zachmurzenie umiarkowane
23°
21°
wtorek
Reklama
Majowa w Kotowicach ulicą 21. wieku!
11 czerwca 2018 r. | 11:10
20

Od wielu lat Mieszkańcy Kotowic proszę o wyremontowanie ulicy Majowej w Kotowicach. Od wielu lat radny Paweł Labocha obiecuje im wykonanie tej drogi. Uaktywnia się zwłaszcza przed wyborami na radnego. Tak też było w zeszłym roku, gdzie obiecywał im asfalt. Burmistrz na jednej z sesji czy też komisji wspomniał, że gmina nie ma w planach wykonania remontu tej drogi.

No cóż, widocznie ktoś wprowadził Mieszkańców w błąd.

A jak wygląda ulica Majowa? Zobaczcie na zdjęciu poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI20 odpowiedzi na “Majowa w Kotowicach ulicą 21. wieku!”

 1. Wyborca pisze:

  przecież ta droga miała być zrobiona kilka lat temu

  13
  0
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Wyborco zwróć uwagę “MIAŁA BYĆ ” a Radny Labocha obiecuje remont tej drogi od 2010 roku a szczególnie niezwłocznie będzie to uczynione pierwotnie 2010 i 2014 to były lata wyborów samorządowych i teraz właśnie hit Radnego Labochy to że ulica Majowa zostanie wykonana w tym roku wyborczym 2018. Okazuje się że nie ma jeszcze dokumentacji technicznej i nie ma środków na wykonanie takowej dokumentacji ale Radny Labocha obiecuje a Burmistrz Podlejski zwrócił uwagę na Komisji Socjalnej i Społecznej w dniu 29 maja natrętnemu Radnemu Labosze że nie ma środków finansowych i nie są uregulowane własności gruntów znajdujących się w przebiegu drogi ulicy Majowej. Należy zwrócić uwagę że obecnie droga w ciągu ulicy Majowej jest zajeżdżona i wcześniej nikt nie robił pomiarów geodezyjnych przebiegu tej drogi ale do Labochy te argumenty nie docierały i Radny Labocha zaczął powoływać się na “SPEC USTAWĘ”. Zamiast szukać dialogu z mieszkańcami to Radny Labocha wziął przykład z Burmistrza Podlejskiego i straszy teraz mieszkańców “SPEC USTAWĄ”

   10
   1
 2. Ktoś pisze:

  Jest remontowana co 4 lata przed wyborami ???

  15
  2
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Nawet dziur nie chcą zaklejać na ulicy Majowej i uzupełniać ubytków w nawierzchni a jest to droga gminna podkreślam i to już spoczywa na barkach Burmistrza Podlejskiego odpowiedzialność za stan i utrzymanie tej drogi będącej w zasobach UMiG w Żarkach.

   11
   2
  • Gulasz pisze:

   A co radny Labocha będzie się brał za tą drogę jak tak blisko mieszka Szlek, bardzo dobrze, niech mu się na tych wertepach trzęsie bęben.

   4
   6
   • Mieszkaniec pisze:

    A tak mieszkańcy Majowej nie będą mieć drogi.. to wina Szlęka… Bo Labocha robi mu na złość. A jakby Szlęka nie bylo to by droga była

    3
    4
 3. śmieszek pisze:

  Przecież widać że tam jest droga asfaltowa, trzy pasmowa !!! Kto nie widzi TEN JEST Z PISu !!!!

  17
  1
 4. bruno pisze:

  Darek zaczyna kampanię wyborczą z ciezkiego kalibru .Myślę że pod koniec jego kampani pozostaną mu już tylko kapiszczony ?

  6
  13
  • śmieszek pisze:

   bruno o kapiszonach to słyszałem, ale ,, kapiszczony ” ?
   to chyba to co Ci dynda między nogami ?

   11
   0
   • bruno pisze:

    Tam jest armata o kalibrze podobnym do tej z poropu szwedzkiego .? fakt słownik w tel przeinoczyl słowo a nie zauwazylem i wyszły kapiszczony ?zwał jak zwał każdy zrozumie o co chodzi.

    3
    11
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Panie bruno o
   moją osobą niech się Pan nie martwi a ja tylko o rozliczenie Radnego Labochę z obietnic przedwyborczych i pytam z ośmiu lat i tylko tym Panie bruno się na obecnym etapie zajmujemy i zadajemy pytania jak kazał Pan Burmistrz Podlejski,proszę zadawać konkretne pytania a nie skakać z kwiatka na kwiatek.Konkrety proszę to ja je teraz podaję.

   8
   0
 5. Miał miał pisze:

  miał nie baw sie komórką bo w pracy jesteś a podpisy to kto zbierał ?

  13
  0
 6. ekolog pisze:

  Nic nie zmieniajcie Droga EKO, Natura 2018

  11
  0
 7. Werty pisze:

  Burmistrz mówi że droga nie ma uregulowanej własności geodezyjnej to ja się pytam gdzie on był przez ostatnie 16 lat a radny Labocha przez 8 lat co oni myślą że może ludzie sami przyjdą do gminy i się wywłaszczą albo uregulują stan prawny ,

  12
  1
 8. prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Dlaczego pieniądze, które przeznaczone są na OSP KOTOWICE przez Burmistrza Podlejskiego są wykorzystywane na pokrycie kosztów funkcjonowania Stowarzyszenia Klubu Sportowego KS KOTOWICE ??? Panie Radny Labocha proszę udać się na Uniwersytet III-go Wieku i uzupełnić wykształcenie albo poprosić o pomoc Skarbnik Gminy Dorotę Mucha a Pan notorycznie przebywa w budynku UMIG Żarki, gdzie powinien Pan być w miejscu pracy czyli ZUK. To piłkarze korzystają z prysznicy i zużywają wodę a zarazem odprowadzają ścieki, to piłkarzom podgrzewa się wodę CWU ,to piłkarzom ogrzewa się Remizę OSP w Kotowicach ,to piłkarze zużywają ogromną ilość energii elektrycznej i ścieki są wywożone — odbierane na skutek działania piłkarzy i wszystkich osób związanych z Klubem Sportowym i jego działalnością Dlaczego Radny Labocha zabiera pieniądze Strażakom -Ochotnikom na rzecz swojej fobii to jest Prezesowania Klubowi Sportowemu ??? Proponuję Panie Radny Labocha aby Pan wyjął pieniądze ze skarpety i oddał je OSP Kotowice za rok narazie 2017 !!! Resztę rozliczeń z poprzednich lat omówimy na posiedzeniu Komisji Gospodarki i Mienia.

  13
  3
  • bruno pisze:

   Widzę ze kolega strasznie źle ma nastawiwnie do piłki .Czyżby koledzy z dawnych lat cię na boisko nie wpuszczali ???Pewnie miast grać to sedziowac się chciało.piłka nozna to gra zespolowa a Ty tak bardziej w solo wolisz. Miast promować fakt że macie klub to Ty im szplki tylko wsadzasz.

   3
   14
 9. Kazimierz pisze:

  Do Bruna może podasz listę naszych piłkaży [ czyli dzieci z naszej wsi ] którzy grają w piłkę bo sporo osób grających jest z zewnątrz a pieniążki Panie prezesie chyba są przeznaczone dla naszych dzieci aby kultywować sport w Kotowicach .

  13
  1
  • bruno pisze:

   Tak tak dzis w dobie internetu dzieci tak strasznie garną się do sportu ze hoho.Pisz z sensem i pamiętaj że wszyscy Polacy to jedna rodzina i gramy do jednej bramki no może poza Darkiem !!! On nie propaguje gier zespolowych woli debel z gaska .?

   4
   15
 10. Kazimierz pisze:

  Pamietaj Bruno kto dostał dofinasowanie , dostał klub KS Kotowice czyli to są pieniądze przeznaczone dla naszych dzieci , młodzieży a pan prezes jak chce miec klub w I lidze to niech sobie sponsoruje ze swoich pieniążków obcych piłkarzy bo jemu to chodzi o prestiż i to widac ale nie naszym kosztem .

  11
  3
 11. Fan pisze:

  Brawo darek ?

  9
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *