bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Prąd za 286 tys. zł
30 stycznia 2020 r. | 10:08
5

Udało się rozstrzygnąć przetarg "na prąd". W tym roku gminie prąd dostarczy firma ENERGA OBRÓT SA, która zaoferowała 286 878,59 zł.

Była to jedyna oferta w przetargu. Gmina na ten cel chciała przeznaczyć 220 000 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Prąd za 286 tys. zł”

 1. Deflacja pisze:

  Dobra zmiana przyniosła wzrost kosztów energii o 30,4%. Propaganda sukcesu mówi o 3% inflacji. Zapominają tylko o nic nie znaczącym zerze.

  DOKĄD IDZIESZ POLSKO ?????

  16
  7
 2. Mieszkaniec pisze:

  Ktoś musi utrzymać Radę Nadzorczą jako nagrodę za poparcie .

  10
  0
 3. Śmiechu Warte pisze:

  Gmina chciała przeznaczyć 220 000 tyś na prąd zł. koszty jakie poniesie to 286 000 tyś zł to może trzeba było wcześnie pomyśleć że będzie podwyżka opat za prąd i zastanowić się nad stanowiskiem wiceburmistrza, który na naszą gigantyczną gminę jest przecież niezbędny… ale przecież łatwiej wyłączyć prąd… przecież mieszkańcom wcale nie jest potrzebne oświetlenie ulic i w/w oswietlenie wcale nie należy do zadań gminy. Światła zostały zgaszone nie na wszystkich ulicach tylko niektórych. Dlaczego tak jest że na czesci ulic nie ma światła a na innych są , czemu nie jesteśmy traktowani wszyscy tak samo. Pracownicy urzędu tłumaczą mieszkańcom że faktycznie to dyskomfort barak prądu … tylko czemu mówią to osoby które tego nie doświadczają . Po co ma być bezpiecznie ważne żeby Gmina miała pieniądze na zatrudnianie nowych pracowników.

  6
  2
 4. Bezrobotny pisze:

  A czy został ktoś nowy zatrudniony w Urzędzie w ostatnich miesiącach?

  6
  2
 5. On pisze:

  Też bym chciał wiedzieć;

  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *