bezchmurnie
22°
20°
niedziela
Reklama
Dzień i Noc Rozmaitości w Żarkach
12 września 2018 r. | 10:29
21

W sobotę 22 września w Żarkach po raz kolejny odbędzie się Dzień i Noc Rozmaitości. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich odwiedzających cztery strefy: zabawy, aktywności, wrażeń i kultury.

Szczegóły znajdziecie na plakacie.21 odpowiedzi na “Dzień i Noc Rozmaitości w Żarkach”

 1. Kokocha pisze:

  Szkoda tylko że Podlejski nie zrobił tej nocy rozmaitości 19 października strikte przed wyborami na burmistrza. Proszę sobie zobaczyć w jakim terminie była w poprzednim roku podobna impreza ?

  34
  4
 2. Durny@wp.pl pisze:

  Kolejna sciema w komentarzach. Po raz pierwszy w tym roku województwo śląskie organizuje imprezy na Szlaku Orlich Gniazd. Daty kilku imprez zostały zmienione właśnie że względu na to iż na Jurze 22 września będzie więcej imprez i nazywa się to Juromania Tacy mądrzy siedzą w tym Internecie, tylko nic nie wiecie. Może czasem poczytajcie coś poza tym portalem, to będziecie więcej wiedzieć, a chyba i to na gminnej prawdziwej stronie jest już wyjaśnione. Kolejna manipulacja. Tu i teraz

  7
  30
  • Kokocha pisze:

   Katarzyno po co wchodzisz na ten portal ?
   Caryco pilnuj swojej prawdziwej strony ale tam nie masz wejść to co tam robić jak nie ma klientów.
   Caryco zamknij kram.

   19
   1
 3. Edek pisze:

  czyli według kokochy i Labochy wojewoda zrobił w całym województwie impreze pod kampanie Podlejskiego 😀 obłęd niektórzy mają z tymi wyborami…

  3
  31
  • Kokocha pisze:

   Edziu brat Podlejskiego z sądu zadzwonił i załatwił zmianę u wojewody i Wieczorek nie chciał ale musiał ulec i zmianę zrobił imprezy bo jakby przyszło potem wojewodzie załatwić coś w SKO w Warszawie to Podlejscy są pamiętliwi ?

   20
   2
 4. Duży bob pisze:

  Koniec dni i nocy rozmaitości dla czarnego pana i jego rycerzyków zbliża się wielkimi krokami ???

  38
  3
  • bruno pisze:

   cos mi sie wydaje ze w listopadzie gul ci stanie w gadle 🙂

   5
   30
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

   *Duży bobie* masz rację że jak w tych wyborach nie zmienimy tej pajęczyny to trzeba się wyprowadzić z tej gminy a ta cała skorumpowana grupa samorządowców dokończy swoje biznesy powiązane z magistratem,Burmistrzem i dzięki stowarzyszeniom załatwi sobie tylko dla siebie dofinansowania i będą się śmiać.
   Jak tylko odsuniemy ich od władzy to ich znajomości i układy się posypią i będą mieli tym samym twarde lądowanie ale czy społeczeństwo dorosło do tego i czy to wszystko co zostało upiblicznione na tym portalu to czy to naprawdę dotarło do mieszkańców i czy to wyborcy zrozumieli ??? To wszystko okaże się 21 października przy urnach .

   11
   0
   • Wyborca X pisze:

    Te wybory pokażą co sobą reprezentują mieszkańcy gminy.

    10
    0
   • Duży bob pisze:

    Panie Dariuszu, miejmy nadzieje, że tak się stanie… choć z dnia na dzień tracę wiarę. Myśle, że nawet jeżeli „nasz czarny pan” przegra liczbą głosów to te wybory mogą być sfałszowane, polecą głosy z cmentarza jak już raz to miało miejsce kilka lat temu, a mafia prostaków i kołków dalej będzie robić przekręty i się bogacić kosztem mieszkańców gminy.

    5
    1
 5. Mieszkaniec pisze:

  Czy “Ta” caryca Katarzyna ma nazwę ze względu na potrzeby jak ta z Rosji?

  12
  2
 6. Mirów Polska pisze:

  Wg informacji na bip.slaskie.pl OKPN w Żarkach otrzymał na to wydarzenie (skutecznie się ubiegał o to) dotację 45 tys zł. z budżetu samorządu województwa śląskiego.

  4
  1
  • haha pisze:

   no i co zwykły mieszkaniec będzie z tego miał? program mało atrakcyjny, znowu nikt nie przyjdzie, bo i po co? a pieniążki pujdą do zaprzyjaźnionych kampusów, manufaktur, gazików, zagród edukacyjnych??? mieszkaniec widział to wszystko wiele razy, bo spędy organizowane są regularnie, zwłaszcza dla dzieci i emerytów, interes musi się kręcić

   10
   0
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk* pisze:

    Masz rację *haha* że zwykły mieszkaniec tej gminy Podlejski nic z tego nie rozumie i nie wie co się tak naprawdę dzieje ???
    Tak naprawdę to te pieniądze powinny iść na dni Żarek ale Burmistrz Podlejski to cwany lis i te pieniądze przeznacza na rzeczywiście zaprzyjaźnionych sympatyków a raczej oddanych żołnierzy ,którzy kryją się pod tymi jak dokładnie piszesz czyli do zaprzyjażnionych kampusów,manufaktur,gazików,zagród edukacyjnych,pokoi gościnnych,agroturystyk,wytwórni lokalnych lizaków,wytwórni lodów,połączenia lodów i drukarni i musicie wiedzieć że daje nam to super drukarnie i sitodruk i mało kto wie jak to jest połączone ale zupełnie oddane Burmistrzowi Klemensowi,restauracje i jadłodajnie i jeszcze wiele innych mniejszych i tak dla przykładu składowe tych powyżej korporacji to Stanisława Nowak,POLIMER,Radny Hamerla,Banaszczyk,POLIMER,Nowak (Banaszczyk) ,POLIMER Ii jeszcze wiele innych że naprawdę długa lista żeby pisać.
    To jeśli oni są potem nagradzani pieniędzmi za to niby uczestnictwo i to jeśli chodzi o stronę finansową to naprawdę dość sowicie to potem ta *ośmiornica żarecka* bardzo czynnie uczestniczy i pomaga w pozyskiwaniu głosów oddawanych na Burmistrza Podlejskiego i na przekupnych Radnych potrzebnych Podlejskiemu do głosowania i tak Podlejski kupuje sobie Radnych —sprzedawczyków.
    Jest to układ rodem z filmu—chyba że jestem w błędzie ???

    9
    1
    • Banaszczyk pisze:

     Panie Dariuszu uczestniczyliśmy my i wiele innych przedsiebiorstw w imprezie organizowanej przez urząd województwa śląskiego Nie wiem dlaczego w zwiazku z tym otrzymaliśmy za normalną pracę przydomek ,,ośmiornicy żareckiej ,,Prosiłbym w tej kwestii o wyjaśnienie I zdecydowanie zastanowienie się głęboko nad tym co Pan pisze i nad tym ze pomawia Pan prywatnego przedsiębiorcę, który prosze mi uwierzyć pracuje uczciwie W co pewnie niezwykle trudno jest Panu uwierzyć Tu przynajmniej nie trzeba prosić o IP administratora portalu w celu podjęcia dalszych kroków prawnych Nie każdy pozwoli obrażać sie bezkarnie Pozdrawiam serdecznie

     0
     0
 7. Dinozaur pisze:

  Rzeczywistość żarecka powyżej opisana bardzo trafnie.
  Paru cwaniaków dotację rozbierze pomiędzy siebie a reszta stacza się ku skansenowi.

  8
  0
 8. Kolega pisze:

  haha ,p.Szlęk,Dinozaur wasze wpisy pokazują i ujawniają prawdę

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *