słabe opady deszczu
18°
16°
niedziela
Reklama
Rodzinny festyn z udziałem policjantów
28 września 2023 r. | 09:16
2

W minioną sobotę w Przybynowie oraz w Szkole Podstawowej nr 7 w Myszkowie odbył się festyn rodzinny, w którym brali udział nasi funkcjonariusze. Mundurowi poruszyli tematy o bezpieczeństwie najmłodszych oraz o sposobach przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Policyjni profilaktycy opowiadali o służbie w policji oraz promowali bezpieczne poruszanie się po drogach. Stróże prawa omówili najważniejsze zasady w ruchu drogowym oraz jak należy zachowywać się w drodze do szkoły. Aby poprawić bezpieczeństwo najmłodsi dostali od stróżów prawa odblaski. Była również możliwość założyć elementy stroju używanego przez oddziały prewencji Policji.

Dodatkowo policjanci omówili jak reagować na zjawisko przemocy w rodzinie oraz do jakich instytucji można się zwrócić w celu uzyskania odpowiedniej pomocy prawnej. /KPP w Myszkowie/2 odpowiedzi na “Rodzinny festyn z udziałem policjantów”

 1. ZGRYWUS pisze:

  A czy może Policjanci opowiadali dzieciom jak w mundurach policyjnych handlowali narkotykami?
  Pół komendy KPP MYSZKÓW była zamieszana w rozprowadzaniu narkotyków za pieniądze?
  Podobna sytuacja miała miejsce w KPP ZAWIERCIE.
  Mieli aresztować za rozprowadzanie narkotyków a sami nimi handlowali?

  3
  0
 2. Jaworznik pisze:

  Ile można pisać jedno i to samo. To już było. Ci promocja burmistrza trwa. Niech się Pan zastanowi. Nic się tu nie dzieje same chwali pięty

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *