słabe opady deszczu
18°
16°
niedziela
Reklama
Skutki koronawirusa. Jesteś chory? Dzwoń do lekarza!
13 marca 2020 r. | 09:33
8

SP ZOZ informuje, iż zgodnie z zaleceniami każdy pacjent jest zobowiązany ? NAJPIERW SKONTAKTOWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE w celu ustalenia możliwości wizyty w przychodni, SP ZOZ Żarki tel.  34 3148029.

- Każdy pacjent będzie informowany przez rejestrację o możliwości uzyskania teleporady.
- Podczas rozmowy telefonicznej rejestracja przeprowadzi ankietę wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2.
- Tylko w sytuacjach kiedy jest to niezbędne pacjent powinien zostać umówiony na konkretną godzinę do lekarza.

Lekarz udzielający TELEPORADY na podstawie przeprowadzonego wywiadu medycznego i oceny stanu zdrowia pacjenta ma możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego. /UMiG/8 odpowiedzi na “Skutki koronawirusa. Jesteś chory? Dzwoń do lekarza!”

 1. zdrowie pisze:

  Ilu pacjentów jest zdeklarowanych na Kościuszki ? 1000 ? jeden numer telefonu ? normalnie się tam nie można dodzwonić a co dopiero teraz w okresie zwiększonej zachorowalności? strach się bać.Prosić Pana Boga o zdrowie !

  11
  4
 2. Lucjan pisze:

  ludzie nie wychodzcie z domów we włodowicach małżeństwo zarażało nie wiadomo co będzie jak dziś widziałem babcie idące z kościoła to aż się gotuje we mnie ciemnota jeszcze raz ciemnota

  12
  5
 3. Barbara pisze:

  Przecież idą też do sklepu, do pracy. To też ciemnota? Dlaczego ubliźasz? W Kościele zostały wprowadzone zmiany aby zachować zasady higieny która w tej trudnej sytuacji jest niezbędna.

  5
  6
 4. Adam pisze:

  Pani z sąsiedniej gminy u której potwierdzono zarazę wróciła z Włoch była na wycieczce miała siedzieć w domu miała kwarantannę i co zrobiła może całą społeczność zaraziła nawet wnuki narażała

  12
  1
 5. Barbara pisze:

  No właśnie. Była poddana kwarantannie.

  9
  3
 6. Tadeusz pisze:

  To ta Pani już teraz od wczoraj jest w Zawierciu co z ludzmi z którymi się kontaktowała przecież całe mieścinę powinni odciąć od świata i zrobić kwarantannę

  6
  2
 7. Ja pisze:

  A co w naszym kraju nie ma gór ? nie ma śniegu i warunków do jazdy na nartach ? ale trzeba pochwalić się fotami na fejsie,że się było we Włoszech ! przywlekli tą francę/korono/ i rozsypała się po całym kraju!

  7
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *