zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
fot. UM Witold Trólka BP
Podlejski podpisał umowę na wsparcie placów zabaw. Co tam robił Labocha?
17 lipca 2018 r. | 11:12
33

Burmistrz Klemens Podlejski podpisała umowę z Zarządem Województwa Śląskiego na dotację 60 tys. zł na zadania w ramach Konkursu Przedsięwzięć Inicjatyw Lokalnych.

By otrzymać wsparcie, wystarczyło poprawnie złożyć wniosek. Pieniądze z całego województwa otrzymają 343 projekty.

Zastanawiam się, co przy podpisaniu umowy robił radny Paweł Labocha? Dlaczego w tym czasie nie był w pracy w Zakładzie Usług Komunalnych w Żarkach?

Z gminy Żarki wsparcie dostaną:
Sołectwo Kotowice na budowę placu zabaw w sołectwie Kotowice - 20 000 zł
Sołectwo Wysoka Lelowska na budowę placu zabaw w wraz z zagospodarowaniem terenu rekreacyjnego w sołectwie Wysoka Lelowska - 20 000 zł
Sołectwo Czatachowa na budowę placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu rekreacyjnego w sołectwie Czatachowa - 20 000 zł

PAWEŁ GĄSIORSKI33 odpowiedzi na “Podlejski podpisał umowę na wsparcie placów zabaw. Co tam robił Labocha?”

 1. Ciekawy pisze:

  Rzetelny dziennikarzu musisz się koniecznie dowiedzieć co tam robil Labocha a nie pisać niejasnych artykułów

  Wystarczyło poprawnie złożyć wniosek
  Napisz coś więcej jak się znasz tzn wystarczyło dostarczyć poczta polska czy zawieźć do urzędu marszałkowskego co to znaczy poprawnie złożyć wniosek ????
  A może dziennikarzu miałes coś innego na myśli ale tekstu nie umiesz napisać
  Żal

  Ooo widzisz place zabaw będą nowe
  Może napiszesz ze to dzięki tobie
  Skrzywdzony człowieku przez życie

  22
  24
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   „Ciekawy „a czy moża było wysłać wnioski za pośrednictwem DHL, INPOST, FEEDEX itp.?
   A może w załącznikach lub wytycznych do wniosku był warunek że można dostarczyć wniosek tylko drogą pocztową Poczty Polskiej .
   „ Ciekawy” skoro tak punktujesz dziennikarza to zobacz jak ty słaby jesteś w tym co chcesz przekazać i ośmieszyć ?
   Sam poległeś z kretesem.

   21
   15
   • Ciekawy pisze:

    Darek nie wiesz tego to słaby zawodnik z ciebie
    sprawdź te wytyczne i nas oświeć bo ty wszechstronny człowiek jesteś
    Prawo budowlane w jednym paluszku na szopce przy altanie w kotowicach cytaty
    „Najgorszy błąd w sztuce budowlanej”, „blednie zrobione” ??? specjalista
    Weź się wykaz czymś
    Zrob coś konkretnego

    7
    16
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

     ” Ciekawy” wiesz co zrobię ???
     Złożę na ręce Radnego Pawła Labochy interpelację i on nas wszystkich oświeci.
     “Ciekawy ” podsuń mi tylko tematy godne uwagi i zgodne z twoimi przemyśleniami.

     20
     4
     • Roman G. pisze:

      Interpelacje to składa się na ręce przewodniczącego Rady Gminy lub Powiatu a nie radnego!Bawi Pan w okolicznych gminach ale widzę słabą znajomość prawa samorządowego .No cóż.. nikt nie jest doskonały… nawet Prawdopodobnie Dariusz Szlęk.

      7
      14
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk” pisze:

      Radny Paweł Labocha jest Przewodniczącym Sołectwa Kotowice.

      15
      5
     • Roman G. pisze:

      A kto Go mianował ? Statut sołectwa przewiduje taka funkcję ?

      4
      14
     • Smyczek pisze:

      A gdzie ten placyk zabaw będzie w Kotowicach ? będzie rowerek czy huśtaweczka a konik albo karuzelka ?

      12
      0
     • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

      Radny Labocha Paweł ma gdzieś Statut Sołectwa Kotowice i sam się mianował Naczelnikiem Sołectwa Kotowice i Burmistrz Podlejski dał mu na to pełne przyzwolenie i akcept. Wszędzie gdzie powinien pojawiać się Sołtys wsi Kotowice to na to miejsce wpycha się Radny Paweł Labocha i staje w świetle fleszy to taka mania. Teraz w Starostwie powinien być Sołtys wsi Kotowice Łukasz Kot tak jak z Czatachowy była Pani Sołtys Anna Stępień a nie RADNY JAK LABOCHA z KOTOWIC ze względu na projekt z Urzędu Marszałkowskiego. Radny Paweł Labocha nawet pojechał na ZLOT SOŁTYSÓW w 2017 roku i odbierał nagrodę pieniężną a miał ją odebrać Sołtys Kotowic ale zasłab w pokoju hotelowym. Radny Labocha koniecznie chciał mieć selfi z Wicemarszałkiem Dąbrową i my podatnicy musimy płacić za takie durne przejazdy i balowanie Samorządowców. Jak nagrodę odebrali pieniężną to zaraz ją skomsumowali na baletach w Orlim Gnieździe w HUCISKU i to było wtedy TRIO RADNY PAWEŁ LABOCHA,SOŁTYS ŁUKASZ KOT i BURMISTRZ KLEMENS PODLEJSKI. W czym mnie jeszcze ROMANIE G. chcesz jeszcze poprawić ? Więcej im zaszkodziłeś niż pomogłeś wielki mądralo i znawco przepisów o samorządach.

      19
      6
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk” pisze:

   „Ciekawy” a dlaczego nikogo nie było w Starowstwie Powiatowym w Myszkowie żadnego z Samorządowców z Czatachowy lub Wysokiej Lelowskiej , które to Sołectwa otrzymały takie samo dofinansowanie w wysokości 20 .000 tysięcy złotych co Sołectwo Kotowice i Radny Prezes ZUK w Żarkach Paweł Labocha był obecny ale po co ???

   18
   6
   • Ciekawy pisze:

    Ja tam widzę Panią sołtys z Czatachowy za to ty nie zauważyłeś
    Kompromitacja po całości
    Nasz ty wojowniku

    4
    14
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

     “Ciekawy ” jeśli ty tak dobrze znasz Samorządowców z terenu Gminy Żarki to wychodzi na to że pracujesz w magistracie w Żarkach bo ty “Ciekawy ” nie jesteś mieszkańcem Czatachowy.
     “Ciekawy ” a czy ktoś był z Sołectwa Wysoka Lelowska ???
     Po odbiór procesy ma się rozumieć.

     14
     3
   • Iza pisze:

    Sołtys Czatachowa jaka Anna Stępień panie Darku Szlęk soltysem Czatachowa jest Panu Zenia Cębrzyna. Co Pan dzisiaj brał, albo pił szczerze bardzo proszę.

    6
    4
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

     Pani Izo w następnym komentarzu poniżej jak najbardziej się poprawiłem i popprawnie podałem aktualnego Sołtysa wsi Czatachowa. Widzę że Pani nigdy się nie myli ??? Ale szanowna Pani Izo nazwisko Pani napisała Cębrzyna a winno być CEMBRZYNA a dlaczego imiona Pani zdrabnia na Zenia a przy powadze sprawowanej funkcji publicznej Sołtysa winno być ZENOBIA chyba że to dla Pani bez znaczenia ale tak Pani poprzekręcała że szczerze nie wiem czy Pani czasem nie jest pod działaniem czegoś fajnego rozweselającego albo potrzebne jest dokształcenie się na Uniwersytecie III Wieku-polecam. Wcześniej rozmawiałem z Przewodniczącą Rady Sołeckiej w Czatachowie Anną Stępień i zrobiłem małą pomyłkę myląc osoby w komentarzu a Pani od razu nawiązuje do używek wszelkiego rodzaju ? Powiada się że : “” Głodnemu zawsze chleb na myśli “” Widzę że nawet Pani pisać nie umie albo nie rozróżnia form gramatycznych bo zastosowała Pani formę grzecznościową przed imieniem i nazwiskiem żeńskim cyt.””Panu Zenia Cębrzyna “”———–MASAKRA———-następnym razem Pani Izo proszę się powstrzymać i nie próbować mnie ośmieszać. Z poważaniem Dariusz Szlęk

     14
     6
 2. bruno pisze:

  NIE NIE W NASTEPNYM ARTYKULE BEDZIE PISALO ZE TO MERIT darka BOJOWNIKA O WOLNOSC I SPRAWIEDLIWOSC W GMINACH 🙂

  9
  21
 3. Wyborca pisze:

  ciekawe czy miał wtedy wolne

  17
  3
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Radny Labocha jest Prezesem w Zakładzie Usług Komunalnych w Żarkach to chodzi i jest w pracy podobnie jak Burmistrz że ma nielimitowany czas pracy.
   Co Prezes to Prezes.

   19
   4
   • Gargamel pisze:

    to był konkurs na prezesa,nie wiedziałem bo bym przystonpił ! a ta Blondyna z fryzurą z lat 70 tych to kto ?sołtysowa z Wysoki ?

    9
    6
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

     Ekstra do ” Ciekawy ” ja nie jestem wojownikiem.
     ” WOJOWNIKIEM ” jest tylko i wyłącznie Burmistrz Klemens Podlejski i tego tytułu “WOJOWNIKA ” już nikt mu nie odbierze po występie w Kotowicach na Festynie 14 lipca 2018 to ważna będzie data historyczna.

     16
     6
     • bruno pisze:

      Zawsze jak ci brakuje argumentów to niczym dzieci w przedszkolu zmianiasz temat heh ?

      6
      16
     • Koszałek Opałek pisze:

      Do Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał(a):
      17 lipca 2018 o 17:41 : Data historyczna to 15 lipca 1410 r a nie jakiś tam sołecki festynik !

      10
      2
 4. Eskulap pisze:

  Bruno – czy to się nie nazywa rozdwojenie jaźni ?ICD-10 pod kodem F44 ?

  14
  1
 5. Jolka pisze:

  Szkoda że o Przybynowie zapomniano A to zapewne odbije się na głosach Panie radny Henryku i Burmistrzu bo już wszyscy mają dosyć pomijania w Przybynowie

  16
  3
  • Zdegustowany pisze:

   Pani Jolu za przeproszeniem Przybynów i inne wiochy nie są w zainteresowaniu pana burmistrza ! On daje ochłapy tym którzy mu wiernie służą ! Tym malutkim nawet okruchy nie spadają ze stołu wielmożnego pana !

   17
   2
  • Zdegustowany pisze:

   Pan Hyniu w nagrodę jest Vice-przewodniczący -to dla niego to i tak ogromny awans społeczny ! Teraz na fali jest specjalista obróbki mięsnej Labocha prawa ręka burmistrza i ochrona !

   19
   1
 6. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Ciekawy,bruno,Roman G ,Iza czy Was to nie dziwi że na tym wręczaniu PROMES nie było nikogo z Samorządowców z Wysokiej Lelowskiej chyba że ta osoba stała na drugim planie i oko obiektywu jej nie ujęło bo widać że Radny Labocha rozpycha się łokciami i chce on być w centrum na pierwszym planie i pilnie śledzi wzrokiem co Burmistrz Podlejski podpisuje. Przecież na Wysoce Lelowskiej Przewodniczącym Rady Sołeckiej jest Pan Marek Strzelczyk Kierownik ZUK w Żarkach drugi po PREZESIE RADNYM PAWLE LABOSZE. To jeśli PREZES Labocha jechał do Starostwa w Myszkowie to czemu nie zabrał z sobą Pana Kierownika Strzelczyka.??? Panie Strzelczyk jako Przewodniczący Rady Sołeckiej to Pan przejmuje obowiązki Sołtysa jeśli on nie może wykonywać swoich obowiązków jakie na nim spoczywają w Samorządzie i powinien Pan uczestniczyć w tym spotkaniu i podziękować Wicemarszałkowi Województwa Śląskiego Panu Dąbrowie. Panie Kierowniku Strzelczyk straszny niefart z Pana strony że Władzę Pan lekceważy i zarazem sponsorów i dobrodziejów dla Pana wioski. Panie Kierowniku Strzelczyk po jakiego diabła Pan się zajmuje ile ja błędów ortograficznych zrobiłem w SMS-ach kierowanych do Pana i porusza to publicznie na Komisji Gospodarki Mienia a powinien Pan zająć się meritum sprawy ale Pana ego dotyczyło się tylko i wyłącznie błędów ortograficznych a Pan próbuje podnieść cenę dla odbiorców wody pitnej jak i też odprowadzanych ścieków. Panie Marku chyba że jak PREZES LABOCHA pojechał do Starostwa to Pan musiał przejąć jego obowiązki i musiał Pan na Oczyszczalni Ścieków szlam z odstojników łopatą wybierać. Panie Marku Strzelczyk po co Panu była edukacja jak Pan teraz przy takim wykształceniu jest niewolnikiem w firmie przez Pana zarządzanej ??? Z wyrazami szacunku Dariusz Szlęk.

  11
  3
  • Etyk pisze:

   Moja odpowiedź do Prawdopodobnie Dariusz Szlęk napisał
   18 lipca 2018 o 09:22 : Pan Marek nie zasługuje na takie słowa ! Niech Pan Prawdopodobnie Dariusz Szlęk się zmiarkuje i przestanie wreszcie rozrzucać błoto na LUDZI.Po co Panu tylu wrogów ?

   7
   8
 7. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk’ pisze:

  Do etyka . Jeśli chodzi o etykę to to wypadało się przedstawić na wstępie komentarza i podać swoje imię i nazwisko bo czego tutaj się bać i wstydzić. Ja Pana Marka Strzelczyka szanuję i wiem że to jest osoba wykształcona i odpowiednia do zajmowanego stanowiska w ZUK Żarki. Nie mogę jednak pogodzić się z tym że na Pana Marka jest wywierana presja przez Burmistrza o podłożu politycznym ponieważ ZUK to budżetówka i ZUK podlega bezpośrednio pod Burmistrza Podlejskiego. Nie może tak być że zwykli szeregowi pracownicy ZUK—— MONTERZY —— rządzą i władają Panem Markiem Strzelczykiem Kierownikiem pod okiem , nadzorem i przyzwoleniem w tej patologii Burmistrza i jest to ochydne żeby zwykli MONTERZY W ZUK wyprawiali co rzewnie im się tylko podoba bo są RADNYMI RADY MIEKSKIEJ W ŻARKACH !!! Nie może tak być że Kierownik Marek Strzelczyk ZUK pracuje z łopatą i grabkami w rękach a MONTER-RADNY z ZUK podjeżdża na interwencję w lakierkach i tylko spogląda i potem jedzie na Powiat Myszkowski załatwiać prywatne sprawy podczas godzin pracy w ZUK -( mam materiał wideo ). Dlaczego monterzy w ZUK nie chodzą w ubraniach i obuwiu roboczym ———— łamanie przepisów BHP !!! Nigdy w życiu nie miałem i nie mam zamiaru oczerniać Pana Marka Strzelczyka a jedynie bardzo mi jest go szkoda przez ten układ polityczny wymieniony i opisany powyżej . Najgorzej mnie boli że ci klauni powyżej za wyjątkiem Pana Marka Strzelczyka jeśli chodzi o morale to po części są utrzymywani z moich pieniędzy i mieszkańców. Jest to ochydne do czego samorządność doprowadziła . Marszałek Piłsudski mówił że dajcie Polakom tylko wolność a oni sami się wykończą.

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *