zachmurzenie duże
16°
14°
środa
Reklama
Kolizja trzech samochodów na DW792
02 sierpnia 2018 r. | 07:00
28

W miejscowości Kotowice na skrzyżowaniu ulic Żarekciej, Włodowskiej i Zamkowej na DW792 ok. godz. 6:45 doszło do kolizji trzech samochodów. Nie mam informacji o rannych, ale mogą pojawic się tam spore  utrudnienia w ruchu.

Nie ma informacji o rannych. Droga jest zablokowana. Policja jest w drodze.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 28 odpowiedzi na “Kolizja trzech samochodów na DW792”

 1. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Szanowny PANIE RADNY PAWLE LABOCHA Sołectwa Kotowice dlaczego Pan nic nie zrobił w sprawie poprawienia bezpieczeństwa na skrzyżowaniu w Kotowicach ulicy Żareckiej-Zamkowej-Włodowskiej ??? Czy Pan jako BEZRADNY ocknie się jak dojdzie do wypadku śmiertelnego ???

  26
  12
 2. Mieszkaniec pisze:

  Tam to by trzeba wstawić już tablice CZARNY PUNKT

  9
  13
  • Wyborca dwa pisze:

   Mieszkańcu czarny punkt postawią jak nie daj Boże zginie ktoś z rodziny jakiegoś wysoko postawionego Urzędasa ! Wtedy szybko wszystko da się załatwić !!!

   21
   9
 3. Obserwatorka pisze:

  Czy któryś z Panów był świadkiem tego czy innego wypadku\kolozji na tym skrzyżowaniu? Czy któryś z Panów widział w czasie tych wypadków/kolizji Radngo Laboche? Przez to skrzyżowanie rocznie przejeżdża tysiace samochodów a wypadków/kolizji w ciągu roku zdarza sie 3-4 i za nie odpowiedzialny zawsze jest Radny!
  Odpowiedzialni to są tylko i wyłącznie kierowcy. Sama byłam raz świadkiem kolizji na tym skrzyżowaniu i odpowiada za nia kierujacy. Tysiące ludzi rocznie tam przejeżdża i dla nich oznakowanie jest widoczne a jeden drugi nie widzi? Ewidentnie z braku uczciwego zajęcia proponuje Pana zajecie jakim jest kierowanie ruchem na tym skrzyżowaniu a nie szukanie tanich sensacji i robie wstydu. Najwyższa pora pogodzic sie z przegrana i pozwolić innym uczciwie pracować a nie dezorganizowac innym pracy.

  23
  30
  • Werty pisze:

   Tu nie chodzi o to aby radny Labocha kierował na skrzyżowaniu tylko o to aby zorganizował zebranie na którym powinni pojawić się przedstawiciele zarządów dróg powiatu i województwa ,starostwa i gminy oraz policji i porozmawiać z mieszkańcami jak rozwiązać problem bo za chwilę będzie strach przejść pieszo przez skrzyżowanie nawet po pasach które są .

   29
   10
  • Kierowca pisze:

   Święte słowa pani Rzecznik prasowy uczciwie zaczęła pracę o 8/18 – Przy porannej kawce walnęła sobie ciekawy wpis ! Zawsze są winni inni tylko nie my – Urząd

   26
   10
  • Zbulwersowany pisze:

   Jeżeli przez to skrzyżowanie przejeżdża tysiące samochodów to dlaczego Urząd Gminy nie poruszy nieba i ziemi aby zapewnić swoim mieszkańcom – bezpieczeństwa !!!! Wstyd zasłaniać się ciagle ,że to nie ich droga !

   27
   10
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Pani Kasiu niech Pani pozwoli wypowiedzieć się samemu Radnemu Pawle Labosze bo przecież on chodził do szkoły .??? Pani Kasiu niech Pani nie będzie sekretarką Labochy !!! Pani wpis urąga wszelkim normom moralnym to do „Obserwatorka”

   27
   9
  • Zenon pisze:

   Wiec skoro tylko 3,4 w ciagu roku to gratulacje bo w najgorszym przypadku mozna mowic o 3 lub 4-rech zgonach rocznie I dobrze, ze skonczylo sie na poszkodowanych.
   Pani obserwatorko, nie wiem czy Pani dobrze widzi czy Pani wie co to jest boczne zderzenie???bo te uszkodzenia Transportera sa na tyle duze by smiertelnie ranic pasazera samochodu osobowego klasy A czy B, nie mowiac o spiacym dziecku na tylnej kanapie w foteliku.
   Mysle jakby to bezposrednio dotknelo kogos I stracilby kogos bliskiego lub dziecko to mialby zupelnie inne zdanie niz P. Obserwatorka

   17
   10
   • Kierowca pisze:

    Zenon ma pan absolutnie rację! Pani Obserwatorko skompromitowała się pani na całej lini dzisiejszym wpisem !!!

    16
    9
 4. Czas na lepsze oznakowanie pisze:

  A Pani to przepraszam bardzo obrońca? Jak to jest że na wszystko macie wymówkę? Rozumiem ze ręka rękę myje ale bez przesady.

  30
  7
 5. qwerty pisze:

  Skrzyżowanie jakich setki w kraju – przydało by się bardziej widoczne oznakowanie – pionowe i poziome, ponadto jadąc od Włodowic kompletnie nic nie widać w lustrze – jest źle ustawione i nie widać w nim samochodów jadących od Kroczyc – to dość niebezpieczne lecz jeśli panowie dziennikarz i p Szlęk chcą zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców to zamiast pisać bezsensowny artykuł i politycznie obwiniać radnego wystarczy bez robienia szumu napisać maila do zarządcy drogi i odpowiednich służb z prośbą o przyjrzenie się sprawie….

  16
  21
  • Zbulwersowany pisze:

   Chyba od tego jest jak dupa od srania Urząd Gminy aby wysyłać pisma i załątwiac takie sprawy !!! Wysłanie maila to nie jest załatwienie sprawy !!! Tu nie ma się co przyglądać – tylko działać !!!

   26
   6
   • CIAMAJDA pisze:

    No fakt jak syn burmistrza miał kolizję na oiedlu 600 w Żarkach i roztrzaskał Toyotkę Aygo na amen to od razu tatuś Podlejski zmienił organizację ruchu i wprowadził że zamontowano znaki drogowe i teraz synalek może pomykać dróżkami nafurany i zawsze z pierszeństwem

    22
    11
 6. bruno pisze:

  Zlikwidowac skrzyzowanie i zrobić park zabaw dla dzieci ?imienia ………a cały ruch puscic przez polne drogi i będzie bezpiecznie ?

  14
  24
 7. Snajper pisze:

  Panie Darku niech pan nie daje się Rudej !

  20
  9
 8. Zenon pisze:

  A sa na tym skrzyzowaniu znaki poziome?? Linie bezwzglednego zatrzymania sa tez?
  Z tego co widac na tej fotce jest tam czysto nie ma P-4 ani P-12….a to podstawa bezpieczenstwa w ruchu drogowym….

  16
  7
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

   Radny Labocha nie rozróżnia znaków pionowych i poziomych ??? Przedstawiałem to na jednej z Komisji Rewizyjnej w maju 2018 roku i Radny Labochocha stwierdził że na tym skrzyżowaniu jest znaków tyle co choinek w lesie i wtedy zapytałem właśnie Radnego Labochę o znaki poziome i ten nabrał wody w usta ???

   19
   10
 9. Kierowca pisze:

  Fak nie ma oznakowania poziomego – Ktoś za to powinien beknąć !

  17
  8
 10. P.P. pisze:

  Bo Pani “Ruda” pochodzi z Ogorzelnika.

  14
  1
 11. Szprycha pisze:

  Zrobić z tych dróg ścieżki rowerowe i po problemie

  4
  3
 12. edward1990 pisze:

  Za utrzymanie dróg wojewódzkich w powiecie myszkowskim odpowiada PZD Myszków, widać ze nic sobie z tego nie robią że brak oznakowania poziomego, które powinno byc odnowione w ubiegłym roku. Ale nie wiedzieć dlaczego w jednym miejscu odnawiali w drugim juz nie a to skrzyżowanie jest znane każdemu. Skrzyżowanie to łączy drogę wojewódzką z dwoma drogami powiatowymi i gmina nic do tego nie ma. PZD zarządza ruchem na drogach powiatowych i utrzymuje drogi wojewódzkie więc pytanie Pana P.G. powinno paść do dyrektora dlaczeog brak oznakowania poziomego ? Pionowe jest a to że kierowcy nie stosuja się do niego to już inna sprawa.

  3
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *