zachmurzenie duże
16°
14°
środa
Reklama
WODKAN Zgierz
Na kanalizację w Wysokiej Lelowskiej musicie jeszcze poczekać
27 października 2017 r. | 10:17
10

Gmina Żarki znalazła się na dalekim, 23. miejscu na zaktualizowanej w dn. 25.10.2017 r. liście informującej o kolejności przysługiwania pomocy na operacje typu "Gospodarka wodno-ściekowa" w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW).

Żarki starają się o dofinansowanie w wysokości 1 997 982 zł na budowę kanalizacji wodociągu i kanalizacji sanitarnej na ul. Czarka w Żarkach oraz w Wysokiej Lelowskiej.

23. miejsce daje niewielkie szanse, że w najbliższych dwóch latach zostaną gminie przyznane środki na ten cel.

PAWEŁ GĄSIORSKI
10 odpowiedzi na “Na kanalizację w Wysokiej Lelowskiej musicie jeszcze poczekać”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Burmistrzowi to z pewnością zostanie zapamiętane

  0
  0
  • Turek pisze:

   A po co na Wysoce Lelowskiej tym Tatarom kanalizacja ? Teraz fuchy się Heńkowi urwią jak to wszystko pójdzie jedną rurą. To po co ZUK kupował wóz asenizacyjny ? Chyba że za jakiś czas to szambowôz opierniczą jak za dawnych czasôw co były SKR- y za symboliczną złotôweczkę. Co redakcja upubliczni to wam źle ? A co wam Kulińska wrzucała za newsy że nic a to nic nie mieliście pojęcia co się dzieje ? Chyba że wy co niektôrzy lubicie tkwić w tym szambie ?

   0
   0
 2. Asan pisze:

  Tutaj okurat mieszkańcy mają 100 procent przyznane srodki. Szkoda że autor tekstu nie potrafi zetelnie przygotować material

  0
  0
 3. Asan pisze:

  Jest 14 mln euro wniosek mieści się w limicie a więc będzie dofinansowany.

  0
  0
 4. Asan pisze:

  Ale z Ciebie Smerfmaruda ważne że jest dotacja

  0
  0
 5. hyży pisze:

  Dobra dawka humoru. Gdyby Burmistrz zrobil złote chodniki, to ten “dziennikarz” napisałby że latarnie są zwykłe i mamy przez to płakać. Zero rzetelności i obiektywizmu. Do szkoły uczyć się czytać ze zrozumieniem i pisać z głową.

  0
  0
 6. Turek pisze:

  I tak to jest że wpisy z Wysokiej Lelowskiej to nawet imiona brzmią po Tatarsku

  0
  0
 7. Werty pisze:

  Kanalizacja powinna być zrobiona w pierwszej kolejności tam gdzie jest ujęcie wody dla całej gminy bo chyba wszystkim powinno zależeć na jej czystości nie ma się co czarować każdy dobrze wie gdzie większość ścieków się wypuszcza ale dla mieszczuchów jest ważnięjsza wygoda niż zdrowa woda

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *