zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
Zamiast Dni Żarek, fotobudka i konkurs ciast
08 lipca 2019 r. | 09:27
27

W tym roku nie będzie Dni Żarek. Będzie za to "Święto Sąsiadów", które odbędzie się w sobotę 20 lipca przy Topolowej w Żarkach. W programie m.in. konkurs ciast czy fotobudka. Istny szał!

Szczegóły znajdziecie na plakacie.27 odpowiedzi na “Zamiast Dni Żarek, fotobudka i konkurs ciast”

 1. kramarz pisze:

  Gdzie była Straż Miejska i gdzie była Ochrona z Straży Pożarnej. Kto odpowiada ża ten brak bezpieczeństwa i paraliż komunikacyjny w czasie wczorajszego odpustu w Lesniowie.
  Dlaczego droga nie była zamknięta tylko samochody przejzeżdzały miedzy straganam i kto na to pozwolił. Ludzie wychądzą z sumy po godz. 11.00 i tu w czasie najwiekszego oblężenia wjeżdzają samochody w jedną i druga strone tworząc całkowity paraliż komunikacyjny i doprowadzając do frustracji ludzi. Istny armagedon.Po południu było to samo rodziny przyszli na odpust z dziećmi a tu raz po raz przejazd miedzy straganami samochodów jak nie w jedną strone to w drugą. Kto odpowiada za ten bałagan. Przyjeżdzam na odpust sprzedawać rok rocznie ale takiego paraliżu i bałaganu to jeszcze nie widziałem, dlaczego ulica nie była zamknieta. Po co Żarkom Straż Miejska jak nie pilnuje takich tematów.

  35
  3
  • Flaszka pisze:

   Bracia Paulini muszą zrozumieć że aby coś załatwić z druhami z OSP to muszą mnóstwo gorzały i zagrychy im postawić. Powinniście zasięgnąć porady najstarszego rangą druha Podlejskiego. Taniej Bracia Paulini byłoby wynająć profesjonalną ochronę np. ALFA SECURITAS

   25
   1
  • Huk pisze:

   Straż miejska się szkoli, żeby z przytupem zacząć wystawiac mandaty?! .Także strzeszcie się mieszkańcy gminy oraz przyjezdni…..

   11
   0
 2. CIAMAJDA pisze:

  Nad tym musiał czuwać wiceburmistrz Grabowski

  29
  2
  • Serwin pisze:

   Oszczędzamy mieszkańcy.

   Najważniejsze jest osiedle 600 lecie aby ruszył zagościniec zaklasztorze tam będziemy budować i modernizować drogi i całą infrastrukturę.

   Tak wygląda prywata w tym kraju za przyzwoleniem samorządu, demokracji a w szczególności ślepych i głuchych radnych albo radnych kontraktowych ?

   36
   2
 3. zxc pisze:

  Będzie fotobudka bo pracownica gminy ma taką firmę, za to suchy basen i watę ma radny więc trzeba wspierać swoich 😛

  21
  1
  • gęgę z osiedla mieszkanka Topolowej pisze:

   nie wiem jak z fotobudka ??? a czyje to ?
   babka z gminy mówiła że on to bezpłatnie daje suchy basen dla dzieci .. zresztą znam go to on przy takich okazjach udostępnia społecznie często , to nie pierwszy raz wiec Wara ! 🙂 haha…
   kogo ta forobutka i za ile ? co to za interesy?

   22
   0
  • ZGADULA ZŁOTA KULA pisze:

   FOTOBUDKA MIGAWKA
   ul. Częstochowska 67
   42-310
   Czy to ta firma będzie obsługiwać uchodźców z Topolowej ?

   19
   0
   • zxc pisze:

    No pewnie za darmo udostępnia – kiełbacha wyborcza musi iść – trzeba być widzianym. Fotobudka Pani z referatu komunalnego (śmieciowego).

    16
    0
   • Joł pisze:

    Zawsze małżonek owej Pani z referatu śmieciowego może dać koncert- iście “charytatywny”. Także wszystko przed nami. Pozdrawiam

    11
    0
 4. FAKT pisze:

  Niech mi ktoś to wytłumaczy

  Jest to zbieżność czy obryw

  Równocześnie z modernizacją Zamku i Podzamcza na ulicy Topolowej miał miejsce remont i termomodernizacja domu matki wiceburmistrza Grabowskiego na ulicy Myszkowskiej

  Czy aż tyle materiałów zostało z MANHATANU ?

  19
  1
 5. bruno pisze:

  no żywcem dzien swira :)hehhehhehe

  2
  17
 6. xxd pisze:

  ale wstyd!!!

  15
  0
  • POMOC Z INTERNETU pisze:

   Krzysztof pisze:
   6 lipca 2019 o 02:17

   A Zieloni Żarki to juz zeszly na psy my rodzice placimy czesne co miesiac.Nasze chlopaki staraja sie zdobywaja wysokie miejsca a pan Prezes po prostu ich olal choćby jakis dyplom dla nich zakupil.Zrobil piknik chwala mu za to ale po jednej kielbasce i wodzie to dzieci z klubu mogły by dostać,ciekawe gdzie poszly pieniadze ze sprzedaży?Oj prezesie pomaga pan przydupasa pana burmistrza którzy przyszli na trening po zaproszenie a ani złotówki nie wplacili .

   18
   0
   • POMOC Z INTERNETU pisze:

    Mieszkaniec 1 pisze:
    7 lipca 2019 o 21:16

    Piknik jest robiony z pieniędzy od sponsorów A jak widać nie bardzo zarządowi zależy na chwaleniu się sukcesami młodych piłkarzy bo musieli by także pisać o srogich porażkach seniorów, a tak jest cicho i kasę mają Ci co mają mieć bo tu nie chodzi o to by zrobić coś żeby wyniki poszly w świat tylko o to żeby fajne posady niektóre osoby miały za całkiem spore pieniądze

    18
    0
 7. krzyś pisze:

  Wiadomo wybory się skończyły to już się mieszkańców ma głęboko w d…… .
  I poco organizować dni Żarek lepiej uzbroić działki i Gościniec Zaklasztorze na ulicy Serwin. Bo z sprzedaży działek bedzię zysk dla odpowiednich osób a z dni żarek nic nie pozostanie. Nawet basen zamknięty po hasłem remontu którego nie widać przy basenie a można by było iść odpocząć w upalne dni przy wodzie to najlepiej zamknąć. Ciekawi mnie kiedy zlikwiduje się kolejne rzeczy. JAK SOBIE WYBRALIŚMY TO TAK MAMY. TYLKO PŁAĆ MIESZKAŃCU ZA ŚMIECI I PŁACZ

  18
  1
 8. Lesery pisze:

  Tym na Topolowej to nie ciasto a raczej coś ognistego do połknięcia. Najlepiej to zamiast tej imprezy to dać im vouchery na gaz albo prąd bo te biedaki za te media w zimę nie wyrobią. Manhatańczycy już śmieciami nie będziecie mogli palić ani gałęziami w z pobliskiego lasku. Teraz macie wygodę i obowiązek. Cieszcie się i radujcie a rzeczywistość was zje.

  18
  2
  • Gosc pisze:

   ……..loj tam , łoj wyrobia sie ta od ciasta pierwszego miejsca to sie dorwala do dojnej krowy jaka jest mops i bedzie doic jak jej syn i synowa

   6
   0
 9. Odpustowicz pisze:

  Podczas Sumy w odpust 7 lipca każdy mógł zobaczyć współpracę tronu i ołtarza jak za feudalizmu.

  Najważniejszą i najbardziej wyeksponowaną osobą po kopii figurki MBL i biskupie był burmistrz Podlejski wraz z żoną.

  Przeor z imienia i nazwiska przywitał europoseł i posła na mszy chociaż nie wiedział czy Oni rzeczywiście są obecni.

  Przeor na zakończenie mszy podkreślił wagę dobrej współpracy władzy świeckiej i kościelnej.
  Dobrze układająca się współpraca jak stwierdził, jest bardzo wskazana. Nie dodał tylko w jakim celu. Oczywiście o Bogu i Biblii nie wspomniał.

  Może miał na myśli dobrze układającą się współpracę pomiędzy klasztorem a działającymi i będącymi w budowie oberżami?
  Już w przeszłości mieliśmy dobrą współpracę między rządzącymi świeckimi i władzą Kościelną, mam na myśli braci Prymasa Michała Poniatowskiego i króla Stanisława Poniatowskiego.

  Chociaż do współpracy współczesnego Prymasa Glempa z pookrągłostołowymi lewakami rozkradającymi Polskę nie można mieć zarzutów. Zainteresowani mogą zapoznać się z homilią kardynała Glempa wygłoszoną na Jasnej Górze 15 sierpnia 1997 roku.

  14
  0
  • Smakosz ciast pisze:

   A kto te ciasta ma piec?Przecież tamci ludzie to tylko pic i pod sklepem stac .
   I jak mozna jesc takie ciasta? Chyba ze ta pani nie wiem jak sie nazywa ale wiem że siedzi z zastepcy burmistrza ojcem.Wielki szacun dla niej bo ona tylko ta topolowa ogarnia wielki szacun dla niej

   6
   5
   • Gosc pisze:

    Ta pani to cwaniara na calej Topolowej a teraz to nikt jej nie podskoczy tak mowi jej synowa przed kolezankami

    4
    0
    • Mariusz pisze:

     Do Gość pani kochana nie warto wieszac psów na kimś kogo sie nie zna trza bylo usiedlic ojca wice burmistrza i byc pania na topolowej a nie latac dupa po swiecie bo ja bardzo dobrze wiem kim pani jest .W poruwnaniu do pani owa pani super ciasta piecze i cieszymy sie ze ona mieszka na topolowej.A i niech pani jadem nie pluje bo pani nie pasuje.Pozdrawiam

     1
     3
 10. Nie 1997 tylko 15 sierpnia 1998 rok pisze:

  Trudno o bardziej wyrafinowaną przewrotność w ustach Prymasa w obronie geszeftów rządzących
  Fragment kazania:

  Można i trzeba kochać własną ojczyznę i własne państwo.Postarajmy się zestawić chłopów-kosynierów walczących na skinienie Kościuszki i żołnierzy Błękitnej Armii z tymi rolnikami, co patrzą na sypiące się z wagonów ziarno pod szyny kolejowe. Zapewne, poczucie krzywdy i bezradność w szybkim naprawieniu błędnej gospodarki może prowadzić do nieprzemyślanych ruchów, czy jednak nie stało się coś złego w sumieniu ludzi, w sumieniu rolników, że jeden i drugi może spokojnie patrzeć na niszczone ziarno, o którym w liturgii słyszymy, że jest darem Boga, owocem ziemi i pracy rąk ludzkich?

  Napełnia mnie wielkim lękiem i niepokojem nawyk blokowania dróg tylko dlatego, że nie zostały spełnione życzenia jakiegoś miasta czy wsi. Ktoś rzuca hasło: my im pokażemy! Zamkniemy drogi! I wychodzą na tory kolejowe mężczyźni i kobiety, nawet dzieci i czynią sobie zabawę ze szkód wyrządzonych. W tym czasie setki ludzi marnuje czas, sprzęt i zdrowie. Jest to zaczątek terroryzmu, czyli wymuszanie swoich korzyści przez niewinne cierpienia innych. To nie taka ma być demokracja.

  Życie człowieka zarżniętego kosą jest mniej warte od ziarna pośladu wysypanego na tory, które ostatecznie jest zjedzone przez ptactwo.

  Rzeczywiście walka o godność Polaka w Ojczyźnie jest zaczątkiem terroryzmu. Nic dodać nic ująć.

  15
  0
 11. oświecony pisze:

  To ciekawe że czarny pan,zagorzały przeciwnik Pis-u, podobnie jak nasz rząd, opiera swoją politykę na socjalu. Osobom, nazwijmy to, nieproduktywnym oddaje się wypasine osiedla, ofiarowuje wsparcie finansowe, zwalnia z opłat, teraz jeszcze organizuje zabawy plenerowe!!! a zwykłemu mieszkańcowi pozostaje tylko podatki płacić! Bo ani zakładu pracy z prawdziwego zdarzenia, ani porządnej szkoły, ani basenu, ani światłowodu… nawet dni Żarek nie ma!!! płać i płacz, mieszkańcu! sam sobie wybrałeś

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *