słabe opady deszczu
18°
16°
niedziela
Reklama
Powiatowy Dzień Sportu w Kotowicach
31 maja 2018 r. | 09:00
20

Już dziś w Kotowicach odbędzie się Powiatowy Dzień Sportu połączony z Dniem Dziecka. W programie m.in. konkursy rzutów do kosza, rzut beretem czy mecze piłki nożnej. Dla najmłodszych przewidziany jest szereg atrakcji, m.in. dmuchańce za darmo. Impreza odbędzie się na Orliku w Kotowicach.

Początek o godz. 16:00.

PAWEŁ GĄSIORSKI20 odpowiedzi na “Powiatowy Dzień Sportu w Kotowicach”

 1. Żarki mieszkaniec pisze:

  Mam pytanie ,czy co roku taka impreza : Powiatowy dzień sportu w Kotowicach ,bądź w przyległych sołectwach się odbywa pod patronatem wymienionych sponsorów ?????????Czy to juź agresywna kampania wyborcza ??????

  8
  0
  • tralalala pisze:

   Oczywiście, od kilku lat ta impreza odbywa się w tym samym miejscu, pod tym samym patronatem i z niemal takimi samymi atrakcjami. Każdy normalny człowiek, rodzic z Kotowic (i nie tylko z Kotowic) wie co to za impreza.

   1
   4
 2. radny pisze:

  To są moje pińądze i niech się różne elementy nie interesują a co wydaje ????

  5
  4
 3. Żarki mieszkaniec pisze:

  To bardziej mi na bruno pasuje ten wpis niź na radnego ! Ja nie pytałęm kto jest organizatorem bo to wiadomo ! Ciekawi mnie to jak to zakamuflują wydatki ,zaksięgują , przesuną ,sponsorów to ta Gmina na wybory ma dużo ,nawet tego nie muszą księgować ! Zadowolonych , usatysfakcjonowanych ze współpracy napewno jest wielu !

  8
  0
  • Zainteresowany pisze:

   Radny % z bagażnika audi i BMW rozdaje ? musisz mieszkańcu zarek być tutaj osobiście żeby ten klimat poczuć ? chyba ze cie zaprosza na salony do straży to i z kieliszka się napijesz ! szkoda ze tylko przed wyborami tyle atrakcji za free bo w zeszłym roku i 2 lata temu waty i innych rarytasów za darmochę nie było a przed wyborami zrobili ! trzeba skorzystać i brać ile wlezie na gębę a każdy będzie głosował jak chce. Jedz i skorzystaj ile wlezie obywatelu gminy zareckiej może i uda ci się napić z przedstawicielami urzędu miasta i gminy zarki i może odwiozą cię prwywatngm autem z ciemnymi szybami na chatę, kotowscy strażacy słyną z takich imprez gubiąc umundurowanie na powrocie do domu po ulicach, za darmo to chleją jakby wódki na oczy nie widzieli tak wyglądają festyny w kotowskiej wsi

   10
   3
   • tralalala pisze:

    Chodzę z dziećmi na te Dni Dziecka co roku (już tak od 5,6 lat około) i za każdym razem dzieciaki mogły liczyć na fajny poczęstunek – czy to wata, czy hot dogi no i wiadomo, te dmuchane zjeżdżalnie. Normalnie na innych imprezach trzeba za nie płacić, a tu wszystko jest dla tych dzieci. Inni rodzice też są zadowoleni. A co do wożenia się prywatnym autem i robienia hałasu we wsi to już sam GŁÓWNY UŻYTKOWNIK tej durnej strony (wszyscy dobrze wiedzą kto) wraz ze swoim synalkiem mieliby chyba najwięcej do powiedzenia :d

    5
    6
 4. Żarki mieszkaniec pisze:

  Pan Burmistrz dał już przykład w Dzień Strażaka ,w chwili obecnej większość ludzi ma smartfony ,nagrania tego Abstynenta w biały dzień ,praktycznie południowy gdzie ludzie nie piją alkoholu to już krąży .To jest przegięcie ,na co ten człowiek sobie pozwala w pracy !

  8
  0
 5. Obywatel pisze:

  Szkoda,że w ramach kampanii nie nazwano “krajowym”,papier wszystko przyjmie.

  10
  1
 6. bruno pisze:

  Bardzo fajna impreza .Myślę że każdy inteligetny nie skarzony glupotom mile spędził ten dzień .

  1
  10
  • Osa pisze:

   Bruno widać, ze uczyłeś się za czasów dyrekcji Nowakowej w szkole, bo do tej pory palancie nie znasz podstawowej zasady gramatycznej: nie z przymiotnikami piszemy razem … widać, ze cymbałem byłeś w szkole i świadectwo otrzymałeś na dopuszczających u nowakowej za wpłacone przez rodziców 5 zł na środki czystości ..

   6
   2
 7. Fan pisze:

  Brawo Darek

  3
  5
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Na Słowacji byłem to nie wiem co w mojej miejscowości się działo,proszę nie łączyć mojej osoby z tą imprezą bo Burmistrz ostatnio mówił że nie ma okazji ze mną się spotkać na takich imprezach integracyjnych w Kotowicach.

   5
   2
 8. Prawdomówca pisze:

  Dzień dziecka

  0
  0
 9. Prawdomówca pisze:

  Szlęk bije swoje dzieci

  2
  3
  • gu pisze:

   Nie tylko dzieci – w kotowicach każdy wie jaki to jest porżadny obywatel hahahah

   1
   5
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Dzieci mam dorosłe—-pełnoletnie,przedstaw się kolego z imienia i nazwiska i zobaczymy co ty robisz.?Napisz coś Prawdomówco o tym co robi ,robił np.Burmistrz lub ktoś inny z osób publicznych to wszyscy poczytają i może jakieś komentarze napiszą a ja jestem prostym człowiekiem to pisz coś Prawdomówco o mieszkańcu Gminy Żarki Numer Jeden czyli Burmistrzu.

   6
   2
 10. Wasz znajomy pisze:

  Dać wam w ręce jakieś ostre kosy i było by was mniej PRAWDOMÓWNI

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *