bezchmurnie
16°
14°
poniedziałek
Reklama
Odblaskowe przedszkolaki
28 listopada 2018 r. | 10:20
3

Dzieci z Przedszkola w Kotowicach uczestniczyły w spotkaniu z myszkowskimi mundurowymi. Maluchy otrzymały od stróżów prawa odblaskowe kamizelki i breloki Pod czujnym okiem policjanta ruchu drogowego mogły też praktycznie poćwiczyć prawidłowe zachowania na drodze.

Policjant z myszkowskiej drogówki spotkał się z dziećmi z przedszkola w Kotowicach. Podczas spotkania policjant ruchu drogowego mł. asp. Wojciech Widera uczył maluchy jak należy bezpiecznie poruszać się po drodze. Zachęcał również wszystkich do noszenia elementów odblaskowych na ubraniach, zwłaszcza teraz porą jesienno- zimową, gdy szybko zapada zmrok i panują trudne warunki atmosferyczne na drodze. Przy tej okazji funkcjonariusz przypomniał o obowiązku używania elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym. Wszystkie dzieci otrzymały odblaskowe kamizelki i świecące breloki. Podsumowaniem zajęć były ćwiczenia praktyczne. przedszkolaki wyposażone w odblaski, pod czujnym okiem policjanta ćwiczyły w terenie bezpieczne zachowania na drodze. Spotkanie z policjantami na długo pozostanie w pamięci maluchów. /KPP w Myszkowie/3 odpowiedzi na “Odblaskowe przedszkolaki”

 1. Barbara pisze:

  Sama radość takie zdjęcia.

  8
  1
 2. Robotnik pisze:

  Dzieci kamizelki otrzymały nie od policjantów tylko od narodu.
  Przypominam Policja, urzędnicy nic nie da, jeżeli wcześniej nie zabierze podatnikom.
  Pieniądz kreuje tylko produkcja.

  6
  3
  • Barbara pisze:

   Tak, ale musi być ktoś kto dobrze rozumie czym jest troską o innych i potrafi właściwie przeznaczać nasze podatki. Słuchajac o różnych aferach można czuć złość ,ale w tym wypadku nie można nie widzieć dobra i troski o dzieci.

   4
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *