zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
Uwaga Mieszkańcy Jaworznika!
04 czerwca 2018 r. | 08:47
15

Burmistrza Miasta i Gminy Żarki poinformował o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Żarki, dla obszaru sołectwa Jaworznik w zakresie obszaru położonego przy ul. Źródlanej. Podczas poprzedniej zmiany mpzp w Jaworzniku, większość uwag Mieszkańców nie została uwzględniona. Jak będzie tym razem?

Ogłoszenie Burmistrza poniżej:

Na podstawie art. 17 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 1073 z późn. zm.) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Miejską w Żarkach uchwały Nr XLI/307/2018 z dnia 13 marca 2018 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Żarki, dla obszaru sołectwa Jaworznik w zakresie obszaru położonego przy ul. Źródlanej, w granicach oznaczonych na załączniku graficznym do ww. uchwały.

Zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionej zmiany planu miejscowego.

Wnioski i uwagi związane z udziałem społeczeństwa w opracowywaniu ww. projektu zmiany planu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko mogą być zgłaszane w terminie do dnia 25 czerwca 2018 r.:
- w formie pisemnej lub ustnie do protokołu w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Żarki, ul. Kościuszki 15/17, 42-310 Żarki,
- za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym, na adres email: sekretariat@umigzarki.pl.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Burmistrz Miasta i Gminy Żarki.

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Uwaga Mieszkańcy Jaworznika!”

 1. Marcin Labocha pisze:

  Bo czarny pan słucha głosów tylko swoich mieszkańców.

  9
  4
  • bruno pisze:

   A czyich baranie głosów na słychać jak nie swoich mieszkancow ???Dla Ciebie to powinien sluchac głosu jednego czempiona z okolic czestoxhowy i upadlej gwiazdy z Kotowic.A dobry włodarz słucha glosow mieszkancow .

   10
   12
 2. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  bruno ty jak się denerwujesz to bardzo dużo błędów popełniasz. Ty bruno to już w szkole upadałeś—- wykończyłeś nauczycieli.bruno czy masz wiedzę ile ostatnio wniosków złożono do mpzp miejscowości Jaworznik ? Chodzi o rok 2014 ?

  10
  1
  • bruno pisze:

   Nie darku nie wiem i średnio mnie to obchodzi. Błędy fakt robię i to sporo ale Ja miast nosić teczki nosiłem woreczki.?????

   1
   10
 3. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Panie bruno to ten portal jest po to aby mieszkańcy Gminy Żarki mieli informację na bierząco. Otóż Panie bruno proszę sobie wyobrazić że w 2014 roku do mpzp dla sołectwa Jaworznik złożono tylko jedną uwagę pisemną z Jaworznika i była to oczywiście rodzina Burmistrza Podlejskiego podkreślam rodzina wbrew tego co mówi Burmistrz i zaprzecza i nadzwyczajniej kłamie a jak nie rodzina to spokrewnieni między sobą.

  9
  2
 4. bruno pisze:

  Widocznie Panie Dariuszu nie było większego zainteresowania tym tematem . Nie znam tego tematu ale wnioskuję z tego co piszesz to mozna mieć rodzine ale w innym wojewodztwie !!!!Wedle twego roku myslenia to dzieci pracownikow instytucji publicznych to najlepiej po szkoke prosto do Londynu bo tu im pracować nie wolno ich biznesy są gorsze .To jest sredniowieczny tok myslenia i tu ciebie niby wykształconego i swiatowego czlowieka nie rozumiem.

  2
  7
 5. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Zapytaj Panie bruno Burmistrza Podlejskiego ile zorganizował spotkań z mieszkańcami Sołectwa Jaworznik odnośnie zmiany planu zagospodarowania przestrzennego w Sołectwie Jaworznik w 2014 roku—–podpowiem ci —-ŻADNEGO— to Burmistrz Podlejski zrobił średniowiecze w dziale komunikacji z mieszkańcami —czyli mają siedzieć cicho i o niczym nie wiedzieć bo ludem bez poinformowania bardzo fajnie się rządzi i kłamie jak w średniowieczu. Taki oto płynie przekaz od Włodarza że mniej wiesz ale dłużej żyjesz. Tobie Panie bruno taki ucisk podoba się ? Mieszkańcom tej Gminy już nie !!!!

  8
  0
 6. bruno pisze:

  Widzę ze tylko tobie się nie podoba .Nie widzę setek mieszkancow na sesjach z problemami wiedz ludziom minus jeden mieszkaniec żyje się ok.Zarki się zmienily i jest to ludziom obojetne czy z kasy własnej czy obcej . Takie jest mohe zdanie.

  0
  7
 7. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Panie bruno zaczął Pan wrażliwy wątek odnośnie otrzymywanych dotacji dla ludzi z tzw.klucza ale nie jest to nadrzędny temat do dyskusji według opublikowanego artykułu i dlaczego Panie bruno Pan rozwija inne tematy nie związane z meritum tego tematu o którym jest news. Widzę Panie bruno że najchętniej Pan bruno chciałby na mnie nakrzyczeć że mnie się nic nie podoba,że wszystko jest źle a to jest nieprawda bo ja tylko komentuje co uważam że jest niewłaściwie zrobione . Panie bruno proszę zrozumieć że mieszkańcy Gminy Żarki funkcjonowali pod dyktatem Burmistrza Podlejskiego przez 16 lat z rzędu i stąd ten społeczny sprzeciw. Panie bruno proszę sprawdzić w PPJ Złoty Potok od 2007 roku kto otrzymuje dofinansowania i czyje wnioski przechodzą i zwróć uwagę Panie bruno na nazwiska ale również pamiętaj że po zawarciu związku małżeńskiego nazwiska się zmieniają albo też osoby w związkach partnerskich są przy swoich nazwiskach rodowych i wtedy trzeba mieć ogromną wiedzę co z czym się łączy Zobacz Panie bruno kto zasiadał w strukturach PPJ Złoty Potok od 2007 roku.Panie bruno polecam słuchanie Radia Złote Przeboje KATOWICE i wsłuchaj się w reklamę KAMPUS EUREKA z Żarek i zobaczysz czy dało się przeskoczyć żeby pociągnąć 3 w 1 i powiedz to mieszkańcom/wyborcom że wszystko jest transparentne. Panie bruno szanujmy się ale ja nie jestem rycerzem ze średniowiecza.

  9
  0
 8. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Panie bruno podkreślam że do tej pory mieszkańcy/wyborcy żyli w niewiedzy i otępieniu zaserwowanym przez 16 lat reżimu Burmistrza Podlejskiego i odchodzili od tego Pana z kwitkiem że nie i koniec i nikt im nie umiał pomóż. Kto się odważy przyjść na Sesję aby potem działania Burmistrza Podlejskiego zostały skierowane przeciwko osobie protestującej. Na Sesjach są zapraszane osoby aby tylko wychwalać działania Burmistrza Podlejskiego a to nie ma za co Burmistrzowi nie ma za co dziękować bo w większości zadań to jest to jego obowiązkiem a nigdy Burmistrz Podlejski nie wyjął ze swojej prywatnej kieszeni ani grosza aby się do czegoś dołożyć,zasponsorować czy też przeznaczyć na charytatywny cel. Panie bruno zapraszam na Sesję najbliższą i Pan bruno będzie bronił Burmistrza Podlejskiego a ja tylko będę zadawał pytania ale boję się tylko że znowu Radna Stanisława Nowak,Radna Wioletta Król,Radny Włodzimierz Skrzypiciel—– będą krzyczeć na mnie i mnie i wyzywać od ciemniaka i szmatławca a dwoje Radnych z Żarek w formie pogardy do mojej osoby będą siedzieć do mnie i uczestników Sesji tyłem i w ich przekonaniu jest to właściwa forma uczestnictwa w Sesji Radnych na co dała przyzwolenie Pani Przewodnicząca Stanisława Nowak—–ciekaw jestem jak uczniowie /wychowankowie Pani Nowak siedzieli u niej na zajęciach lekcyjnych ?

  8
  2
  • Zołza pisze:

   Na filmiku z posiedzenia /Rady czy komisji /we Włodowicach wyraźnie widać,że 4 radnych siedzi do Pana plecami i co ? nie razi to Pana? Mnie najbardziej ubawił ten aneks kuchenny i ściereczki wiszące na grzejniczkach.fajne otoczenie jak na posiedzenie organu kolegialnego.

   2
   1
   • Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

    To jest moja rodzinna Gmina i ja byłem tylko obserwatorem i liczmanem podobnie jak Radny Hamerla czy też Radny Pompa. To w mojej gestii jest czy wnoszę sprzeciw czy też nie

    2
    1
 9. Prawdopodobnie Dariusz Szlęk pisze:

  Panie bruno czemu Pan skończył konwersację na argumenty ? Czy może to co piszę to mogę opowiadać dzieciakom ale nie w przedszkolach bo już na zbyt mądre są a raczej w nowo uruchamianym Klubie Dziecięcym w budynku GIMNAZJUM.Panie bruno Pan Burmistrz Podlejski twierdzi że ja bawię się telefonem komórkowym na Sesjach czy Komisjach i nie uważam nad czym się dyskutuje. Panie bruno wszystko śledzę na bieżąco i mam podzielność uwagi i w moim przekonaniu dobrą pamięć.Trochę smutno Panie bruno jak Pan nic nie pisze i nie komentuje z ogromną pogardą w stosunku do mojej osoby. Musiałem Panie bruno czymś przyczynić się i zajść Panu za skórę.

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *