zachmurzenie duże
19°
18°
czwartek
Reklama
fot. BP Tomasz Żak slaskie.pl
Kolędnicy w Kotowicach wyróżnieni!
24 listopada 2017 r. | 10:10
9

Przedstawiciele sołectwa Kotowice zostali docenieni przez Zarządu Województwa Śląskiego. Podczas 15. Forum Sołtysów Województwa Śląskiego, Paweł Labocha odebrał puchar oraz nagrodę w wysokości 1500 zł.

Kolędnicy w Kotowicach zostali wyróżnieni w kategorii na najlepsze przedsięwzięcie popularyzujące tradycje, obrzędy i zwyczaje.

Serdecznie gratuluję!

Pełną listę laureatów znajdziecie TUTAJ.9 odpowiedzi na “Kolędnicy w Kotowicach wyróżnieni!”

 1. mieszkaniec pisze:

  to co u nas we wsi nie ma Sołtysa przecież to forum sołtysów co nie dostał wolego w pracy jak nasz Radny czy zachorował .

  0
  0
 2. Marcin Labocha pisze:

  Przynajmniej tyle. Brawo Paweł

  0
  0
 3. krysia pisze:

  Paweł Labocha nie jest sołtysem Kotowic i nie odebrał nagrody finansowej. Żeby się tego dowiedzieć to trzeba wykonać choć trochę działań dziennikarskich.

  0
  0
 4. kibice pisze:

  Niech zyje PREZES naszego klubu KS KOTOWICE a gdie wice prezes Sołtys przecie on ładnie wychodzi na zdjęciach jest fotogeniczny .

  0
  0
 5. Hania pisze:

  A może by tak panią Stasię Nowakową ,pomóc !!!ma 100 glośow ,a punktów mało ,bardzo mało ?

  0
  0
 6. kibice pisze:

  My tyllko głosujemy na naszego prezesa bo zawsze cos hlapniemy od Niego a tero kase mo.

  0
  0
 7. ZGRYWUS pisze:

  Przecież oni tą nagrodę to przepili,a może ten puchar dać na licytację to jeszcze coś się wypije.Tak pili że jeszcze kasy musieli dobrać z kasy urzędu bo przecież w Orlim Gniezdzie na krzywy ryj nie da a to już nie obręb gminy Żarki.Co oni wódki i żarcia w domu nie mają ? Ach niefart ,tutaj to płacą z pieniążków mieszkańców a nie ze swoich to tak że trzeba korzystać na maksa do tego stopnia że SOŁTYS nie był wstanie odebrać nagrody i musiał go wyręczyć na Forum Sołtysów-RADNY.O zgrozo co to za cyrk i co tam pajac RADNY LABOCHA robił ?

  0
  0
 8. wiesiek pisze:

  no jest gość medialny żeby tylko na zdjęciach być i aż tak się poświęcać do fotografii że pojecał na zlot sołtysów a to i chyba pojedzie na zlot wójtów i burmistrzów i się trochę fotek naprodukuje.niebezpiecznie jest wpuścić wieśniaka do biura bo atrament wypije taka to dygresja aczkolwiek trzebałoby napisać tutaj onomatopeję.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *