zachmurzenie małe
24°
22°
wtorek
Reklama
policja.pl
Policja poszukuje świadków wypadku w Kotowicach
22 maja 2020 r. | 10:00
2

Myszkowscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego do którego doszło 30 kwietnia br. w Kotowicach. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby w tym 3-letnie dziecko. Wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia prosimy o kontakt pod nr tel. 34 315-32- 89 lub 112.

Policjanci z Myszkowa wyjaśniają szczegóły i okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 30 kwietnia 2020 roku około godz. 13.15 w Kotowicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW- bdb, jadąc w kierunku Mirowa w skutek nieprawidłowego manewru wyprzedzania (zbyt szybką zmianę pasa na prawy) spowodował, że kierujący Volkswagenem Bora-31-letni myszkowianin- jadąc w tym samym kierunku, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na lewe pobocze, przewrócił pojazd i uderzył w przydrożne drzewo. Następnie kierujący BMW odjechał z miejsca zdarzenia. 31-letni kierowca i 3-letnie dziecko z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Policjanci z Myszkowa poszukują wszystkich świadków tego zdarzenia. Wszelkie spostrzeżenia prosimy kierować pod nr tel 34 315-32-93 lub 997 Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej kryminalny@myszkow.ka.policja.gov.pl2 odpowiedzi na “Policja poszukuje świadków wypadku w Kotowicach”

 1. niegrzeczny pisze:

  odebrac takiemu skurwysynowi prawo jazdy na stałe i do pierdla za to ze uciekł z miejsca wypadku

  12
  0
 2. Obserwator pisze:

  Od czego są monitoringi w gminach .Myślenie nic nie kosztuje ,chyba że czekają na zgłoszenie się sprawcy i przyznanie się że był po tzw. kielichu.

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *