zachmurzenie duże
14°
13°
środa
Reklama
Uważajcie na plac zabaw w Suliszowicach i piaskownicę w Zaborzu!
11 lipca 2018 r. | 11:04
25

Uważajcie Burmistrza Klemensa Podlejskiego za idealnego włodarza? To zobaczcie w jakim stanie jest plac zabaw w Suliszowicach i piaskownica w Zaborzu. Szok!

Materiał wideo jest dostępny poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI25 odpowiedzi na “Uważajcie na plac zabaw w Suliszowicach i piaskownicę w Zaborzu!”

 1. Werty pisze:

  Koniecznie trzeba zawiadomić odpowiednie służby najlepiej prokuraturę za ten stan rzeczy bo te elementy drewniane nie zpróchniały z dnia na dzień to jest długotrwałe zaniedbanie odpowiedzialnych za ten stan rzeczy osób w tym głównego odpowiedzialnego Burmistrza ,należy podziękować panu Gąsiorskiemu że to pokazał i na szczęście nic nikomu się nie stało bo mogło dojść do tragedi lub kalectwa

  22
  2
  • Ips typographus pisze:

   Werto -Burmistrz,Wójt czy Prezydent w żadnej gminie w Polsce nie lata po placach zabaw i nie sprawdza stanu urządzeń tam funkcjonujących. W każdej gminie są ludzie za to odpowiedzialni,wynagradzani z budżetu podatników, a Ci podatnicy mają prawo oczekiwać,że jak pójdą na plac zabaw ze swoimi dziećmi czy wnukami to mogą być spokojne ,że pociecha nie złamie rączki czy nusi, albo nie rozpruje sobie na gwoździu tętnicy,bo zanim dostanie się do lekarza w naszej wspaniałej służbie zdrowia to może być za późno.Nie wystarczy założyć sobie mega krótkiej kiecki i reprezentować miejscowej kultury, na wątpliwej jakości “imprezach kulturalnych” czy opowiadać bzdury jak radny zapyta o sprzątnie świetlicy w Suliszowicach za 6000 zł .Plac zabaw przy szkole w Żarkach -gdzie jest dyrektor jednostki,bo już mu się nawet na sesje nie chce chodzić/a może lepiej bo przeważnie to leżakował na krześle z wyraźnie znudzoną miną/,Burmistrz nie odpowiada za place zabaw przy świetlicach wiejskich -to sprawa dyrektora GOK-u,w Kotowicach – dyrektora biblioteki albo przedszkola ponieważ funkcjonują w budynku z okien którego było widać jak na dłoni stan urządzeń szumnie nazwanych placem zabaw .Pytam gdzie są radni z danej miejscowości czy osiedla,gdzie są sołtysi których obowiązkiem jest również posiadanie rozeznania na ten temat ? Każdy ma prawo do wypowiedzi i korzystam z niego.Skończyłam.

   10
   0
 2. bruno pisze:

  Trzeba też kupić dwie pary sandalek bo teren gminy dosc obszerny i oczywicie dwie gwiazdy wzor texas rangers dla naszych dzielnych miejscowych lowcow show ?

  3
  20
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Panie Sołtysie Łukaszu Kot czy pożyczy pan pieniędzy na zakup sandał i skarpetek do tych sandał ??? Myślę że tam jeszcze dysponuje pieniędzmi z tacy proboszcza a domniemam że bilonu Pan nie podprowadzał to ma Pan jeszcze czym dzielić.????

   11
   0
   • bruno pisze:

    Nie znam osobiście Pana Kota ale mam nadzieje że ma jaja i w odpowiedni sposob zareaguje na te pomowienia. ty sam się oklamujesz ze robisz te szopki dla dzieci tobie chodzi tylko o show a ze poczytnosc tego badziewia spadła to już we wszystkim dziury szukasz i tyle w temacie.

    2
    12
    • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

     Panie Kot nie pisz Pan już dalej głupot bo idziesz Pan w zaparte i jedyną drogą i wyjściem z wpadki IP jest odstąpienie od durnych komentarzy z Pana strony bo teraz sytuacja stała się beznadziejna.

     10
     0
 3. Wyborca pisze:

  bruno ile ci płacą za pisanie takich bzdetów? zaniedbania w gminie są ogromne a ty poza czubkiem spodni swojego pana niczego nie widzisz

  23
  0
 4. Rodzic pisze:

  Moje dzieci nie mają się gdzie bawić. To jest skandal. Jak Burmistrz może chodzić z takim uśmiechem od ucha do ucha? Czy dla Pana Klemensa dzieci naprawdę nic nie znaczą 🙁

  23
  0
 5. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Pan Burmistrz Podlejski najwidoczniej nie lubi dzieci bo przez 16 -cie lat będąc włodarzem Gminy Żarki nie utworzył Żłobka dla najmłodszych maluchów .Wolał sprzedać w Żarkach budynek po Bibliotece Publicznej niż stworzyć w nim Żłobek z prawdziwego zdarzenia i gdy zapytałem Burmistrza Podlejskiego na jednych z Komisji dlaczego nie zadziałał tak jak powyżej opisałem to Burmistrz Podlejski poinformował mnie że budynek był bardzo zniszczony ???
  Do końca nie zgadzam się z faktem dokonanym że Burmistrz Podlejski sprzedał własność i majątek Gminy. Aktualnie były budynek Biblioteki Publicznej jest pięknie wyremontowany i w pełni funkcjonuje i tętni życiem a pomieszczenia w nim są wynajmowane dla osób prowadzących działalność gospodarczą handlowo-usługową .
  Mam pytanie do publiki czy ten były budynek po Bibliotece Publcznej w Żarkach nie był przypadkiem wcześniej darowizną rodziny Dziewiałtowskich ??? W tym budynku powinien się mieścić Żłobek.
  Dlaczego Burmistrz Podlejski nie dba o nasze pokolenie Najmłodsze Dzieci= nie kocha=nie lubi !!!

  21
  2
 6. bruno pisze:

  Ale ty smuty walisz aż mnie w posladach cisie jak czytam te twoje wywody .Jest wybrany gospodarz to decyduje w imieniu wyborcow .

  3
  21
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Panie Sołtysie Kot Burmistrz Podlejski nie dbał o bezpieczeństwo dzieci na płacach zabaw i postanowiłem to zmienić w trosce o Pana dziewczyny pociechę aby mogło bezpiecznie korzystać i bawić się na płacach zabaw bo bezpieczeństwo najmłodszych jest najważniejsze.

   18
   0
 7. Marcin Labocha pisze:

  Czarny pan to potrafi zadbać o dzieci w sołectwach.

  16
  1
 8. Łukasz pisze:

  Zastanawia mnie czemu na tej stronie pomawiacie nie te osoby co trzeba

  0
  13
  • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

   Sołtysowi wymknęło się spod kontroli IP i on teraz nie wie co zrobić bo się odkrył i zrobił się problem co robić dalej ???

   11
   0
   • bruno pisze:

    Widze ze dalej idziesz w zaparte robiac ze mnie soltysa to straszna degradacja bo bylem juz dyrektorem rzecznikiem a teraz jestem soltysem zastanawiam sie kim bede w kolejnym miesiacu ??Szukam w sieci nowych sandalkow dla ciebie i znalazlem swietny styl pasujacy idealnie lukni i daj znac ci taki styl by ci pasowal https://www.youtube.com/watch?v=4oRzlNHy1qQ

    2
    10
   • Wiem pisze:

    Jezeli grzebiecie w czyichkolwiek numerach IP to jest to zachowanie nielegalne. Mozna sie domyslac ze z panem k. Dostawcą internetu jesteście za Pan brat ale jesli on ujawnia wam jakiekolwiek dane to jest to sprawa dla policji i dla prokuratury. A ty tlumoku chcac zabłysnąć wyjawiłes te informacje chyba nie chcący?

    4
    16
 9. pociąg pisze:

  Panie Burmistrzu gdzie jest pociąg który był na rynku przy Kościele też zniknął przecież na tych placach zabaw należało by wymienić tylko deski zabezpieczyć odpowiednim lakierem i służyło by na lata

  18
  0
 10. bruno pisze:

  Widze ze dalej idziesz w zaparte robiac ze mnie soltysa to straszna degradacja bo bylem juz dyrektorem rzecznikiem a teraz jestem soltysem zastanawiam sie kim bede w kolejnym miesiacu ??Szukam w sieci nowych sandalkow dla ciebie i znalazlem swietny styl pasujacy idealnie lukni i daj znac ci taki styl by ci pasowal https://www.youtube.com/watch?v=4oRzlNHy1qQ

  0
  12
 11. ktoś pisze:

  no to kotek znowu czekają ciebie biegi przez płotki
  1 miejsce bez nagrody
  2 prostowanie nosa

  14
  0
 12. Rodzic pisze:

  Polikwidować wszystkie place zabaw tak jak z “zieloną salą” w podstawówce zrobiła dyr. Nowak. Będzie bezpiecznie , bez kosztowo i bezproblemowo dla Urzędu i nauczycieli. \
  Nauczyciele, przedszkolanki nie widzą w jakim stanie mają te urządzenia? Najprawdopodobniej gary w ich kuchniach podobnie wyglądają.

  17
  0
 13. Wasz znajomy pisze:

  NAJLEPIEJ ŻEBY BURMISTRZ CHODZIŁ ZA KAŻDYM I WYCIERAŁ DU..Y .

  4
  1
 14. Wasz znajomy pisze:

  Nie pomorze ani dyrektor , burmistrz , straż miejska jak nie zapanujecie wy rodzice wychowawcy nad dziećmi bo rośnie nam pokolenie BRUTALI .

  1
  3
 15. Basia pisze:

  BTW :A co się dzieje z funduszem sołeckim?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *