z Kotowic,Zaborza,Żarek i wielu innych Sołectw i Osiedli. Radni chyba nawet nie wiedzą o takich wnioskach a jak Burmistrz Podlejski nie kazał to Radni w innym kierunku nie pójdą oprócz tego co naświetli im Burmistrz Podlejski. W Gminie Żarki rządzi Burmistrz Podlejski a nie Rada Miejska Żarek a powinno być odwrotnie ale Radni nie rozumieją Statutu i to co jest w nim zawarte i jeszcze Radni Ślubowanie składali i chyba nawet do tej pory nie wiedzą do czego się zobowiązali. To Burmistrz Podlejski rozlicza Radnych a nie odwrotnie i kaja tych Radnych ,którzy myśleliby inne zdanie niż zapyziały w obłudzie Burmistrz Podlejski. Można zaobserwować zachowanie Burmistrza Podlejskiego ,który podczas Komisji poucza i dyktuje co mają robić Przewodniczący poszczególnych Komisji tj. Paweł Labocha,Wioletta Król,Henryk Świerdza ,gdzie widzimy że Burmistrz Podlejski wydaje im słowne komendy i oni “”przewodniczący ???”” podporządkowywują się tym poleceniom.
  Pytam się co to jest za “cyrk posłusznych radnych i przewodniczących” ?

  15
  3
  • Życzliwa pisze:

   Panie Darku to prawda co Pan pisze a z drugiej strony to straszne i wierzyć się nie chce , że nie ma mocnych na burmistrza. Jak można być tak podłym i zakłamanym? Może kiedyś sprawiedliwość go dosięgnie. Oby jak najszybciej.

   8
   0
 5. Złodziej pisze:

  bruno po co idioto piłeś w te święta ? Mogłeś być abstynentem jak burmistrz gdzie w wydychanym miał 3,40 promila i jeszcze prowadził ? Ma naczelny łeb do picia jak Rusek

  6
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *