pochmurnie
27°
24°
sobota
Reklama
Charytatywny Bieg i Marsz Nordic Walking w Jaroszowie
03 stycznia 2024 r. | 11:26
0

14 stycznia w Jaroszowie odbędzie się Bieg i Marsz Nordic Walking, który będzie wspierać Środowiskowy Dom Samopomocy i Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Żarkach.

Cel biegu charytatywnego:
Zapraszamy do udziału w naszym biegu oraz marszu nordic walking o charakterze charytatywnym w sprawdzonym cyklu Bieg Dobrego Serca, którego tym razem celem jest wsparcie Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Żarkach. Te placówki odgrywają nieocenioną rolę w życiu dzieci z niepełnosprawnością intelektualną i zaburzeniami psychicznymi.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Żarkach, to ośrodek wsparcia dziennego, który codziennie pomaga dzieciom z niepełnosprawnością intelektualną oraz zaburzeniami psychicznymi w nabywaniu umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia. Dzięki naszej pomocy, te osoby mogą aktywnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności. Oferujemy im wszechstronne wsparcie poprzez treningi rehabilitacyjne, kulinarne, higieny osobistej, arteterapię oraz pomoc w załatwianiu spraw urzędowych.

Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Żarkach to miejsce, gdzie dzieci z głębokim upośledzeniem otrzymują niezbędną pomoc. Oferujemy wszechstronne wsparcie edukacyjne, rehabilitacyjne, logopedyczne i psychologiczne. Szczególnie bliskie są nam serca te małe, dzielne istoty, które każdego dnia pokonują niewyobrażalne wyzwania. Ich uśmiech i postępy są dla nas największą nagrodą.

Dystans i kategorie:
BIEG GŁÓWNY
Dystans 11 km – 2 pętle
Biegi Dodatkowe
dystans 5,50 km – 1 pętla
MARSZ NORDIC WALKING
dystans 5,5 km – 1 pętla

Biuro zawodów:
14 Stycznia 2024 w godzinach 8.30 – 10:10

Agenda:
10:15 Uroczyste otwarcie imprezy
10.30 Biegi Dzieci
10:40 Start Biegu na wszystkich dystansach
10.41 Start Marszu Nordic Walking na wszystkich dystansach
12:10 Zamknięcie mety dla wszystkich Biegów
12:15 Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród

Zgłoszenia:
Online - TUTAJ
Zgłoszenie dokonywane poprzez formularz na stronie www.dostartu.pl wraz z dokonaniem opłaty (cegiełki) na konto OSP Żarki nr konta:

10 8279 1036 0400 0358 2004 0101 z dopiskami imię i nazwisko,
– bieg 5,5 km / 11 km lub nordic walking.
Wpisowe (cegiełka) to kwota minimum 30 zł.
Całkowity dochód wpłat z cegiełek będzie przekazany Dla Dzieci z Niepełnosprawnością ŚDS i ORW w Żarkach. Lista z zawodnikami opłaconymi aktualizowana będzie co 48 godzin na stronie. Maksymalny czas na zapisy i opłaty – do 11.01.2024

W biurze zawodów w dniu imprezy:
Zgłoszenie dokonywane przez wypisanie formularza w biurze zawodów i wniesienie opłaty startowej. Koszt tej formy zgłoszenia wynosi 40 złDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *