zachmurzenie duże
16°
14°
środa
Reklama
policja.pl
Narkotyki w Jaworzniku
20 września 2019 r. | 11:29
4

Dzielnicowi z Myszkowa zatrzymali dwóch młodych mężczyzn w wieku 27 i 28 lat, podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Sprawcy wpadli podczas kontroli drogowej. Zabezpieczono ponad 120 porcji amfetaminy i kilka gram marihuany. Za to przestępstwo te grozi im nawet 3 lata więzienia.

13-tego w piątek, dzielnicowi z Myszkowa uzyskali informację z której wynikało, że młody kierowca pojazdu marki Volvo, który przyjechał do Jaworznika, może posiadać narkotyki. W czasie spontanicznej akcji mundurowych w Jaworzniku na ulicy Wschodniej w rejonie masywu leśnego, stróże prawa napotkali ten pojazd i postanowili go skontrolować. 27-letni kierowca i jego 28-letni pasażer na widok radiowozu zaczęli zachowywać się nerwowo, a to wzbudziło podejrzenia dzielnicowych. Podczas kontroli policjanci ujawnili przy nich narkotyki i wagę. W sumie dzielnicowi przejęli od nich ponad 120 porcji narkotyku. Obaj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. W soboę usłyszeli zarzuty. Teraz obaj będą tłumaczyć się przed sądem. Grozi im nawet 3 lata za kratami. /KPP w Myszkowie/4 odpowiedzi na “Narkotyki w Jaworzniku”

 1. Łukasz pisze:

  Gmina turystyczna to i w lesie narkotyki sprzedają

  9
  0
 2. Keja pisze:

  bruno a ty do lizaczków czasem nie dosypujesz substancji zabronionych.bruno kręć lizaczki bo zaraz zaczyna się Juromania

  6
  1
 3. Magda pisze:

  Narkotyki w naszej gminie to chleb powszedni i jest na to przyzwolenie

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *