zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
Będzie termomodernizacja budynku OSP w Jaworzniku
11 marca 2021 r. | 12:06
10

Do 25 marca 2021 roku można składać oferty w zleceniu termomodernizacji budynku OSP w Jaworzniku. Właśnie pojawiła się informacja w tym zakresie na stronie Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach.

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaworzniku wraz z przebudową pomieszczeń wewnętrznych, budową instalacji fotowoltaicznej, placu manewrowego dla aut bojowych straży pożarnej oraz parkingu dla samochodów osobowych.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Będzie termomodernizacja budynku OSP w Jaworzniku”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Komu to potrzebne, radna królowa dostała przed wyborami wóz strażacki na raty żeby wygrać. Więcej wozów niż w Osp Żarki a wyjazdów dużo mniej. Komendant gminny p Hajdas idzie na emeryturę i chce sobie zrobić pamiątkę za 1. 700 mln zł. Gdzie można było by wubudowac coś nowego. Tak załatwia się sprawy w Żarkach, syn p hajdasa gminnym radcą prawnym który czyta z komputera. Wstyd że taka mamy władze w Żarkach. To jest marnotrawienie pieniędzy. Gdzie są te pieski z rady na czele z pompą którzy głosują wszystko co im każe ten żenujące burmistrz

  28
  6
  • Mieszkaniec Jaworznika pisze:

   I co Ci to przeszkadza? Ważne że dla przyszłych pokoleń to będzie, a nie to co kto czyta z komputera.. Cała reszta. Ltości…

   3
   13
  • Mieszkaniec gminy pisze:

   Może i tak a może nie….. Byłem w tej remizie jak i w innych z gminy. Wszystkie wyremontowane,ocieplenie ogrzewanie,parking, podjazd,sala,garaże,bramy tylko w jaworzniku strach patrzeć. Kawałek asfaltu na wjeździe, sala z drewnianą podłogą, kaflowe piece, garaż przylepiony, schody poklejone, no może okna i dach mają. A co do samochodów to wszystkie OSP mają czym się pochwalić. Należy się im i już. Szkoła obok super, kościół super a remiza straszy….. I jeszcze jedno- czy Jaworznik czy Żarki czy Kotowice nawet do was podjadą pomóc, nie ważne czy jesteście za czy przeciw jadą pomagać i już. Jeszcze raz. Należy się im jak i innym OSP się należało.

   9
   8
   • Mieszkaniec pisze:

    No to chwila, remiza czy sala za tyle pieniędzy. Remiza jest ok ale sala do imprez za 1,700mln zastanów się złodziejstwo w biały dzień. Mania wyszszosci. Przyjedz i zobacz jak wyglada remiza w Żarkach. 130 kilka wyjazdów a Jaworznik 30 w ciągu roku. Ilu jest strażaków, orkiestra, grupa młodzieżowa. A burmistrz robi prezent przydupasowi. Wiele rzeczy powinno być tu i tam. Przypominam to nie jest prywatna gmina że się rozdaje prezenty przydupasom tylko sprawiedliwe rozporządzanie naszymi pieniędzmi. Wszystko się załatwia za wódkę i znajomości.

    13
    1
   • Mieszkaniec2 pisze:

    Ty chyba w innej gminie byłeś. Wymień gdzie są te wyremontowane sale i podjazdy porobione

    3
    2
 2. Mieszkaniec2 pisze:

  Za chwilę będę budować remize w Ostrowie . Nie wiem czy wiecie Ale na ten cel jest przeznaczone ponad 1mln zł A gdzie tu sens i logika . Co do stanu remizy w Jaworzniku jaki gospodarz tak i wygląda remiza . Teraz za pieniądze wszystkich podatnikow gminy będą budować tam remizie. A co z Zarkami . Wypowiedź że wszystkie remizy są piękne i fovieplone świadczy że ta osoba nie ma bladego pojęcia co się w jednostkach OSP Gminy Żarki dzieje .

  9
  0
 3. Mieszkaniec2 pisze:

  Za chwilę wybory uzupełniające na radnego można pokazać panu burmistrzowi co sądzimy o jego polityce w gminie

  6
  0
  • Jaworzan pisze:

   Widzę że żal dupe ściska jakiemuś “strażakowi z Żorek . Niezazdrość, bo się wykończysz powiem Ci więcej po remoncie będziemy wymieniać samochody na nowe czy Ci się to podoba czy nie. A wy dalej będziecie mieli co macie. Pozdrawiam.

   2
   4
 4. Mieszkaniec gminy pisze:

  Co widzę pisze. A ty skoro jesteś taki obcykany w wyjazdach jakiś i przydupasach burmistrza pewnie jesteś w szeregach OSP Żarki lub innej jednostki i jest zazdrosc. Nie wiem ile razy jedzie Żarki Jaworznik czy Myszków . Nie interesuje mnie to wiem że najgorzej wygląda remiza w Jaworzniku i już.

  2
  6
 5. XYZ pisze:

  Widzę, że Mieszkaniec ma chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem, lub matematyką. Gdzie widniała kwota 1700 mln zł ? Chyba, że chodzi o stare pieniążki. Ps. denominacja to rok 95 polecam poczytać co to się tam wtedy wydarzyło ? i nie, nie wszystko załatwia się za wódkę. Te czasy też już się skończyły. Nwm jakie macie tam ,,u was“ zwyczaje i wolę się nie zagłębiać , ale proszę nie mierzyć innych swoją miarą ?. 1,7mln zł tak powinna wyglądać ta kwota ?. Jeśli chodzi o sale, to ponownie widać płytkie myślenie. Taka sala nie służy tylko i wyłącznie do organizowania imprez. Reasumując, dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, jest to jak najbardziej mile widziane. Jednakże, przed następnym komentarzem trzeba troszkę doczytac. Pozdrawiam XYZ

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *