zachmurzenie umiarkowane
23°
21°
wtorek
Reklama
Dziś zebranie w Zaborzu
05 stycznia 2018 r. | 11:23
86

Dziś w Świetlicy Wiejskiej w Zaborzu odbędzie się zebranie Wspólnoty Gruntowej wsi Zaborze. Tematem zebrania będzie regulacja spraw związanych z dalszym funkcjonowaniem Wspólnoty i przede wszystkim informacja sołtysa Lesława Stępnia, który wyjaśni co się stało z kwotą 60 881,15 zł, która wpłynęła na jego prywatne konto z konta Wspólnoty.

W zebraniu ma uczestniczyć Burmistrz Klemens Podlejski.

Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00. Mam nadzieję, że dziś sołtys Lesław Stępień nie będzie spał...jak na ostatniej sesji.

Oczywiście, będziemy tam z kamerą.86 odpowiedzi na “Dziś zebranie w Zaborzu”

 1. wiejska poetka pisze:

  I co z tą kamerą ? gdzie przekaz na żywo? znowu nie ma fazy ?

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Kamera i obecność na spotkaniu w Zaborzu to sprawa dla Wojewody,który to powinien wystudzić zapędy Burmistrza Podlejskiego za jego pomysły i próby obalenia Prawa Prasowego. Panie Burmistrzu Podlejski nie Pan stanowił Prawo Prasowe-Pan ma przestrzegać to Prawo,Pan ma przestrzegać Konstytucję RP a nie śmiać się z tego przed kamerami,Panie Podlejski Pan nie jest ponad Prawem. Ja Panie Podlejski dam Panu dobrą radę jak Pana ciągle wozi kierowca to niech z Panem też jeździ Prawnik/Radca Prawny ,bo Pan Panie Podlejski nie wiesz Pan co Pan wyczyniasz.Panie Podlejski Pan tak długo trzymasz ten stołek Burmistrza ,że już w przestrzeni czasu Pan zapomniałeś że kiedyś Pan studiowałeś Prawo i Panu wszystko wyleciało z głowy i drugą radę dam Panu taką abyś Pan siadał za kierownicę samochodu i jeździł bo i wkrótce Pan zapomnisz jak się prowadzi pojazdy silnikowe,chyba że są jakieś inne przesłanki ,że Pan Burmistrz Podlejski nie może kierować pojazdami mechanicznymi to ja nie wiem a plotki Panie Burmistrzu krążą naprawdę bardzo różne ,ale jedno muszę Panu przyznać żeś Pan tego kierowcę swojego Gminnego bardzo umęczył. Przecież to już były godziny po za Pana pracą a odcinek bardzo krótki z Żarek do Zaborza to Pan mógł prowadzić Gminnego Bolida a jak Pan musi korzystać z telefonu to Pan używaj zestawu głośnomówiącego i idź Pan z postępem i nie obrażaj mnie Pan jak ja korzystam z komórki bo to jest mój warsztat pracy i dlatego cały czas mam ją w rękach. Panie Podlejski jak nastała telefonia komórkowa w Polsce CENTERTEL to ja byłem z pierwszych jej użytkownikiem to był rok 1994 to Pan jeszcze nie miał pojęcia co to jest. Po świecie podróżuje od 1986 roku ,to Pan rozumie że mnie słoma może wystawać z butów ale ja nie jestem BUCEM.

   0
   0
 2. Zdzislaw pisze:

  -wiejska poetka ,nie obrażaj Wsi ,bardziej do ciebie pasuje-złośliwa poetka-Hejterka .Też się nie mogę doczekać,jak burmistrz z tego -wybrnie,czy nadal głupka bedzie w zaparte dalej brnoł !

  0
  0
 3. Kos pisze:

  Gdzie WIDEO !! Panie Darku Panie Pawle ??? co to za obiecanki cacanki !

  0
  0
  • Wiesław pisze:

   Co Hejterzy od godziny macie płacone ?

   0
   0
  • Helena pisze:

   Hejt płacony od godziny-kasa wam leci

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   KOS a powiedz mi jak już jesteś sługusem Włodarza to ile masz płacone na godzinę ? Czy jakoś się inaczej rozliczacie ? Nie wiesz czasem KOS jak oni to zaksięgują w Gminie takie wynagrodzenie na ciebie ? Myślę że to podciągną pod Promocję Gminy i Ochronę Trutnia i kasa będzie się zgadzać ,albo potem dopiszą do jakiejś zbiorówki przy Nocy Rozmaitości albo z OSP przesuną na Order albo cofną się do 2017 roku i przesuną na walkę w CYBER PRZESTRZENI , albo na wniosek Radnego Świerdzy przesuną środki pieniężne na Walkę z Kosmitami i niech Moc BĘDZIE Z NIMI.

   0
   0
 4. Marcin Labocha pisze:

  Co z tą transmisją?

  0
  0
 5. Wiesław pisze:

  Tam już dawno powinien wejść Urząd Skarbowy i Prokurator ,zwykłych ludzi to czepiają się o byle co ,ale mafi się boją

  0
  0
 6. Helena pisze:

  Osa-udająca Analfabetkę,-mary itp w gotowości już Są,aby bronić Swojego Pana

  0
  0
 7. Helena pisze:

  A -bruno to już z pewnością przyjechał do Zaborza

  1
  0
 8. Zdzisław pisze:

  Od początku kadencji Burmistrz wiedział ,że ma nadzór nad Wspólnotami Gruntów -ale Głupka udawał

  0
  0
 9. zdumiona pisze:

  kolejny cyrk na zebraniu przed kamerami bedzie co oglqdać…i debatowć

  0
  0
  • Zdzisław pisze:

   Nad czym lub Kimś jesteś ,,zdumiona”” jak jeszcze nic nie widziałąś ,co z góry ci zapłacono?

   0
   0
   • zdumiona pisze:

    p.Zdzisławie nikt mi za nic niepłacił ….byłam swiadkiem tego zebrania i pewne prywatne spory to nie przed kamerami nie taki był cel tego spotkania….

    0
    0
    • Zdzisław pisze:

     Przepraszam jeżel uraziłem,ale nagle takie zainteresowanie Zaborzem? Ludzi z zewnątrz.Chyba tylko dlatego,że był tam Burmistrz- udający dobrego Wojaka Szwejka.

     0
     0
 10. Kos pisze:

  Gdzie Wideoooo !!!!!!!!!!

  0
  0
  • Zdzisław pisze:

   Godziny za Hejt i tak ci przysługują

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   KOS naucz się cierpliwości,pokory,szacunku i pamiętaj że przed szczytowaniem jest najważniejsza gra wstępna to tak podam ci parę rad na przyszłość bo jesteś zbyt gwałtowny jak na takie piękne pseudo. KOS zrozumiałem że wiedziałeś że mnie i kamerę wyrzucą ze spotkania z Zaborza i wtedy byś akcję w komentarzach poprowadził przecudownie. Patrz KOS plan i założenia Burmistrza Podlejskiego legły w gruzach-przeliczył się
   chłopina nie dał rady. Ja osobiście lubię kontakt jeden na jeden -to koronna dyscyplina ale jak trzeba to i w pakiecie też mi idzie nieźle a jak ktoś mnie zna to wie kim był mój Dziadek PILIS z GMINY Niegowa ,stąd też mój sentyment do Gminy Niegowa.KOS ty jesteś lizodupą Podlejskiego. Ty pracujesz w strukturach Podlejskiego i stąd ta twoja aktywność. Rozumiem cię to twoja praca i korzyści poniekąd.Zawsze na TOP-ie są srebrniki.

   0
   0
 11. Kos pisze:

  Zdzisław nauczyłeś się na laptopie Chłopie ! Ja nie hate-uje ja tylko się dziwie że nie ma wideo . Musiała iść jakaś zmowa labo coś ,że to się nie pojawiło jeszcze . ___>Z drugiej strony nie jestem ani po jednej ani po drugiej stronie medalu . Wiecie jak ja to odbieram Wszystko ? Pan Paweł z Panem Darkiem robi opozycje na urzędy . I ukazuje rzeczy jakie dostępne są tylko na bip albo i wcale .. bynajmniej tam gdzie mało kto się wczytuje . Bardzo Dobre działanie. A rada i reszta urzędu powyżej 40-stego roku życia Siedzi tutaj i Pisze i się przekomarza w komentarzach TZW Emerytowani Rycerze Internetu (Stare Dzieci Neostrady) tak Odbieram to co tu Się dzieje . W domu jet Grażyna ,Grażyna zobacz se jak im napisałem … buahahha Dać dzieciom zabawkę do komentowania Komputer który jest używany w 20 % nie oszukujmy się ,że nie wychodzicie za Microsoft i Przeglądanie internetu . Także Zdzisław Bastuj chłopie bo jak ci się zmieni język klawiatury to będzie kupa .

  Panie Darku , Pawle gdzie to wideo. Konwersja wgrywanie ciecie i składanie i upload. O której się można spodziewać?

  0
  0
  • Zdzisław pisze:

   Ty Kos nagle cię Zaborze zainteresowało -dziwne to !Jak byś zobaczył mój najnowszy sprzęd kom i komórkowy to byś zgłupiał ,Może ty tak woją żonkę Grażynkę pytasz o wszystko i znasz to żę swojego doświadczenia,Kupę to ty sobie zrób w domu ,a nie pouczaj innych

   0
   0
 12. Dariusz Szlęk pisze:

  KOS ciężko żyć w tej Gminie gdzie mój ukochany Burmistrz Podlejski chce mnie i kamerę wyrzucić ze spotkania i nie udaje mu się to, bo Burmistrz Podlejski nie zna prawa i namawia mieszkańców do łamania prawa. Spotkanie było owocne,wkrótce się pojawi.

  0
  0
 13. Zdzisław pisze:

  Dziwne,że poprzednim zebraniem wiejskim Ci Hejterzy tak się nie interesowali. Wiadomo poplecznicy Gminni

  0
  0
 14. bruno pisze:

  darku ja ciebie osobiscie to bym obywatelstwa pozbawil bo ty sie nadajesz co najwyżej na obywatela malenkiej bezludnej wysepki maktu pikczu!!!!!!!!!!!tam z obywatelem zdzislawem stworzyl bys sobie wlasne zajebiste misato!!!!!!!!!!!!

  0
  1
  • Litości pisze:

   Wyhamuj Bruno Czy wiesz że w 1983 roku Machu Picchu zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W 2007 roku ruiny miasta zostały ogłoszone jednym z siedmiu cudów świata? Kogo tam chcesz wysłać ?

   1
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   BRUNO jak mi to przesiedlenie zasponsorujesz to nie ma sprawy ,migruję natychmiast i spełniam Twoje warunki. Co BRUNO nie dali rady mi dokopać do du..y na spotkaniu w Zaborzu i to cię boli co ? Bruno ja nie jestem chłopak do bicia a najgorsze jest to że mój IDOL Burmistrz Podlejski nawoływał mieszkańców do linczu ? Wstyd Panie Burmistrzu- ja jestem za jeden na jeden,nie lubiłem ORMO,biłem się z ZOMO ,nie nawidzę byłych SB-eków a w szczególności BYŁYCH DONOSICIELI-moja teczka w IPN jest czysta i nigdy nie była odchudzana.

   1
   0
   • bruno pisze:

    O jakim ty linczu piszesz???Ns tym spotkaniu siedzialem na tyle blisko ciebie i nic takiego nie widzialem!!!!wiesz ciagle piszesz o jakims obrazaniu twojej osoby ale chyba nie czytasz tego co sam piszesz!!! .Nie podniecaj sie tak bardzo bo oczkiem w mej glowie nie jestes i nie bedziesz.Zaczni pisac na forum tresci transparetne i prawdziwe a nie bede mial powodu do pisania riposty.Wiesz demokracja polega na tym ze kazdy ma swoje zdanie i moze je wyrazac .

    0
    1
 15. bruno pisze:

  Faktycznie strzelilem gafe .Kurcze to tylko do jakiegos malego plemienia w afryce sie nadaja!!!!!!!Ale i tego plemienia bylo by mi szkoda.

  0
  1
  • Zdzisław pisze:

   Jak jesteś tak mało doinformowany i masz takie skojarzenia to sam ze swoim partnerem może się tam deportujcie! Ale proszę pisać na temat !

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   BRUNO nigdy nie naśmiewaj się z Afryki bo tam sięgają twoje korzenie. Ty wiesz bruno skąd się wywodzisz ? Chętnie zasponsoruje ci podróż do USA I POJEDZIEMY SOBIE W PEWNE DZIELNICE AFRYKANÓW i ja im przetłumaczę co ty myślisz o “czarnych” postaram się im rzetelnie przetłumaczyc a jak nie dam rady ,to zrobię tłumaczenie opisowe -bardziej proste /szczegółowe. Ostatnio gościłem u siebie w domu w 2016 roku sporo osób z RPA i też tam cię mogę zabrać ale kupimy bilety w dwie strony ale twój będzie powrotny w statucie OPEN, bo ty już nie wrócisz a ja pokrywam koszty wszystkiego ” LILIA”

   0
   0
   • bruno pisze:

    Za bilet dziekuję. Choć myslę ze nie było by cie na niego stać!!!!!!!!!!!Wiesz jak czytam te twoje wypowiedzi to kojarzysz mi się z cejrowskim .On biegał boso po cłlym świecie i z tego jak się wypowiada dziś to coś mu się pod kopula polasowalo i to znacznie. Ty biegając od sołectwa do sołectwa tez cofasz się w rozwoju zbyt wiele wiadomości dla zbyt małlo pojętnej glówki. Jedyna różnica między wami jest taka że on już chodzi w butach .a ty coraz bliżej biegania boso jesteś .

    0
    1
    • Dariusz Szlęk pisze:

     Dla ciebie BRUNA stać mnie na bilet i ci zafunduje,bo sporo pieniążków zaoszczędziłem na Rencie Planistycznej w Gminie Żarki i właśnie mam kasę na ciebie,ty sobie zdajesz sprawę że się spotkamy. Czemu piszesz takie rzeczy,o Królowo przedstaw się publicznie to coś napiszemy o ciebie . BRUNA ty jesteś opłacana przez Włodarza,weź ty przestań,a ty jesteś zdolna do biegania,a po co ty czytasz i jesteś na tej stronie ? Ty wiesz że ci narobię dużo wstydu ,bo mnie regularnie obrażasz a pamiętaj że nie chcę wiedzieć kim jesteś to po co prowokujesz. Zastanawiam się na ile ty jesteś ciemna i głupia jak już tyle razy zwracam ci uwagę,ktoś mądry by się opanował a ty nie.Napisz coś logicznego a ty nie napiszesz bo twoim odgórnym zadaniem jest robienie komentarzy w innym kierunku. Słownie mnie nie zniszczysz a wiedz że się spotkamy,weź ty pomyśl a nie żyj chwilą.

     0
     0
 16. Halina pisze:

  Ludzie po co na zebraniach wiejskich kamery. Mieszkańcy ich nie chcą i trzeba to uszanować. Nie ma potrzeby,żeby na takie spotkania przychodziły osoby, które szukają sensacji i sieją zamęt.

  0
  0
  • Kazik pisze:

   To się dzieje w Naszej Gminie,którą zarządza Pan Burmistrz,to wszystko jest Spójne, Wspólnota wiejska to wielki majątek Gminny pod kuratelą Gminy ,nikt sobie tak z lasu nie powinien zrobić prywatnego Folwarku,bez nadzoru leśniczego z Gminy nie wolno nic wycinać !

   0
   0
   • Dariusz Szlęk pisze:

    Kazik nie mamrocz ! Mienie Gromadzkie to majątek mieszkańców a od tego majątku to WARA, Gmina i precz z łapami do tego majątku przez Burmistrza Gminy, to jest Mienie Gromadzkie majątek po przodkach i dziadkach mieszkańców Zaborza nie wolno dopuścić żeby Burmistrz Podlejski przejął te 231 hektarów OJCOWIZNY,nie wolno Wam tego stracić i walczcie o to bo to prawnie jest Wasze a Podlejski prawa nie zna ,nie rozumie prawa i nie przestrzega prawa i jest w tej kwestii jak w programie TVN ” MAM TALENT ” na 3 razy na NIE ! To wtedy jest to “beztalencie”. Kazik co do “zagospodarowania lasu” to tutaj właściwą instytucją jest Nadleśnictwo Złoty Potok a w Gminie Żarki to tylko Leśniczy z tego Nadleśnictwa pełni dyżur w budynku Gminy Żarki.Kazik jeśli potrzebujesz pomocy to pisz na e-mail: darek@zarki.pl

    0
    0
  • Kazik pisze:

   Po to są kamery aby pani mogła podlizać się do burmistrza

   0
   0
   • Dariusz Szlęk pisze:

    Dzięki kamerze i obecności w Zaborzu,mogłem poznać paru fajnych mieszkańców Zaborza. Najgorzej mnie boli to że Burmistrz Podlejski jako ” Dobry Gospodarz ” nie umie zjednoczyć i pojednać najbogatszego Sołectwa Zaborze w Gminie Żarki.Niestety jest to odwet Burmistrza Podlejskiego bo mieszkańcy Zaborza się raz sprzeciwili Podlejskiemu w wiadomej sprawie a Podlejski jest pamiętliwy i za to mieszkańcy ponoszą teraz konsekwencje i Burmistrz mieszkańców celowo skłóca bo gdzie dwóch się bije to Podlejski na tym korzysta i to jest prawda.Cieszy mnie fakt że nawiązałem współpracę z mieszkańcami Zaborza,przyrzekam ,że jeśli mnie oni poprosili o pomoc to ja im pomogę a mają oni tak wspaniałego Radnego Jaskólskiego że można osiągnąć w Zaborzu zamierzony cel o jakim marzą mieszkańcy Zaborza i ja razem z Radnym Mirosławem Jaskólskim pokażę że się to da zrobić.Pojednamy mieszkańców i sprawy prawne wyprostujemy. W ZABORZU ZORGANIZUJEMY NAJPIĘKNIEJSZY FESTYN jaki do tej pory odbył się w Gminie Żarki i to ja wam obiecuję jako Dariusz Szlęk.Drodzy mieszkańcy zapytajcie Burmistrza Podlejskiego dlaczego on nie dał wam Funduszu Sołeckiego ,bo są pieniążki dla Sołectw a Podlejski ich nie chce dać dla Sołectw,co za obłuda. Władza wali jednak do głowy i kult jednostki że to ja i tylko ja-destrukcja funduszy możliwych do pozyskania przez Sołectwa.Kamera to wszystko pokaże i myślę że mieszkańcy i wyborcy to zrozumieją i docenią. Szanowni mieszkańcy Zaborza ja wam pomogę bo mam u was 3 działki i jeszcze chcę dokupić i będe w tej sprawie rozmawiał z Ławnikiem Tylkowskim bo on ma spory areał to coś może odsprzeda a ja u was chce coś fajnego stworzyć i u Was się osiedlić a teraz macie SUPER RADNEGO JASKÓLSKIEGO to można wiele osiągnąć.

    0
    0
    • Jadzia pisze:

     Komu Ty chcesz pomagać Dariusz? Widzę, że na razie to Ty masz problemy ze sobą. My swoje sprawy załatwimy sami.

     0
     0
     • Dariusz Szlęk pisze:

      Nie załatwicie sami, bo nie wiedzą mieszkańcy jak to zrobić a ja znam ruchy i posunięcia Burmistrza i gram z nim teraz w szachy ale w innym wydaniu ale gram. Ja dbam teraz o swoje interesy w Zaborzu konkretnie i jeśli Burmistrz Podlejski dba o swoje działki w Zaborzu to ja też mam prawo do dbania o swoje działki w Zaborzu i na spotkaniu dowiedziałem się publicznie przed kamerami że Klemens Podlejski mnie sprawdził i prześwietlił czyli inwigilował -konkretnie moją osobę i to powiedział przed kamerami czyli metoda dawnych Służb Wywiadowczych.Panie Burmistrzu to mnie się nasuwa takie pytanie czy Pan w takim ciele nie pracował i czynnie nie uczestniczył ? To co z PANA ust Burmistrza Podlejskiego usłyszałem to mnie przeraziło ,że w Demokratycznym kraju jakim jest Polska okazało się że ktoś mnie śledzi-do czego Panie Podlejski Pan wrócił i kogo jeszcze Pan inwigilował z mojej rodziny ? Panie Podlejski w tym momencie Pan przesadził i widzę że Pan ma zaszczepione pewne nawyki ,które świadczą o Pana przynależności do pewnych służb-złych służb.

      0
      0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Wypowiadaj się za siebie. Ja nie chcę żebyś wchodził i dodawał komentarze na tej stronie a wkrótce ci to powiem osobiście ale nie uciekaj przed moją osobą bo nie chce mi się ciebie gonić ale jeśli mnie zmusisz to pobiegnę za tobą ale tylko raz. Pamiętaj że było trochę spokoju ale widzę że znowu zaczynasz-mało ci jeszcze. Znalazłeś sobie kobietę to bądź z nią i nie szukaj innych wrażeń

   0
   0
  • Jolka pisze:

   Żeby pokazać jakie sobie kobitki fryzury wyondulowały?!!

   0
   0
 17. Marian pisze:

  Zgadzam się. Nie każdy uwielbia być w centrum zainteresowania jak Dariusz.

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Ja walczę o swoje ,więc nie posądzaj mnie o coś na czym mi nie zależy a jak masz ochotę to dołącz do nas to zobaczysz od środka jak to wygląda a to ciężka robota.

   0
   0
 18. Dariusz Szlęk pisze:

  MARIAN NIE LUBISZ NIE OGLĄDAJ,nie wchodź na zarki.pl,nie komentuj,opuść ten portal. Oglądaj sobie telewizje TRWAM i słuchaj RADIO MARYJA i tym się interesuj albo sobie stwórz własny portal i serfuj sobie do woli a z tego portalu wyjdź bo automatycznie robisz mi autoreklamę a chyba nie o to ci chodzi bo ty mnie chcesz poniżyć a twoje działania powodują odwrotność tego co chcesz osiągnąć polecam “Syzyfowe Prace “

  0
  0
 19. Jolka pisze:

  Sorry -to odpowiedź dla Haliny:Żeby pokazać jakie sobie kobitki fryzury wyondulowały?!!

  0
  0
 20. mieszkaniec zaborza pisze:

  W kotowicach cie juz ludzie olewaja to szukasz kolegow w zaborzu!!!pamietaj dariuszu ze tylko radny cie tu lubi a my mieszkancy zaborza nie potrzebujemy twojej obecnosci tui mieszania sie w nasze sprawy.

  0
  1
  • zdumiona pisze:

   popieram….szukanie sensacji, która ma celu uderzyć w górny szczebel!!!!!

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Ja mam 3 działki w Zaborzu ,więc to jest mój interes i ty mi nie będziesz mówił nigdy w życiu co ja mam robić bo nie jesteś moim dyktatorem a ja będe robił to co uważam za stosowne a ja nie zwracam uwagi co o mnie mówią w Kotowicach,bo ja nie wziąłem ślubu z mieszkańcami Kotowic a to co ktoś o mnie mówi to ja na to nie zwracam uwagi a twoja wypowiedź nie jest obiektywna. Nie jesteś mnie w stanie uciszyć i czegoś nakazać a jeśli wskazujesz na konkretne osoby to weź się przedstaw z imienia i nazwiska jak masz moralną odwagę ale chyba cienki Bolek z ciebie jest co ?

   0
   0
 21. Marian pisze:

  Nie rozkazuj mi Darku, co mam czytać, na jakie strony wchodzić z nawet co myśleć.
  Nie dziw się, że jeżeli ktoś wypisuje takie głupoty, to inni na to reagują. Wiem, że wolałbyś (tak jak do tej pory), żeby większość komentarzy należała do Ciebie. Wiadomo przecież, że Ty, Marcin Labocha, Zdzisław, Staśka i wielu innych, to ta sama osoba. Wystarczy dokładnie czytać komentarze. Ten sam hamski styl pisania i nienawiść do świata. Jeżeli już uważasz się za jedynego uczciwego, to to udowodnij!!!

  0
  0
 22. Jadzia pisze:

  Jeżeli twierdzisz, że radny Jaskólski jest tak wspaniały, to sprawy wspólnoty niech załatwia sam Ty Dariusz nie musisz mu w tym pomagać.W Zaborzu szukasz korzyści ,ale dla siebie.Nie udawaj naszego przyjaciela.

  0
  0
 23. wiesław pisze:

  Pan Mirosław na wsi Zaborze poparcia już nie ma ludzie go nie znali jak go wybierali więc mu zaufali teraz nawet dziecko wie na wsi jak on wygląda i do czyjego płotu ma nie podchodzić żeby go pies nie pogryzł ani nie zostało wyzwane od bachora

  0
  0
  • Mieszka w Zaborzu pisze:

   Jakoś tej niechęci w stosunku do pana Mirosława na wczorajszym zebraniu widać nie było ,wręcz odwrotnie. Panie Wiesławie pan Jaskólski znany jest w Zaborzu od 20 lat Być może pana nikt nie zna i chciał pan tym wpisem zaistnieć.Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Z tym bachorem to już przesada,znany jest z tego ,że lubi ludzi,udowodnił to wiele razy .

   0
   0
 24. Kos pisze:

  O co chodzi Panie Darku ,że nie ma tego Wideo ?

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Kos nagranie już znalazłeś ? Podeślij mi konto na fb to niezwłocznie ci wyślę. Kos myślałeś że nas nie wpuszczą z kamerą albo z hukiem wyrzucą a tutaj widzisz 3 wariant się pojawił.

   0
   0
 25. Kos pisze:

  https://www.facebook.com/GminaZarki/videos/1517521881701547/

  Mistrzostwo . Z TEGO MIEJSCA APELUJE DO PANA PODLEJSKIEGO 💡
  Weź pan tą wspólnotę zlikwiduj czy nie wiem . Ludzie sami pokazali klasę besztając się na wzajem jaką wspólnotę tworzą . To się naprawdę nadaje na kabaret . Ludzie nie znają podstawowych zagadnień prawnych .
  😯 HITY Z ZEBRANIA 😯
  💡 1. Głosowanie za usunięciem kamer i pana z legitymacją prasową ! (takie staro ustrojowe – usunąć nie wygodne)
  💡 2. Brama 20 tys ! (co to za brama ? dodam Pijany Wjechoł !
  💡 3. Drzewo ścinane nielegalnie leży u chłopa na placu . ( Zaznaczę Porąbią Rąbarką ! ale to nic padło tam … Przywieziesz tu i wypierdolisz na kupę)
  💡 4. Nas Stać my pieniędzy nie potrzebujemy . Kobieta daje 6000 lekką ręką i kosiarkę sprzedaje .
  💡 5. I już nie pójdę do szpitala bo mi później będą wypominać . Ta pani aż dziwne ,że pana sołtysa wyników badań nie przyniosła . (chyba będąc pielęgniarką podlega się jakiejś etyce … spytam w szpitalu)
  💡 6. Nadal nie wiadomo gdzie jest 5000 no bo ze 1000 na kosiarkę, a pan który pytał z wąsem nie mógł usłyszeć sensownej odpowiedzi. Pani sołtysowa chce 6 oddawać a więc chyba ona wzięła .. a to nic .. grosze

  Mistrzostwo to było : Zadłużyć Spółkę Wspólnoty i podać się do dymisji . Jak by tak każdy zarząd robił to ok 30 lat i kasy nie ma . Bo każdy se skubnie 5000 i się poda do dymisji a jak . Grażyna jak mnie wybiorą na sołtysa to se kupimy Octavie w gazie . Za Co? Ty się nie bój podam się do dymisji będzie prezent od wspólnoty . A jak !

  Ludzie kochani ! Dajcie se spokój jak wy się gryzieta w 40 osób a chcecie wspólnotę tworzyć . Mówiły jaskółki ,że do du… są spółki .

  0
  0
  • Zdzisław pisze:

   Kos- w tym wpisie masz rację,Ci ludzie nie znają podstaw prawnych. Kabaret,ale z tym kabaretem można wiele zrobić,Gdzie dwóch się bije -tam trzeci korzysta-Gmina w tym bałaganie łatwo to może przejąć ,chyba Ci ludzie nie mają o tym pojęcia .Pan Burmistrz udaje dobrego Wujka .

   0
   0
 26. Sein fiction pisze:

  Jedyne co mogę powiedzieć po obejrzeniu tegoż zebrania : o co tu k…wa biega ?

  0
  0
 27. Jadzia pisze:

  Stary niedźwiedź mocno śpi.

  0
  1
 28. Piotr pisze:

  Ludzie czy wy jesteście głupi i ślepi. Zobaczcie co pan szlęk zrobił z zebraniem. Przyszedł choć nie jest członkiem wspólnoty, wprowadził zamęt podogadywał się, wyprowadził z równowagi ponad połowę ludzi którzy tam przyszli, poświęcili swój czas po to żeby coś zmienić i teraz publikuje owe nagranie i urządza sobie jawne żarty z niego. Chyba tylko o to chodzi żeby tych ludzi którzy w nim uczestniczyli jawnie ośmieszyć. Przecież jest to zamknięte grono określonych osób które powinny się spotkać
  i ustalić pewne rzeczy. Mogą się nawet pokłócić po wypominać bo są różne sporne sprawy ale wszystko powinno zostać między nimi a nie być udostępniane na zewnątrz. Swoją drogą zastanawia mnie jedno. Czy owi ludzie wyrazili zgodę na publikację swoich wizerunków? Przecież wszystko widać jak na dłoni że on tam przyszedł zrobić tylko i wyłącznie zamieszanie!!! Jest
  to kolejne jego działanie które pod przykrywką “dbałości”o sprawy tak zwanego przez niego suwerena załatwić swoje interesy. Człowieku skąd żeś się tam wziął. I do tego jawnie kłamiesz. Że jesteś członkiem (a nie jesteś) że nie rozrzucałeś ulotek (a na nich widnieje twój adres e-mail który wielokrotnie osobiście wymieniałeś na facebooku, spotkaniach i komentarzach). Uważasz się za cwańszego niż inni a resztę ludzi traktujesz jak bydło??? Z jednej strony dobrze że takie nagranie się ukazało bo demaskuje doskonale intencje tego człowieka. Tylko jakim kosztem !!!

  0
  1
  • Dragon pisze:

   Tak Piotrek zgadzam się z tobą Szlęk to tylko robi zamety wszędzie i gdyby nie Szlęk na naszym zebraniu to byśmy się na pewno doszli do porozumienia ale Szlęk chce zabłysnąć tylko nie wie jak nic mu nie wychodzi. Szuka teraz królestwa w zaborzu niech spada razem z naszym RADNYM JASKÓLSKIM TO SĄ DWA PROTOTYPY

   0
   0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Przedstaw się z imienia i nazwiska to porozmawiamy merytorycznie-piszesz to na zlecenie -nie jesteś mieszkańcem.

   0
   0
   • Dragon pisze:

    Przedstawię się jak wszystko dojdzie do celu i co ty Darku wtedy powiesz bo to co do tej pory wyprawia to żenada wracasz się wszędzie co nie dotyczy ciebie. Wiem chcesz być gwiazdorm. Nie sterty kierunki pomyliłeś. Osmieszaj się dalej. Proszę modlić się o zdrowie bo o rozum za puźno ja też o twoje zdrówko się pomodle.

    0
    0
  • Zdzisław pisze:

   Na zebraniu było wiele osób nie będący członkami tzw czynnie ,więc o co chodzi? Jak się ma coś na sumieniu to człowiek własnego cienia się boi ,a co dopiero kamer .

   0
   0
 29. Jadwiga pisze:

  Ten pan jaskólski to cwany człowiek o dwóch twarzach. Z jednej strony to człowiek wykształcony wykonujący zawód bardzo dużego zaufania społecznego z drugiej (tej ukrytej przed “zwykłymi” ludźmi) to człowiek który uważa się za mądrzejszego i lepszego sortu niż cała reszta prostaczków i bardzo sprytnie to wykorzystuje. Hasła typu zrezygnujmy z diet, płacę za Imprezy sołeckie z własnych pieniędzy chyba wszyscy już słyszeliśmy i niby nie chcący ale specjalnie. Bo tak jakby się nad tym zastanowić niby dobrodusznie i filantropijnie ale komu z mieszkańców Zaborza albo innych miejscowości nie obiło się o uszy twierdzenie wypowiedziane na głos niby niechcący że coś tam jest finansowane z własnych pieniędzy pana doktora. Ano mało komu i w tym jest taktyka. Te wszystkie hasła to bardzo sprawna gra polityczna. Za chwilę usłyszymy że ten pan nie będzie już kandydował na radnego bo ma tego dość ale usłyszymy to na tyle wcześnie że jak już będzie czas wyborów okaże się że jednak chmara mieszkańców ubłagała pana jaskólskiego żeby znów kandydował. Nie ujmuję nic z jego umiejętności lekarskich bo uważam że specjalistą jest dobrym zarazem widząc jak on potrafi wykorzystywać do swoich niecnych celów różne informacje następnym razem zastanowię się czy go odwiedzić bo nie wiadomo do czego ten człowiek jest zdolny a to dopiero początek.

  0
  0
  • Mirosław Jaskólski pisze:

   Szanowna Jadwigo, widzę niestety, że nasluchałaś się wielu nieprawdziwych rzeczy o mnie. Chętnie się z Tobą spotkam i wyjaśnię meandry tej tzw. polityki. Wiedz tylko, że zawsze gram fair i to co mówię jest prawdą. Ile prywatnych pieniędzy wydałem powiem Ci jak się spotkamy, ale na zakończenie kadencji powiem to oficjalnie w podsumowaniu. Wiem, jest wielu nieprzychylnych mi ludzi, którzy nie chcą żadnych zmian, którym tak jak jest, jest dobrze. Ale mam znacznie więcej ludzi mi przychylnych, którzy popierają moje działania. Ciekawi mnie jakie to niecne cele mam wobec mieszkańców ? Wielu ludzi z Zaborza wie co robiłem i popiera moje działania. Wiem, popełniłem duży błąd, źe namówiłem mieszkańców do wyboru tego sołtysa. Doprowadziło to do ponownych rozdźwięków między mieszkańcami. Ale mam nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone. Czekam na kontakt – tel. 501 45 45 77. Odwagi !

   0
   0
 30. Dragon pisze:

  Pan Jaskólski to lekarz dajcie spokój z idiotka daję słowo Szlekowi I Jaskólski emu przed galami towszystko stanie a wtedy
  Fa kiu

  0
  0
  • Dariusz Szlęk pisze:

   Podaj imię i nazwisko i wtedy mogę z tobą poprowadzić dyskusję. Nie jesteś mieszkańcem Zaborza ani Udziałowcem Wspólnoty to czego piszesz komentarze i na czyje zlecenie. Bardzo późno Włodarz was pobudził do działania i piszecie na potęge. Powiedzcie mu że jest weekend i macie wolne. Nie będzie Włodarz łamał prawa i Wasze wpisy nic nie zmienią. Nikt nie jest głuchy ani ślepy i widzi co na tym spotkaniu się działo-to jest niedopuszczalne. Grunty mi się należą w Zaborzu z Ustawy Napoleońskiej.

   0
   0
   • Dragon pisze:

    Kochany wiem wszędzie ci się należy i co myślisz dalej. Weź się obudź wypoczynku to co piszesz współczuję w środku nocy zmęczenie wyluzuj

    0
    0
   • Jadwiga pisze:

    To zdumiewające jaką mantrę wy macie w swoich głowach. Dla was są tylko 2 światy ten dobry czyli ci co są przeciwko Podlejskiemu i ten zły który go broni czyli urzędnicy którzy robią to na jego “zlecenie”. I tu widać jak sami ograniczeni jesteście. Ale ok. Mogę być i urzędnikiem. Zawężajcie sobie ten wasz krąg bo szerszego nie jesteście sobie nawet w stanie wyobrazić i wasze głowy tego nie ogarniają

    0
    0
    • Zdzisław pisze:

     To nie chodzi o to czy jesteś urzędnikiem, po wpisie widać że ten UKŁAD ci pasuje. Cytuję ciebie- I tu widać jak sami ograniczeni jesteście ,,, Pani Jadwigo ,proszę nie obrażać ludzi z Zaborza i im wmawiać nieprawdę .

     0
     0
 31. zdumiona pisze:

  GRATULUJE odwagi dla tych dwóch pan z zarzqdu wspólnoty ze i próbójq ogarnqc ten bałagan i chaos ….przez zaniedbania i samowolke soltysa.

  0
  0
  • mieszkaniec zaborza pisze:

   O jakiej samowolce piszesz ????Niewiesz co piszesz wiedz po co oczerniac tego panaRozwin temat bo jesli juz zucasz takie oszczerwstwa to rozwin ten temat?

   0
   0
   • Dariusz Szlęk pisze:

    mieszkańcu- ty wędrujesz po wszystkich wpisach i ciągle bronisz Podlejskiego. Ile on ci płaci,przecież ty jesteś totalne dno,ty piszesz nie od rzeczy i tylko mamrotasz i na każdym wpisie piszesz,że to nie prawda,że Pan Burmistrz Podlejski to Dobrodziej . Weź ty się ogarnij bo komentarze to ludzie inteligentni czytają a ty ciągle pajacujesz.Weź sobie tak z 10 razy obejrzyj nagranie z Zaborza to może w końcu zrozumiesz o co w tym wszystkim chodzi. Nie wiem gdzie ty uczęszczałeś do szkoły ale twoi nauczyciele powinni się wstydzić za ciebie.Już mi nie udzielaj odpowiedzi a zamilknij ,bo wszędzie jesteś obecny.

    0
    0
   • Wiesław pisze:

    -,,mieszkaniec zaborza “”? Co rozwijać,chyba papier toaletowy aby to G ……… posprzątać.Niech pan Burmistrz udaje dalej dobrego Gospodarza Gminy.

    0
    0
 32. Dariusz Szlęk pisze:

  Tutaj należy winić Burmistrza Podlejskiego bo zaniedbał wykonywanie Ustawy z 1963 roku ale widzę że nie jest w temacie i on zamiast mówić o Ustawie z 1963 roku to przytaczał zapisy ze Statutu-nieporozumienie.Sołtys to do ukarania-prokuratura i sąd.Co zrobił Zarząd i Komisja Rewizyjna -NIC. To wszystko działo się podczas sześciu spotkań na których był obecny Burmistrz Podlejski-PRAWNIK,potwierdził to osobiście przed kamerami.

  0
  0
 33. Sojka pisze:

  Chcesz kolego zabłysnąć przykre że ci to nie wychodzi w twoich komentarzach można się zakochać tak jak i w tobie

  0
  0
 34. Mieszka w Zaborzu pisze:

  To że Sołtysem we wsi został Stępień to zasługa Radnego,za co już Radny po stokroć przepraszał. Ale dziwi nas mieszkańców fakt ,że funkcja Sołtysa nie upoważniła go do tego aby nazwać się Prezesem Spółki Naszej Wspólnoty Gruntowej

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *