słabe opady śniegu
-1°
-4°
niedziela
Reklama
Adam Zamora przeznaczył swoją dietę na rzecz sołectwa Jaroszów
05 września 2023 r. | 07:59
6

W sieci pojawiło się nagranie z pikniku w Jaroszowie, podczas którego radny Adam Zamora przekazał równowartość swojej diety w gotówce i bonie na dmuchańce w wysokości łącznej ok. 1500 zł na rzecz sołectwa Jaroszów.

Wszyscy byli bardzo zdziwieni. Szkoda, że Burmistrz Klemens Podlejski - "przyszły poseł" nie zrobił tego samego...

Film z tej sytuacji znajduje się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Adam Zamora przeznaczył swoją dietę na rzecz sołectwa Jaroszów”

 1. mieszkanka Gminy pisze:

  Dziękujemy Panu Radnemu za ten gest, jest Pan u nas zawsze mile widziany. Pan potrafi pokazać że jest pan prawdziwie radnym całej gminy i można na pana liczyć. Niejednokrotnie na przestrzeni lat wspierał pan nasze wydarzenia i rozwój. DZIĘKUJEMY !!!

  9
  11
 2. rozczarowana pisze:

  nasza pani szanowna radna żąda zwrotu pieniędzy za bigos ????!!!! taki chce mieć wkład z tego dnia!! jednak radny a radny to jest różnica…

  7
  5
 3. Jaroszów pisze:

  Jolka FAŁSZYWA PLOTKARA to pierwsze twoje imię ,robisz jak zwykle zamieszanie ,byłem przy tym i dobrze wiem ile zrobiła i dała a bigos jej jadłem już parę razy na różnych imprezach w tym w ubiegłym roku w Jaroszowie ,najlepszy na świecie

  4
  0
 4. Arogant pisze:

  Niech lewa ręka nie widzi ci robi prawa. Ten człowiek sie robi wielki filantropem a jest zwykłym cwaniaczkiem na publicznych pieniądzach. Wstyd obłudniku!!!

  7
  5
 5. Zenek Suliszowice pisze:

  Adaś, wybory tuż tuż.. zapraszam do Suliszowic, udostepnie ogrodzenie na baner dla ciebie .. ale… ma na nim pisać ,, KANDYDAT NA BURMISTRZA,, !!!!

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *