zachmurzenie duże
15°
15°
środa
Reklama
Koncert noworoczny w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Żarki
05 stycznia 2026 r. | 11:09
17

W niedzielę, 11 stycznia w MGOK w Żarkach odbędzie się koncert noworoczny w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Żarki.

Początek o godz. 17:00.

Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKI



17 odpowiedzi do “Koncert noworoczny w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Żarki”

  1. Bbb pisze:

    Przykre zniszczyli człowieka żeby swojemu nie wiadomo skąd dać robotę a teraz jego koncert przejmują. Panu burmistrzowi tak ciężko wygospodarować pomieszcze dla nowej starej orkiestry.
    W nowej orkiestrze taż są członkami mieszkańcy i dzieci mieszkańców gminy panie burmistrzu.

    11
    28
    • jurek pisze:

      Dlaczego zniszczyli , działa, rozwija swoja orkiestre, i jak sie to mowi nie wszystkie stanowwięc ma , najlepszego dla niego

      2
      0
      • jurek pisze:

        Nie wszystkie stanowiska sa wieczne, cos sie zaczyna cos sie konczy,jak we wszystkich stanowiskach trzeba kiedys odejsc…..i zycze wszystkiego najlepszego dla 3 orkestry…

        3
        0
  2. MĄDRALA pisze:

    To są Końskie Zwisy co doprowadzają do takich sytuacji.
    Jak się Wieśniak dorwie do biura to atrament wypije.
    Wypisz wymaluj.

    6
    22
  3. spec pisze:

    w dużych miastach nie ma takiej patologii ze są dwa zespoły orkiestry tylko w Zarkach takie sytuacje bez precedensu.

    10
    21
    • Stachu pisze:

      Największą patologia jest ze orkiestra OSP Żarki i OSP Przybynów to zawsze ten sam skład bo sie łącza plus masa obcych osób jak to bylo na koncercie w Przybynowie.
      Ale Pan Burmistrz jest z tego bardzo dumny bo jak sam mówił w wywiadzie RADIA FIAT ma 2 wspaniałe orkiestry, OSP Żarki i OSP Przybynów.
      Obserwując poczynania tych orkiestr to tak naprawdę jedna orkiestra, wystarczy spojrzeć na zdjecia z różnych występów.

      A gdzie w tym wszystkim 3 orkiestra Jura Family?
      podziwiam ich, ze nie poddali sie, ze murem stanęli za Tomkiem a to chyba o czymś świadczy, szkoda ze władze tego nie widzą…

      12
      29
      • r.bka pisze:

        Nawet na kalendarzu strażackim w Przybynowie, chłopaki z orkiestry wystrojeni w koszulki OSP Żarki. Radny z Przybynowa tak się chciał przypodobać burmistrzowi że aż orkiestrę mu oddał.

        9
        21
      • jurek pisze:

        To zle , że 2 orkiestry z gminy umia sie dogadac, grac wspolnie i razem koncertowac, nie wszyscy tak potrafili…………
        A moze zazdrosc ze ostatni ich wspolny koncert byl udany tak jak pozostale występy, A moze ta 3 dołaczy do nich ????

        6
        0
    • jurek pisze:

      z tego co wiem orkiestra OSP ma juz swoje lata ponad 100 lat , wiec po co ktos zakladal drugą….

      14
      1
      • filip pisze:

        Pewnie z tych samych powodów dla których ludzie odchodzą z korporacji i zakładają własne firmy. Są ludzie którzy boją się odejść na swoje lub brak im ambicji. Są też i tacy którzy chcą czegoś więcej.

        2
        7
        • Bbb pisze:

          pan burmistrz sprowdził swojego kapelmistrza jak i całe otoczenie dyrektor MOK , kierownik od śmieci nawet nie jest z naszej gminy stworzenie dyrektora wodociągów aby mógł więcej zarobić.

          6
          14
          • jurek pisze:

            Zgadzam sie , chce niech cos tworzą ich sprawa, jak ktos ma siły i predyspozycje nikt im w tym nie przeszkadza, a jak wiemy współzawodnictwo jest zawsze mile widziane,

            2
            4
          • CIAMAJDA pisze:

            Jak ja nie lubię partaczy.
            Najgorsze jest to że LALUŚ wsadza na stołki osoby niekompetentne i niekumate i stwarza w urzędzie takie działy że Podlejski Klemens po 20 latach bycia włodarzem nie miał takich pomysłów.
            Ja ja nie cierpie partaczy i baranów.

            4
            10
  4. ZGRYWUS pisze:

    Tak się zastanawiam czy czasem nie lepszy był stary zasiedziały burmistrz Klemens Podlejski?
    To co po zmianie wyprawia świeżynka burmistrz Adam Zamora to jakaś ffanaberia łącznie z jego promotorem Andrzejem Jakubcokiem DEREKTOREM.
    Elvis złamał wszelkie normy moralne, ugruntował NEPOTYZM na wyższym LEVELU niż Podlejski.
    Jest doprawdy źle za pontyfikatu Zamorki.

    7
    28
  5. Bbb pisze:

    Partyjna gminna orkiestra przyjaciół pana burmistrza zagrała za gminne pieniądze, nasze!

    5
    11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *