zachmurzenie umiarkowane
20°
17°
wtorek
Reklama
Odpust w Leśniowie
09 lipca 2018 r. | 10:14
12

W Leśniowie wczoraj odbyła się tradycyjna msza święta oraz odpust, w którym wzięli udział Mieszkańcy i pielgrzymi - łącznie ok. 1000 osób. Byliśmy tam z kamerami, co zresztą zauważył proboszcz (przeor) z ambony. Zapraszam do zapoznania się z naszymi materiałami wideo.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Msza Św. w Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej

Gepostet von Gmina Żarki am Sonntag, 8. Juli 2018

Odpust Matki Boskiej Leśniowskiej Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej

Gepostet von Gmina Żarki am Sonntag, 8. Juli 2018

 12 odpowiedzi na “Odpust w Leśniowie”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Niedzielna msza na waszych łamach. W TVP też nadawali z Jasnej Góry.

  6
  1
 2. olo pisze:

  Do piszącego artykuł nie proboszcz tylko przeor

  2
  7
  • bruno pisze:

   To normalne ze niedoksztalcony dziennikarzyna nie wie kto jest proboszcz a kto przeor .Z taka wiedza powinien kręcić wesela gdzies w lasach bieszczadzkich ?

   9
   8
   • Jolka pisze:

    Bruno ty się może nie wypowiadaj na temat wykształcenia i ogólnej wiedzy. Twoje posty i treści w nich przekazywane jak i słownictwo którym się posługujesz świadczą o twoim poziomie, poziomie przy którym do meneli spod sklepu powinieneś się zwracać per Panowie.

    9
    5
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

     ukaszek lubi być pod sklepem i w sklepie a zamiast się ukaszek uczyć to wolał podbieraćKsiędzu kasę z tacy i tak już mu zostało że lubi podbierać bo ma jeszcze od kogo ale wiedzy już nie pobierze.

     7
     1
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

    ukaszku twoje wesele nakręcimy w gratisie. ukaszku a ty będziesz brał tradycyjnie ślub i wesele czy na tzw. ” kocią łapę będziesz siedział “

    9
    0
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

    Sołtysie Kotowic nie przesadzaj z tego co wiem to ty to już napewno wykształcenia to nie masz a wiesz kto przedtem napewno podbierał Proboszczowi kasę z tacy choć myślę że bardziej pokaźniejsza taca byłaby u Przeora to się zgadza i wtedy sam orłem z matmy nie byłeś ale tak gołym okiem to dałbyś radę stwierdzić gdzie większa taca byłaby.

    6
    0
 3. Edyta pisze:

  Dziękuję bardzo autorom za nagranie i zamieszczenie transmisji na tej stronie. Robicie coś, co jeszcze dwa lata temu było nie do pomyślenia.

  Bóg zapłać.

  8
  3
 4. Sygnalista pisze:

  Sz.Panie redaktorze już wiem na czym polega “fenomen” Pańskiego portalu otóż moje wpisy / i nie tyko moje/ poprostu Pan kasuje i zostają same cacy brawo to jest typowa zagrywka PiS ,życzę zdrowia już nigdy nic nie napisze co z pewnością Pana zadowoli.

  0
  6
  • haha pisze:

   pozostaniemy niepocieszeni!!! hahaha. jesteś jednym z tych “znawców” internetowych, nic nie wiesz, na niczym się nie znasz, nie jesteś stąd, a się wypowiadasz! żegnam bez żalu

   1
   0
 5. Sygnalista pisze:

  Szanowny haha obiecalem koniec wpisów ale Panu / Pani/ odpowiem,. JAD wscieklej zmiji w postaci Sz.P. Gasiorowskiego nic dobrego nie uczyni ,żegnaj pozdrawiam ROZSĄDNYCH ZARCZAN.

  1
  3
 6. Wasz znajomy pisze:

  Nie rozumiem redaktorze na czym polega to pańskie punktowanie , że nagradzani punktami są wszyscy co piszą nienawiść obelgi i.t.p. i nawet z odpustu stwarzasz piekło RAJCUJE CIĘ TO ale nas mieszkańców..

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *