zachmurzenie umiarkowane
23°
21°
wtorek
Reklama
Piknik rodzinny w Zaborzu
09 lipca 2024 r. | 10:30
8

W sobotę, 13 lipca przy świetlicy wiejskiej w Zaborzu odbędzie się piknik rodzinny.

W programie m.in. dmuchaniec, wata cukrowa, gofry, pajda z ogórkiem, smalec czy bigos.

Początek o godz. 16:00. Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Piknik rodzinny w Zaborzu”

 1. Beata pisze:

  Czy obecny Burmistrz nie ma nic innego do roboty, tylko skupia się dalej na kiełbasie wyborczej i imprezach zamiast zakasać rękawy i zabrać się do spełniania przedwyborczych obietnic ?

  1
  1
 2. Ola pisze:

  A ja myślę że obecny Burmistrz dobrze odbudowuje relacje między urzędem a mieszkańcami. W tej kwestii jest wiele do zrobienia po poprzedniku. Ważne żeby owocem tych spotkań było zrozumienie i w miarę możliwości realizacja potrzeb mieszkańców gminy.

  4
  2
 3. Aśka pisze:

  A ja myślę że obecny Burmistrz dobrze odbudowuje relacje między urzędem a mieszkańcami. W tej kwestii jest wiele do zrobienia po poprzedniku. Ważne żeby owocem tych spotkań było zrozumienie i w miarę możliwości realizacja potrzeb mieszkańców gminy.

  2
  2
 4. krzyś pisze:

  Beatko – jak byś dobrze poczytała plakaty to byś zwróciła uwagę, jakie grupy społeczne są organizatorami imprez a nie burmistrz. Burmistrz ich wspiera i bardzo dobrze bo poprzednik to był za tym aby te grupy społeczne likwidować i zamykać

  3
  3
  • Beata pisze:

   Drodzy respondenci. Ja też podziwiam zaangażowanie Pana Adama w odbudowywanie relacji pomiędzy mieszkańcami oraz zaangażowanie kół gospodyń, straży i radnych w organizację małych imprez, które też kosztują. Ale przecież od organizacji imprez powinien być Dom Kultury i może trochę na większą skalę na co mieszkańcy Żarek i gminy zasługują tak jak mieszkańcy choćby Poraja, Myszkowa, Złotego Potoku, Zawiercia i innych wcale niedużych miejscowości.

   3
   1
   • Aśka pisze:

    Wszystko się zgadza i jeszcze dodam że Dni Żarek w naszym powiecie były pomysłem naszej Gminy. Jednak pan Podlejski zaniechał organizacji tej imprezy i nie zaplanował jej w tegorocznym budżecie. Jest to niemały wydatek który musi być zaplanowany. Czym innym są spotkania Kół Gospodyń Wiejskich które to koła mają swój budżet. Dobrze ze się odbywają i miejmy nadzieję że są dobrym przykładem jedności i radości dla dzieci i młodzieży.

    0
    0
    • Beata pisze:

     Wszystko rozumiem. Więc teraz trzeba mieć nadzieję, że nowa rada i burmistrz zaplanują w budżecie odpowiednie wydatki na przyszły 2025 rok, aby również mieszkańcy naszej gminy mieli imprezę na dobrym poziomie i w odpowiednim dla miasta miejscu, by zjednoczyć wszystkich i młodszych i starszych na święcie gminy. Tego mieszkańcy oczekują.

     1
     0
 5. Podpierdalacz Tajnych Służb pisze:

  Bawić się DZIADY a nie pierd…..ć frazesów

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *