zachmurzenie duże
19°
18°
poniedziałek
Reklama
fot. UMiG
Zamiast asfaltu…jomby w Przybynowie
09 sierpnia 2021 r. | 11:28
4

Urząd Miasta i Gminy w Żarkach poinformował, że zakończył się remont ulicy Spadowej w Przybynowie. Zamiast przepięknego asfaltu, mieszkańcy mają do dyspozycji drogę z płyt betonowych typu "jomb". Teraz mieszkańcy okolicznych domów będą słyszeć każde przejeżdżające auto.

Jomby zostały zamontowane na długości ok. 90 metrów, od skrzyżowania z ulicą Częstochowską.

Całość kosztowała blisko 68 tys. zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Zamiast asfaltu…jomby w Przybynowie”

 1. Staś pisze:

  Sprawdzony Gospodarz znowu zrobili fuszerkę i zapłacili ale wiadomo Marmadex to sprawdzona firma.
  Wydali nasze 70 tyś zł za 90 metrów jombów szerokości 4 metry czyli w sumie 360 metrów kwadratowych. co daje 180 zł za metr kwadratowy.
  Jak by położyli kostkę brukową to kosztowała by 360 metrów x 150 zł =5400 tyś zł. to i by były oszczędności i jakość by to wygladało. Z dziurami i dołami ale by wyglądało tak jak na osiedlu 600 lecia.
  A Tak wydane pieniądze na badziewie które trzeba będzie i tak rozebrać i położyć asfalt i koszty podówjne. A teraz Współczucia mieszkańców że mają po czymś taki jeździć .
  Ale co gospodarz to gospodarz wie jak robić aby zrobić podwójnie

  13
  2
 2. Janek pisze:

  A może Pan redaktor podejdzie do tej miejscowości i zrobi zdjęcia faktycznego wykonania tj. Stare krawężniki i ucinajaca się droga za zakrętem . Ciekawe czy u siebie by też tak Pan Burmistrz zrobił . A i niech Pan Burmistrz uważa jak będzie jeździł rowerem po tej nowej drodze gdyż jest to bardzo niebezpieczne i można uszkodzić siebie jak i rower. Czy ktoś pomyślał że tam też są dzieci które będą tam jeździły na rowerach z kołami o mniejszej średnicy. Brawo brawo Burmistrz i radni Przybynowa.

  12
  2
 3. Polytyk pisze:

  Może by my tak napisali pismo do gimy zeby ta ulica się nazywała świerdzowa?????????Ale i tak na hynka bedziemy głosować ??????????????

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *