pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Noc Rozmaitości w Żarkach
25 lipca 2019 r. | 09:23
13

Nie będzie Dni Żarek w tym roku, ale będzie za to Noc Rozmaitości. Do Żarek przyjedzie zespół Papa D i kabareciarz Krzysztof Respondek. Wśród innych atrakcji wymieniane są animacje dla dzieci, gastronomia i wesołe miasteczko. Impreza odbędzie się w środę 14 sierpnia 2019 roku na parkingu przy stodołach.

Szczegóły na plakacie.13 odpowiedzi na “Noc Rozmaitości w Żarkach”

 1. zxc pisze:

  Noc Rozmaitości w środę – chyba taniej Papa D sobie liczył. HAha
  Zero sponsorów, naprawdę tak ciężko podzwonić po okolicznych firmach i załatwić jakieś pieniądze za reklamę na imprezę, która ma zastąpić Dni Żarek. Gmina płaci tyle pieniędzy za telefony dla Domu Kultury. Widocznie osoby, które tam pracują nie nadają się do tego.

  19
  3
  • przyjazny Gminie pisze:

   Ta osoba która zajmuje stanowisko dyrektora -szumnie tak nazwana powinna dawno temu być zwolniona .ale to niestety pupilka włodarza .ona jest nie leniwa tylko wobec swojego pana

   17
   1
   • KRYŚKA pisze:

    Ta Pani czyli mini jak u świni to ma zaradnego teścia za płotem naszego włodarza
    i tyle w temacie także
    ROBI CO CHCE W CZASIE PRACY ZAKUPY A PRACA TO JEST DLA NIEJ WIELKI KOSZMAR

    14
    1
 2. obserwator pisze:

  zxc Nic prostszego,podzwoń po okolicznych firmach,załatw pieniadze i zrób IMPREZĘ, i pokaż jak to się robi!!!!

  1
  17
 3. do obserwatora pisze:

  hahah no ja Dyrektorem MGOK nie jestem. Skoro Dyrektor w 2017 roku zarabiała 5166 brutto to choć trochę wysiłku mogłaby wykazać. Nie tylko zakupy w godzinach pracy.
  W Żarkach jakieś głupie podejście jest. Najlepiej jakby ktoś za nich robił. Za Dyrektor poszukał środków i zrobił imprezę. Za Panią Rzecznik i osoby odpowiedzialne po promował gminę na portalach dot. jury. To już się śmieszne robi. Jak bierze się za coś pieniądze to należy wywiązywać się z obowiązków. A nie robić coś tylko po to by ludziom zamknąć gęby.

  18
  2
 4. obserwator pisze:

  nie trzeba być dyrektorem MGOK żeby zrobić coś dobrego i pożytecznego dla ludzi ,ale lepiej siedzieć anonimowo nad klawiaturą i obrzucać innych błotem z zazdrości że się samemu nic nie potrafi,dobrze napisałeś brutto a na rękę trochę więcej niż połowa i cóż to za pieniądze na dzisiejsze czasy przy tak rosnących podwyżkach ?

  2
  17
  • Suliszowice pisze:

   obserwator zajmij się lepiej Suliszowicami ,bo takie same bzdury mówisz i piszesz

   13
   0
  • Konsekwencja pisze:

   Obserwator zgodnie z twoimi sugestiami zatrudnij dyrektorkę DK u siebie i daj Jej wynagrodzenie w wysokości np milion netto rocznie i nie krytykuj aktualnej pensji wypłacanej z naszych podatków.

   Najwyraźniej pensja dyrektorkę w zupełności satysfakcjonuje i dlatego jeszcze nie złożyła wypowiedzenia.

   9
   0
 5. sąsiadka pisze:

  Ta nasza zSuliszowic troche przycichła zchorowano troche jest jakby nie sor

  7
  1
 6. xxd pisze:

  i to trzygodzinne niewiadomo co, w środku tygodnia ma zastąpić Dni Żarek? no brawo pani Kasiu !!! turyści będą walić drzwiami i oknami na tę “imprezę rozmaitości” !!! to jest popis żenady i niekompetencji !

  11
  0
 7. mieszkaniec pisze:

  a we środę to i tak pustki na rynku w Żarkach kury przestały nieść złote jajka
  ukręcili łeb złotej kurze//////////////////////////

  8
  0
 8. Anka pisze:

  wspaniała impreza,dzięki, byłam zachwycona występami pana Krzysztofa jak i cudownego Papa D pan wójt po raz kolejny udowodnił ,że mozna zorganizowac imprezę na wysokim poziomie….

  0
  2
 9. Tępa Dzida pisze:

  Ty Tępa Dzido to jest BURMISTRZ a nie wójt.Gdzieś ty matole chodził do szkoły.W morde byś otrzymała za zniesławienie BURMISTRZA od niego samego.Oddaj te 500+ jak nie wiesz kto gminą kieruje Tępa Dzido

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *