zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
MWM Brzesko
Problem z zabieraniem śmieci
29 stycznia 2019 r. | 10:32
12

Problem z zabieraniem popiołu przez firmę odbierającą śmieci jest powszechny. Taka sytuacja wydarzyła się dziś na osiedlu Olesiów w Żarkach. W tej sprawie napisała do mnie jedna z Czytelniczek. Drogi Burmistrzu, może warto coś z tym zrobić?

Dzień dobry! Piszę z prośbą o informację co mam zrobić z koszem z popiołu. Nie zabrano mojego kosza z popiołem gdy wyszłam do kierowcy firmy odbierającej śmierci Pan powiedział mi że nie zabierze mojego popiołu gdyż przymarzł i taki kosz należy trzymać w domu. Dodatkowo uszkodzono pokrywę mojego kosza, mojemu sąsiadowi natomiast połamano kosz. Gdy udaliśmy się do Góry Pani powiedziała że już zajmie się tą sprawą i dzwoni do firmy. Niestety minął prawie tydzień a mój kosz dalej stoi pełny. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Może burmistrz ma jakąś alternatywę...
Pozdrawiam

Czytelniczka z osiedla Olesiów.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Problem z zabieraniem śmieci”

 1. Zapominalska pisze:

  Czyżby radna Bernacka zaspała o powóz odjechał

  14
  3
 2. Zenek pisze:

  Dawaj ten popiół na nowoczesne osiedle w Żarkach 600 lecie bo mamy tutaj lodowisko.Jak masz popiół z gwoździami to posyp koło Podlejskiego

  18
  2
  • Rtqw pisze:

   Również na to wyzywalem. Brak słów. Nie przejezdne jest 600 lecie, albo przejezdne z wielkim trudem. Tak samo ulica Leśniowska. Strach nią jeździć. Wielkie, popularne rondo przy basenie też jest pokryte lodem…

   7
   0
 3. XYZ pisze:

  To prawda, odwieczny problem z popiołem. Zamówiłam dwa kosze na popiół, dostałam jeden. Pani w Urzędzie powiedziała, że drugi muszę kupić na własną rękę a ona da naklejkę i będą zabierali. Kupiłam kosz (metalowy) odpowiedni do tego typu odpadów. Niestety co jakiś czas porostu nie zabierają z niego popiołu. Ostatnia wymówka była taka, że zmienili samochód i uchwyty nie pasują. Dziwna sprawa…w Myszkowie wszyscy mają metalowe kosze i jakoś nikt nie robi z tego problemu.

  15
  3
  • Janek pisze:

   Nie zaliczę telefonów wykonanych do tego referatu. Na zmianę raz pani, raz pan obiecują rozwiązanie problemów z odbiorem śmieci… A pracownicy ze śmeciarki robią to, co chcą (lub to co muszą?! ).

   23
   1
 4. bruno pisze:

  A tak z innej beczki co sadzicie o pochodzie lysych oszolomow pod wodzą Rybka pod bramami Auschwits ?może czas na inne również ciekawe problemy tego kraju ?mam nadzieje że kometarze w tym temacie beda merytoryczne bo miejsce tego wymaga.

  3
  18
 5. Bikisugaren pisze:

  U mnie było tak samo koło urwali i miesiąc czekałam kazali zawieść kosz po nadtr0nym tel pan traktorem przyjechał

  8
  0
 6. Eliza pisze:

  W jaki sposób, bo pytanie jest jak najbardziej normalne ?Tylko na tej stronce, wszyscy wolą pisac hejt na radnych niż pisać na ciekawe tematy.A problem z wybrykami tych tzw patriotów jest coraz wiekszy w naszym kraju.

  2
  13
  • SPIOCH pisze:

   Eliza czy ty byłaś w szkole OŚLICĄ ? Eliza jeśli masz pisać na zadane pytania to ty będziesz rozumiem pisać na temat nie związany z pytaniem ? Co ty mącisz o hejcie. Spójrz gołym okiem albo przez szkielko jak jeden z wieszczy pisał co dzieje się w tej gminie i miej swój rozum a nie powielaj głupstw. Widzisz że Kaczyński udawał Świętego i nie miał konta jak Mnich a zobacz jakie przekręty organizował a teraz PiS-iory mówią że on jest czysty i prawy i można porównać Kaczkę do Klimka. Mit Kaczki upadł jak i protegowanego Macierewicza Bartłomieja M. Ocknij się Elizo bo jesteś jak Alicja w Krainie Czarów.

   9
   3
 7. zjeb pisze:

  Kosz z popiołem trzymać u Podlejskiego w domu !!! Hahahaha

  2
  0
 8. Pol pisze:

  Kosze na popiół powinny być metalowe co to za firma co daje plastikowe kosze na popiół to jest chore

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *