bezchmurnie
22°
20°
niedziela
Reklama
Szkoda pieniędzy na Juromanię w Żarkach bez promocji
24 września 2018 r. | 10:05
22

Na imprezy w ramach Juromanii, gmina wydała kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zachęcony informacją o wspaniałych atrakcjach, udałem się wraz z rodziną na plac przy zabytkowych stodołach. Miałem nadzieję, że spotka nas wiele atrakcji.

Spędziłem tam pół godziny. Widziałem otwarcie i pokaz rowerowy. Łącznie z nami, nie licząc organizatorów, było może dziesięć osób.

Nieco lepiej sprawa wyglądała 90 minut później, podczas obchodów 110-lecia orkiestry OSP Żarki. Po koncercie zostało może 40 osób.

Zastanawiam się, czy Klemens Podlejski wobec osoby odpowiedzialnej za promocję tego wydarzenia wyciągnie jakieś konsekwencje? Szkoda pieniędzy na takie imprezy bez publiczności. Ludzi było znacznie mniej, niż na Dniach Żarek, na których...

Poniżej krótkie wideo z otwarcia imprezy i rowerowego show.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Juromania w Żarkach

Gepostet von Gmina Żarki am Samstag, 22. September 2018

 22 odpowiedzi na “Szkoda pieniędzy na Juromanię w Żarkach bez promocji”

 1. Werty pisze:

  Podlejski to niech wydaje własne pieniądze na takie imprezy a nie nasze ,każdy wie jak ma sobie zorganizować wypoczynek ,tak niezorganizowanej imprezy dawno nie widziałem ale co chciał zabłysnąć przed wyborami to zabłysnął. zaraz pewnie odezwie się gnida gmina na mój wpis

  39
  6
 2. bruno pisze:

  Na twoje wypisy szkoda zdzierac palca na klawiszach w ramah odpowiedzi ?

  6
  38
 3. Wyborca pisze:

  zaraz ktoś napisze że pewnie robiłeś film w złym momencie i było mnóstwo ludzi eh

  33
  5
 4. byłam pisze:

  byłam około 20 byłam w szoku nikogo nie było może z 15 osób

  32
  2
 5. kasia pisze:

  Co się dziwic ze była niska frekwęcja .Mieszkancy gminy mają się tak dobrze że weekedy spedzaja w górach i Mazurach.

  8
  25
  • lalka pisze:

   kasia ale te osoby co tak podróżują w góry i na jeziora i może nad morze to pamiętaj z terenu gminy Żarki to chyba tylko pracownicy gminy bo dostają ciągle nagrody od czarnego pana to moga szaleć bo i pensję mają niemałą.Reszta to biega potargowisku,po supermarketach aby mądrze wydawać pieniądze.

   26
   3
 6. łutowiec pisze:

  A w gminie niegowa było ludzi że aż miło było tam jechać regionalnych ciast spróbować jak i ogóra zagryść pajde chleba ze smalcem brawo dla gminy niegowa

  26
  2
  • Jancio pisze:

   To prawda… Byliśmy na Pikniku Paleontologicznych w Łutowcu (zaraz obok Żarek) – praktycznie od początku do godz. ok. 18 ! Dzieciaki nie chciały wracać 🙂 – dużo osób, świetnie zorganizowana impreza . Dużo atrakcji (za darmo) , było też zorganizowane jedzenie i konkursy, Dzieciaki b. zadowolone m.in. z przeróżnych warsztatów (prace w glinie, malowanie jaskini , mozaika, ale i z pokazów rycerzy, … jeszcze wspinaczka na skałę … poszukajcie sobie zdjęc na FB …..wystarczy wpisać “Piknik Paleontologiczny” …./ nawiasem mówiąc warsztaty robili tam ludzie z Żarek 🙂 / Pozdrawiam .J.

   1
   0
 7. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Z tej imprezy w ŁUTOWCU JURAJSKI PIKNIK PALEONTOLOGICZNY to powinien Burmistrz Żarek Podlejski wziąść przykład bo Podlejskiego imprezy w Żarkach to totalna porażka patrząc na jego nietrafione pomysły na imprezy integracyjne dla lokalnej społeczności i możliwości pozyskania gości z zewnątrz a jak sam twierdzi że Gmina Żarki to Gmina Turystyczna ??? Panie Podlejski może jest Pan dobrym prawnikiem bo Pan kształcił się w tym kierunku ale menadżerem i gospodarzem Gminy Żarki to Pan jest w mojej ocenie miernym. Pan musi brać przykład z innych mądrzejszych ludzi. ???

  31
  8
  • Rufio pisze:

   Jeżeli te imprezy organizowała kierowniczka Brzegowska to nie ma się co dziwić. To zupełne beztalencie i tylko dzięki Podlejskiego jeszcze tam siedzi. W GOK też nic nie robi, No chyba że może na tym sama zarobić jak np. Płatny balet dla dzieci czy imprezy biletowane. Powinna zostać szybko wymieniona, prawda bruno ?

   33
   3
 8. Młody pisze:

  Jedna wielka porażka ,klapa ! Zrobiona impreza na odwal się i. Tyle kasy na to badziewie poszło ! Taka marna impreza jak marni organizatorzy w tej gminie !

  35
  4
  • haha pisze:

   trzeba wystąpić z wnioskiem o publikację rozliczenia finansowego imprezy i wtedy dowiemy się do kogo poszły pieniążki i ile. mieszkaniec powinien wiedzieć takie rzeczy! ja mam oczywiste typy!

   35
   3
 9. Mieszkaniec pisze:

  Ale nieoficjalna impreza była że ho ho.

  28
  2
  • lalka pisze:

   To fakt był też jeden z brodatych synalków czarnego pana i potem nosił zwłoki czarnego pana a on tak dopił z nerwów że nie było mieszkańców i jednym słowem zgubił kalesony. Synalek brodaty czynnie pomagał rzecznik gminy robiąc profesjonallnie zdjęcia z cudownej ale nieudanej imprezy.

   29
   2
 10. Wiem pisze:

  Ta rodzina redaktorka to Szlęk ?? To ja już wszystko rozumiem. Bo już myślałem że wy chłopaki dlatego tak zawsze razem że ten teges no jakby to określić lubicie się bardzo dogłębnie ? A tu taka niespodzianka. Pewnie znaleźliście się po latach i teraz już zawsze razem…

  4
  23
 11. Ewa pisze:

  Oj totalna porażka Juromawia,Dni Żarek to wyżucone pieniądze. Parę lat wstecz imprezy plenerowe w Żarach ściągały tłumy mieszkańców jak i gości na dzień dzisiejszy możemy uznać że wypaliliscie się z organizowaniem imprez. Pora na zmiany jak i burmistrza tak i pani dyrektor od kultury.Stary Młyn, Etnojura, Kampus to nie wszystko mieszkańcy chcą zobaczyć więcej, pobawic się

  34
  2
 12. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk" pisze:

  Panie Burmistrzu a gdzie są tabuny mieszkańców ??? Ciągle Pan Burmistrz Podlejski jest butny i chamski i ciągle chce wyganiać mieszkańców ze spotkań no to i masz Pan Panie Podlejski na co Pan zasłużył —czyli brak wyborców ??? Dobrze chociaż że organizatorzy są na wideo widoczni a cały efekt JUROMANI i wizerunek to niczym oglądałbym zamkniętą strefę po wybuchu elektrowni w Czarnobylu . Panie Burmistrzu Podlejski nie ma Szlęka to nie ma ludzi i chyba Pan widzi co Pan stracił ??? Kolejna impreza w Żarkach po DNIACH ŻAREK to ZONK i nie wypał ??? Pan Burmistrz Podlejski nie przyciąga z tego co widzę mieszkańców a odpycha i chyba Pan to widzi że po 16—stu latach uciemiężenia mieszkańców zmieniła się biegunowość i Pan wyborców odpycha od swojej osoby ??? Czemu Pan Burmistrz nie przymusił do przybycia mieszkańców na JUROMANIĘ ze SPEC USTAWY albo UCHWAŁĄ a obecni RADNI RADY MIEJSKIEJ W ŻARKACH oprócz jednego Radnego z Zaborza dałoby poparcie ?

  31
  4
 13. Skarbnik gminny pisze:

  Cholera jasna ja naprawdę nie mogę się doliczyć ile panie burmistrzu kosztowała ta impreza z soboty na niedzielę i bardzo pana burmistrza przepraszam że pana wizerunek wypadł bardzo blado. Obiecujemy poprawę i pełną mobilizację przed wyborami i nawet nasze reodziny przeniosą prawa wyborcze do Żarek i Zaborza żeby pan burmistrz miał morze głosów.

  17
  3
 14. Waga pisze:

  To najwyższa pora panie redaktorze ile Wojewoda Wieczorek przeznaczył pieniędzy na ten spektakl wyborczy Klemensa Podlejskiego i od razu zaqpytać Urząd w Żarkach Klemensa Podlejskiego ,którym to zaprzyjaźnionym firmom magistrat przelał pieniędzy na konta ? Chyba że pani skarbnik Osa stwierdzi że jest ustawa o RODO ?

  16
  3
 15. Duży bob pisze:

  „ta impreza” była dla bruna z mgok i fioletowego pana by uczcić kolejną udaną kradzież w gminie ? a co wy myślicie że to dla was??? ?

  20
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *