zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
fot. UMiG facebook
Radny Hamerla to “znakomity aktor”!
10 grudnia 2019 r. | 12:10
7

W Domu Kultury w Żarkach odbyło się przedstawienie komediowe pt. „Dwa serca – bis”. Według relacji widzów, "klasą samą dla siebie" był radny Roman Hamerla, odtwórca jednej z ról.

Hamerla, mimo iż nie udziela się na sesjach i komisjach, to znakomicie "sprawdza się" jako aktor. Brawo!

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Radny Hamerla to “znakomity aktor”!”

 1. krzyś pisze:

  Jak się gmina chwali na facebook ile to do oświaty dopłaca jakie to ma problemy, niech gmina pokaże ile jest nauczycieli na jednego ucznia. Szkoły są przerośnięte ilością nauczycieli a każdy nauczyciel jest powiązany z urzędem i NIECH GMINA POWIE PRAWDĘ gdzie faktycznie idą pieniadze z subwecji oswiatowej i kto za to odpowiada. JEST TAKI ODPOWIEDZIALNY ZA TO DYREKTOR DYREKTORÓW – WICE GRABOWSKI

  16
  2
 2. Ciekawy historii pisze:

  Czy ta scena przedstawia przesłuchanie w PRL przez funkcjonariusza Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego?

  11
  2
 3. Nauczyciel pisze:

  Jaka to sprawiedliwość bycie nauczycielem w malej szkole a w takiej np w Żarkach, to jest skandal, kazdy by chciał pracowac np z 5, 6 lub 7 dziećmi, brac dodatki , to zaniechania ludzi odpowiedzialnych za szkoły np p Grabowski. Prawie wszyscy z po ręki burmistrza, bo nie chcę obrazic wszystkich – to jest skandal gdzie my żyjemy, chyb na Białorusi, gdzie jest nadza gmina, w jaki ki sposob sie rozwija, jakimi ludźmi sie otacza, karierowiczami. Chodzi tylko o pieniądze, działki, władzę, pokazywanie się i nagminne oszukiwanie i klamanie jak tak można funkcjonować, wstydzcie sie – urządnicy zareccy.

  14
  3
 4. Damazy pisze:

  Wbrew propagandzie ( ostatnio coraz mniejszej) na Białorusi w szkolnictwie jest lepiej niż u nas. Pojedź i przyjrzyj się jak na Białorusi wyglądają szkoły, hale sportowe itp. Poczytaj historię Rosji Carskiej Sowieckiej itd Chociaż jako nauczyciel mam nadzieję, że to wiesz chyba że jesteś z tej patologii jaką wyżej opisujesz korupcja lub zjawiska inaczej nazywane nepotyzm itd zawsze decydowała o najważniejszych sprawach. Żarki przecież były w Królestwie Polskim gdzie te wszystkie standardy były wcielane w życie. 80% analfabetów to nie był przypadek. Teraz mamy 90 % analfabetów umiejących czytać tylko nierozumiejących czytanej treści.
  Nauczyciel czego jesteś dowodem nawet nie rozumie że każdą umowę o pracę można rozwiązać chociaż przy jej podpisywaniu było to napisane. Nie narzekaj nie jesteś niewolnikiem tylko zanim napiszesz taki tekst to się 10 razy zastanów czy potrafisz cokolwiek robić i po odejściu ze szkoły wszy na przednówku Cię zjedzą jak bociana w Trzebniowie.

  7
  3
 5. Rektor pisze:

  Nauczyciel idź uczyć do Seminarium Duchownego, będziesz miał w auli jednego alumna, a nie pięciu jak w Czatachowie.

  2
  4
 6. Mieszkaniec pisze:

  Darmozjady i cwaniaczki są w każdej branży ,daleko nie musisz szukać masz swojego idola niejakiego Grabowskiego.

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *