bezchmurnie
17°
15°
wtorek
Reklama
Rycerska Bitwa o Strażnicę Kornicza w Przewodziszowicach
06 sierpnia 2019 r. | 09:34
7

Wspaniała impreza szykuje się w gminie Żarki. Tym razem bez udziału burmistrza i urzędu. W najbliższy weekend w Przewodziszowicach odbędzie się Rycerska Bitwa o Strażnicę Kornicza. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji, dla młodych i tych nieco starszych.

Szczegóły na plakacie. Wstęp wolny.7 odpowiedzi na “Rycerska Bitwa o Strażnicę Kornicza w Przewodziszowicach”

 1. Lutek pisze:

  Radny Zamora staje się niewygodnym radnym dla Podlejskiego i stąd ten zamęt powstaje. Burmistrz olewa inicjatywę młodych aktywnych. Najgorsze dla Zamory jest to że nie chce chlać i całować wszechmocnego po du….ie

  16
  0
 2. wizjoner pisze:

  mnie się podoba ta impreza byłem rok temu i z przyjemnością pójdę teraz bo nie będę musiał patrzeć na tych przydupasów z urzędu z naczelnym i vice naczelnym wodzem. I brawa dla Zamory za chęć organizacji imprezy

  16
  0
 3. Koszałek Opałek pisze:

  To bez honorowego patronatu będzie bitwa ?to tak można? da się ?

  11
  0
 4. Wściekły pisze:

  Podlejski w Przewodziszowicach zwinie im asfalt za karę że go nie poprosili jako Ojca Dobrodzieja.

  13
  0
 5. Eskapistyczny Outsider pisze:

  Bez honorowego patronatu szanownego Pana burmistrza można organizować imprezy rozwijające kulturę i urozmaicające wolny czas mieszkańców.

  Panie burmistrzu, robienie ludziom pod górkę tylko ich umacnia w realizowaniu założonych celów. Zamiast spychać tych ludzi w otchłań pogardy przez żareckie “elity” może mógłby Pan wyciągnąć do nich rękę i reklamować naszą piękną gminę jeszcze bardziej i mocniej, aniżeli tylko organizować imprezy, których motywem przewodnim jest picie wódki do upadłego… Za przykład niech posłuży chociażby jubileusz klubu KS Kotowice. Ręce opadają. Dajmy dojść do głosu młodym ludziom, oni nie polują na Pana stanowisko. Oni polują na serca mieszkańców, żeby rozpalić w nich ogień nadziei na lepsze jutro, na perspektywiczną wizję rozwoju naszej małej ojczyzny, na piękną gminę budowaną na przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu.

  Serdecznie pozdrawiam.

  11
  0
  • mieszkaniec Żarek pisze:

   Eskapistyczny Outsider Bardzo pięknie tu ująłeś !

   Jako uczestnik tej imprezy muszę dodać że pomimo braku wsparcia ze strony Gminy to organizatorzy stanęli na wysokości zadania i od strony organizacyjnej było wszystko dopięte na ostatni guzik !

   Podziwiam Pana Andrzeja Jakóbczaka który mimo porażki w wyborach dalej działa i dalej wspólnie z Radnym Zamorą pokazują że można promować nasza mała ojczyznę nawet bez wsparcia urzędu Miasta.
   Panowie brawo za imprezy sportowe, za piknik na 60o leciu z imprezę o strażnicę i wiele inncyh incjatyw ..

   Panowie w Was młodych nadzieja , zawszę bedę POPIERAŁ !

   Panie Adam dzięki za podjęcie starań o szybkiego neta na osiedlu !

   życzę wam Powodzenia !

   5
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *