zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
Gmina nie dostała pieniędzy na rewitalizację kąpieliska!
19 lipca 2018 r. | 09:36
18

Gmina Żarki nie dostanie pieniędzy na rewitalizację obszaru rekreacji przy ul. Wierzbowej w Żarkach w ramach poddziałania 10.3.5. Rewitalizacja obszarów zdegradowanych – wsparcie działań wynikających z Lokalnych Strategii Rozwoju obejmujących obszary wiejskie i rybackie, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Gmina wnioskowała o łączne dofinansowanie w wysokości 2 531 284,50 zł. Łączna wartość projektu to 2 664 510 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI18 odpowiedzi na “Gmina nie dostała pieniędzy na rewitalizację kąpieliska!”

 1. Nadprezes pisze:

  Za chwile sekta towarzysza redaktora zacznie brednie ,ze to wina Burmistrza .

  12
  22
  • Wyborca pisze:

   a czyja to wina?

   28
   3
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Przez 16-cie lat Klemens Podlejski będąc Burmistrzem nie umiał przeprowadzić przebudowy-remontu basenu kąpielowego w Żarkach a afiszuje się Burmistrz Podlejski jako Dobry Gospodarz ale czy napewno ??? ? ? ?

   26
   7
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Co Burmistrz Podlejski robi z pieniędzmi z Targowiska Miejskiego w Żarkach tj. z dochodem i jak rozliczany jest przychód z tego Targowiska a mówimy o kwocie grubo ponad milion złotych.

   24
   5
 2. bruno pisze:

  No jeśli nie napiszą że to wina burmistrza to pewnie show Men przerobi to tak ze będzie to wina Labochy ?

  7
  24
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Panie bruno ja Pana zatrudniłbym do posprzątania niecki tego basenu w Żarkach bo widzę że Pan się bardzo nudzi bo cały czas Pan dodaje komentarze ma tym portalu. Panie bruno czy nie rozważał Pan przejście na inny portal np. http://www.umig.zarki.pl i tam niech Pan bruno dodaje komentarze i się wymądrza to taka dobra rada . ???

   22
   5
   • bruno pisze:

    Wolny czas to taki bonus do emerturki ?Kiedyś widziałem film i tam też był wujek DOBRA RADA ?.To moga tylko kometowac tylko Ci co psiacza darku ?

    8
    21
   • Radzik pisze:

    To jak mam rozumieć jest Pan władającym czy zarządzającym basenem,ze proponuje Pan pracę przy porządkowaniu niecki basenu?

    3
    18
    • bruno pisze:

     Aspiracje są do zarzadzania całym powiatem ?kazda sesja w każdej gminie ?

     4
     15
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

     Panie Radzik ja tak samo funkcjonuję jak FIRMA „POLBUT” Marcina Podlejskiego gdzie świadczy usługi na rzecz Gminy dla Burmistrza Podlejskiego a więc dlaczego ja nie mogę świadczyć usług dla Podlejskiego ??? Czy nie mogę współpracować gospodarczo bo nie nazywam się Podlejski ??? Czy ewentualnie nie jestem z rodziny Podlejskich ??? Czy może nie jestem w Grupie Trzymającej Władzę i Grupie Wzajemnej Adoracji w Żarkach ??? STOP KOLESIOSTWU I KUMETERSTWU I KUPCZENIU W ŻARKACH.TE KLIMATY W ŻARKACH MUSZĄ ZOSTAĆ OCZYSZCZONE TAK SAMO JAK POWIETRZE W ŻARKACH ABY MIESZKAŃCY POCZULI ULGĘ I SPOKÓJ I KOMFORT W CODZIENNYM FUNKCJONOWANIU. MAGISTRAT I BURMISTRZ MAJĄ BYĆ PRZYCHYLNE MIESZKAŃCOWI A NIE ODWROTNIE .

     9
     5
 3. Marcin Labocha pisze:

  Jak gmina dostanie 100000 zł to idzie na konto burmistrza, a jak gmina nie dostanie 2500000 zł to nie jest wina burmistrza. Ciekawe rozumowanie.

  24
  2
 4. PiSior pisze:

  Zaplanowano w remoncie basenu szokująco wysoki udział własny.
  Pieniądze z targowiska ledwie wystarczają na pensje i nagrody dla urzędników.

  20
  3
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Jeśli chodzi o nagrody to Burmistrz daje nagrody w formie pieniężnej bez względu na to czy ktoś zrobił dobrą robotę czy jednym słowem skrzanił robotę to i tak dostał nagrodę i Burmistrz nie wystąpił z wnioskiem o zwrot nagrody. Przykładem może być Skarbnik Gminy gdzie ta sprawa była poruszana na Komisjach w dniu 09 lipca 2018 roku -(materiał wideo) gdzie wprost zwróciłem uwagę że RIO w protokole końcowym w roku 2014 wytknęło szereg błędów i zaniedbań ze strony Slarbnik gminy i co gorsza po kontroli magistratu w obecnym roku 2018 przez tą samą instytucję RIO ponownie w protokole zarzucił Pani Skarbnik takie same co w 2014 roku błędy,zaniedbania ,niedopilnowania,uchybienia a nadzoruje Skarbnik finanse Gminy Żarki i w tym momencie Pani Skarbnik w żaden sposób nie poniosła żadnych konsekwencji . Burmistrz Podlejski nie umie rozdawać nagród a jedynym wyznacznikiem otrzymania nagrody przez Burmistrza to jest nazwisko i to w jakim stopniu dana osoba jest przydatna Burmistrzowi Podlejskiemu. Moim zdaniem to podkreślam w domyśle przekupstwo i pozyskiwanie elektoratu przychylnego dla tej osoby co sowicie nagradza za lojalność bez względu na zasługi dostaje „ordery” ale musi być oddana i lojalna wobec Dobrego Gospodarza.

   11
   3
  • Biała pisze:

   A na pensje dla nauczycieli niedługo nie trzeba będzie brać kredytu ?A ty pensji i nagród nie dostajesz?

   3
   9
 5. Azor pisze:

  Nagroda jest za wybitne osiągnięcia wykraczające poza zakres obowiązków.
  Za perfekcyjne wykonywanie obowiązków jest pensja.

  11
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *