W niedzielę, 11 stycznia w MGOK w Żarkach odbędzie się koncert noworoczny w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Żarki.
Początek o godz. 17:00.
Wstęp wolny.
PAWEŁ GĄSIORSKI
W niedzielę, 11 stycznia w MGOK w Żarkach odbędzie się koncert noworoczny w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP Żarki.
Początek o godz. 17:00.
Wstęp wolny.
PAWEŁ GĄSIORSKI
Przykre zniszczyli człowieka żeby swojemu nie wiadomo skąd dać robotę a teraz jego koncert przejmują. Panu burmistrzowi tak ciężko wygospodarować pomieszcze dla nowej starej orkiestry.
W nowej orkiestrze taż są członkami mieszkańcy i dzieci mieszkańców gminy panie burmistrzu.
Dlaczego zniszczyli , działa, rozwija swoja orkiestre, i jak sie to mowi nie wszystkie stanowwięc ma , najlepszego dla niego
Nie wszystkie stanowiska sa wieczne, cos sie zaczyna cos sie konczy,jak we wszystkich stanowiskach trzeba kiedys odejsc…..i zycze wszystkiego najlepszego dla 3 orkestry…
To są Końskie Zwisy co doprowadzają do takich sytuacji.
Jak się Wieśniak dorwie do biura to atrament wypije.
Wypisz wymaluj.
w dużych miastach nie ma takiej patologii ze są dwa zespoły orkiestry tylko w Zarkach takie sytuacje bez precedensu.
Największą patologia jest ze orkiestra OSP Żarki i OSP Przybynów to zawsze ten sam skład bo sie łącza plus masa obcych osób jak to bylo na koncercie w Przybynowie.
Ale Pan Burmistrz jest z tego bardzo dumny bo jak sam mówił w wywiadzie RADIA FIAT ma 2 wspaniałe orkiestry, OSP Żarki i OSP Przybynów.
Obserwując poczynania tych orkiestr to tak naprawdę jedna orkiestra, wystarczy spojrzeć na zdjecia z różnych występów.
A gdzie w tym wszystkim 3 orkiestra Jura Family?
podziwiam ich, ze nie poddali sie, ze murem stanęli za Tomkiem a to chyba o czymś świadczy, szkoda ze władze tego nie widzą…
Nawet na kalendarzu strażackim w Przybynowie, chłopaki z orkiestry wystrojeni w koszulki OSP Żarki. Radny z Przybynowa tak się chciał przypodobać burmistrzowi że aż orkiestrę mu oddał.
To zle , że 2 orkiestry z gminy umia sie dogadac, grac wspolnie i razem koncertowac, nie wszyscy tak potrafili…………
A moze zazdrosc ze ostatni ich wspolny koncert byl udany tak jak pozostale występy, A moze ta 3 dołaczy do nich ????
z tego co wiem orkiestra OSP ma juz swoje lata ponad 100 lat , wiec po co ktos zakladal drugą….
Pewnie z tych samych powodów dla których ludzie odchodzą z korporacji i zakładają własne firmy. Są ludzie którzy boją się odejść na swoje lub brak im ambicji. Są też i tacy którzy chcą czegoś więcej.
pan burmistrz sprowdził swojego kapelmistrza jak i całe otoczenie dyrektor MOK , kierownik od śmieci nawet nie jest z naszej gminy stworzenie dyrektora wodociągów aby mógł więcej zarobić.
Zgadzam sie , chce niech cos tworzą ich sprawa, jak ktos ma siły i predyspozycje nikt im w tym nie przeszkadza, a jak wiemy współzawodnictwo jest zawsze mile widziane,
Jak ja nie lubię partaczy.
Najgorsze jest to że LALUŚ wsadza na stołki osoby niekompetentne i niekumate i stwarza w urzędzie takie działy że Podlejski Klemens po 20 latach bycia włodarzem nie miał takich pomysłów.
Ja ja nie cierpie partaczy i baranów.
Tak się zastanawiam czy czasem nie lepszy był stary zasiedziały burmistrz Klemens Podlejski?
To co po zmianie wyprawia świeżynka burmistrz Adam Zamora to jakaś ffanaberia łącznie z jego promotorem Andrzejem Jakubcokiem DEREKTOREM.
Elvis złamał wszelkie normy moralne, ugruntował NEPOTYZM na wyższym LEVELU niż Podlejski.
Jest doprawdy źle za pontyfikatu Zamorki.
tej ekipy po tym co już pokazali nie powinno być u “władzy”.
Partyjna gminna orkiestra przyjaciół pana burmistrza zagrała za gminne pieniądze, nasze!
dobrze aby żona kapelmajstra przyjrzała się dwóm starym pannom przyboczne kapelmajstra oj oj