zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Dni Żarek 2018: “Kelner Podlejski” nie przyciągnął tłumów
02 lipca 2018 r. | 09:46
32

Nawet 200 Mieszkańców bawiło się podczas tegorocznych Dni Żarek. Mimo iż gmina nie przygotowała praktycznie żadnych atrakcji, Mieszkańcy, którym nie chciało się pojechać na Dni Myszkowa, zostali i dzielnie patrzyli na Burmistrza Klemensa Podlejskiego...który ćwiczył rolę kelnera.

Przygotowany przez Urząd Miasta i Gminy w Żarkach program artystyczny nie przyciągnął tłumów. Miałem wrażenie, że jest to zorganizowane, by wydać pieniądze. A może Podlejski nie chciał rozgłosu? Nie wiem. Krótką relację z imprezy możecie zobaczyć poniżej.

Pochwaliłbym Jura Brass Band, którzy naprawdę fajnie grali. Aha, zupa Remigiusza Rączki była bardzo dobra. Szkoda, że "kelner Podlejski" omijał mnie i Mieszkańca Kotowic. Liczyłem, że przyniesie nam tę zupę...

PAWEŁ GĄSIORSKI

Dni Żarek

Gepostet von Gmina Żarki am Samstag, 30. Juni 2018

? Dni Żarek

Gepostet von Gmina Żarki am Samstag, 30. Juni 2018

 32 odpowiedzi na “Dni Żarek 2018: “Kelner Podlejski” nie przyciągnął tłumów”

 1. JuraBrassBand pisze:

  Dziękujemy za dobrą opinię 😉 Taka mała uwaga JBB nie jest orkiestrą 😉 To jest po prostu Band 😀
  Pozdrawiamy!

  15
  0
 2. bruno pisze:

  Bezczelnosc textow tego szmatlawca sięga już zenitu .Ale kto się z kim zadaje taki się staje.?

  7
  19
 3. Eliza pisze:

  A wy jesteście głupcami iż to komentujecie. Nie zauważyliście że portale z tego żyją? Im mniej osób będzie wchodzić i komentować tym mniejszą pożywkę będzie miał “inteligentny” redaktor.

  6
  20
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Pani Elizo to czemu Pani tutaj właśnie penetruje ten portal ? Pani Elizo lubi widzę Pani grzeszyć,choć zakazane to Pani tutaj właśnie była czyli było grzechu warte przeczytanie prawdy ???

   9
   0
 4. Marcin Labocha pisze:

  Czarny pan chciał dobrze, ale wyszło jak zwykle. Był tylko pośmiewiskiem.

  18
  2
 5. mieszkaniec pisze:

  Porażka, az wstyd to oglądać jak Rączka chciał żartować w Żarkach…..pomylił publiczność.
  Naprawdę musi byc dobrym kucharzem bo przy takiej publiczności mogą co najwyżej wyjść oczy.

  19
  3
  • niezadowolona pisze:

   Prosze nie obrażać żarczan!!! Jaka organizacja imprezy, taka reakcja publiczności! Gdyby występ pana Rączki był punktem atrakcyjnego programu nikt nie musiałby nikogo rozkręcać! Od wielu lat te imprezy są na niskim poziomie więc jest coraz mniejsze zainteresowanie. Przychodzą przypadkowe osoby, które nie miały ochoty lub możliwoąci pojechać gdzieś indziej. Urząd oszczędza na mieszkańcach i wydaje na promowanie “turystyki”, bo “towarzystwo wzajemnaj adoracji” musi zarobić, przecież większość żołnierzy burmistrza już jakiś przybytek turystyczny stworzyła! W tym roku nawet festynu z przedszkola nikomu nie chciało się zrobić! Na dzieci też szkoda było pieniędzy! Kultura i rozrywka w Żarkach leżą – Domy Kultury w innych miejscowościach tętnią życiem, a u nas tylko płatne zajęcia i pozyskiwanie grantów z których stwarza się pozory działalności. Pani Kasia chwali się ile to nie pozyskali, ale dla mieszkańca nic z tego nie wynika – Dni Żarek to ostatni przykład – 30 tysięcy złotych i marna impreza!

   21
   1
   • Żarki mieszkaniec pisze:

    O to cała prawda jak napisała -niezadowolona Mimo póżnej pory nie mogłem się powstrzymać aby nie podpisać się pod tym wpisem !

    18
    0
 6. haha pisze:

  Za rok w ramach Dni Żarek organizator podstawi autobusy na “Dni Myszkowa”- “bo nie było zainteresowania” , a koło wzajemnej adoracji zrobi imprezę zamkniętą dla wybrańców za 30 tys zł. hahaha

  26
  1
 7. WIesława pisze:

  moim zdaniem gdzie było kółko różańcowe RADNYCH Z RODZINAMI gdzie był urząd gminy szkolnictwo zuk ludzie Pan burmistrz powinien wam po pensji polecieć
  Dla Pani Kasi wielkie dziekuje się należy bo jak by nie TA Pani to porażka .

  21
  5
 8. jestemZA pisze:

  Jestem za ,aby Pani Katarzyna została zastępcą Burmistrza bo gdyby nie ONA to cienko widzę nasz Urząd Gminy .

  3
  21
 9. Zenon pisze:

  Przecie zarliśta zupę więc o co się czekacie? Pan S tera musi dojść do siebie i się odżywiać to i na zupę do zarek przyjechał A jeszcze psioczy. Niech spada z powrotem do jaskini!!!

  1
  19
  • bruno pisze:

   To już po wymuszonych wczasach ? Bo to tylko czekać na refleksje naszej czarnej owcy na temat wygody laweczek w parku ?W sumie to nie dokonca pewne czy naszej czy niegowskiej bo już nawet Ja stary bywalec się pogubilem ?

   2
   16
   • Marcin Labocha pisze:

    Bruno ty pewnie je dobrze znasz, socjal z gminy ładnie pobierasz. Co na to twoja małżonka też pracownica urzędu?

    19
    3
    • bruno pisze:

     Pisałem ci już idioto ze mylisz mnie z kimś innym ale widocznie ty jako ostatnie ogniwo ewolucji już nowej wiedzy nie przyswajasz wiedz mnie to już nie dziwi ?

     0
     18
     • grubamarioleczka pisze:

      Bruno tak wyzywasz ludzi tutaj i bronisz niektórych to może się ujawnij i będzie honorowo i głupio będzie tym wszystkim “idiotom” którzy cię nazywają grabowskim, kulińską ect,ect. Przecież ty nie pracujesz w urzędzie u nas ;-). No i ???

      11
      6
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

      Dla Pana bruna trzeba podać “czarną polewkę”.

      9
      1
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

    Panie bruno Pan się czuje jak PRINCE ?

    11
    1
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Panie Zenonie u mnie na posesji znajdują się bunkry z czasów II Wojny Światowej a gdzie jest ta jaskinia ? Panie Zenku czy może Pan podać lokalizację tej jaskini ? Chciałbym ją zwiedzić.

   10
   0
 10. mieszkaniec666 pisze:

  To że nie było radnych i ich rodzin oraz pracowników gminy świadczy tylko o nich. Mogliście chłopaki tam nie jechać i zostać w Myszkowie a tak to straciliście tylko czas ;-).

  17
  2
 11. Orzeł pisze:

  Panie Redaktorze ,nie dostał Pan zupki bo była…….za słona. A były już Dni Gminy Blachownia ?

  2
  10
 12. Olcia pisze:

  Dni Żarek to jakaś stypa a nie święto gminy. Większość ludzi wracała zniesmaczona lub jechała do Myszkowa bo tam przynajmniej było wesoło i muzyka grała.

  20
  1
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Warto było dla zupy przyjechać do Żarek ale mimo że siedziałem w pierwszych ławkach to nie otrzymałem ukochanej porcji zupy a taki byłem głodny.Pan Remigiusz Rączka przeniósł kunszt gotowania zupy rybnej znad naszego ukochanego Bałtyku aż do samych Żarek i do Pana Rączki ja nic nie mam ale obsługa zawiodła.

   12
   1
 13. Żarki mieszkaniec pisze:

  Ten początek imprezy to była katastrofa ,gdyby nie rodzice tych dzieciaków biorących udział w zawodach to była by wtopa .Organizatorzy byli by prowadzącymi i zarazem widownią ! Brawa dla tych chętnych dzieciaków których energia rozpierała .Brawo Wy !!!

  18
  2
 14. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Panie Burmistrzu Podlejski tyle razy publicznie Pan zapraszał mnie na imprezy lokalne i w końcu skorzystałem z Pana zaproszenia i odwiedziłem tak wspaniale zareklamowaną imprezę jak Dni Żarek. To co zobaczyłem to zwątpiłem. Panie Burmistrzu jak się mieszkańców zaprasza to należy ich ugościć. Jak Panu nie wstyd za zorganizowanie dla mieszkańców tak marnych lotów imprezy ???

  20
  4
 15. Żarki mieszkaniec pisze:

  Witamy Cię Darku ! Tu jest problem że nie dostałeś zaproszenia na piśmie ! A ustne zaproszenia bądź obietnice mijają się z prawdę ! Czego nie masz na piśmie – To tego nie oczekuj ! To taki typ ,że jak nie skłamie to prawdy nie powie ! No że chyba ma do czynienia z towarzystwem wzajemnej adoracji , która mu wszystko klepie

  17
  1
 16. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Myślę że deklaracja słowna równa się umowie pisemnej bo przecież każdy jest dorosłym człowiekiem ale oprócz Pana Bruna.

  14
  0
 17. MICHAŁ pisze:

  Za rok niech zaproszą jakąś gwiazdę np. Farna, Chylińska czy Doda, bo jak tak dalej pójdzie to Żarki pójdą się je…… ?

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *