zachmurzenie duże
14°
13°
sobota
Reklama
Zaniedbany “koński parking” w Jaroszowie
27 czerwca 2019 r. | 08:31
21

Mieszkańcy Jaroszowa przesyłają swojej radnej i burmistrzowi moc uścisków z nadzieją, że te zdjęcia doprowadzą do zadbania przez gminę o "koński parking" w Jaroszowie. Mieszkańcom z pewnością będzie miło, jeżeli ktoś z urzędu zainteresuje się tym zaniedbanym miejscem.

Poniżej kilka zdjęć.

PAWEŁ GĄSIORSKI21 odpowiedzi na “Zaniedbany “koński parking” w Jaroszowie”

 1. Zapominalska pisze:

  Pomyśleć że to wszystko za unijne pieniądze z dofinansowaniem i tak zmarnotrawione.Brak szacunku przez obdarowanych prezentami.

  22
  2
 2. Majka pisze:

  Kto jest radnym w tym Jaroszowie albo sołtysem to niech się poda do dymisji

  20
  1
  • Mieszkaniec Jaroszowa pisze:

   Tą radną z Suliszowic
   I naszego sołtysa to do jednego wora może by się wreszcie czymś zajęli
   To są dwa gupole A chcą udać madrych
   A z mieszkańców zrobić wariatów masa, Ikra przecież u nas było przepieknie zawsze
   My mieszkańcy będziemy pracować A nieudacznicy pieniądze brać

   14
   0
 3. Eugeniusz pisze:

  NO WSTYD MORZE W CZYNIE SPOLECZNYM BY MY SIE ZEBRALI I ZROBILI POZADEK

  15
  4
  • Mieszkaniec pisze:

   Czemu nie bardzo chętnie się dołączę możemy sami coś zrobić dla swojej wsi proszę wyznaczyć termin zbiórki pozdrawiam

   16
   5
 4. Eugeniusz pisze:

  CZY MA KTOS TELEFON DO RADNEJ LOB SOLTYSA

  14
  1
 5. Jasiek pisze:

  Wielkie otwarcie każdej inwestycji z dotacjami i pochwalenie się tym publiczne a pózniej jeżeli się o to nie zadba to wielka ruina ,W końcu gmina za te obiekty jest odpowiedzialna czyż nie ?

  19
  1
  • Eko pisze:

   A ta kopalnia to jeszcze do zwiedzania czy już zarosła ?

   9
   0
   • Banaszczyk pisze:

    Jeśli chodzi o kopalnię to nie wiem jak jest w Jaroszowie.Jeśli chodzi ci o czynną kopalnię to udaj się do Przybynowa do radnego Świerdzy to on ma czynną koppalnię to jak nie kupisz piachu u niego to myślę że za zwiedzanie cię nie skasuje.Chociaż to gmina turystyczna to może radny Świerdza wprowadzi opłaty za zwiedzanie jego kopalni piachu ale tak dla EKO to Świerdza musi coś zrobić ze śmieciami i odpadami niebezpiecznymi w nieczynnych już urobiskach jego kopalni.Pozdrawiam STRAŻ MIEJSKĄ W ŻARKACH

    7
    0
 6. Marcin Labocha pisze:

  Syf, kiła i mogiła

  24
  1
 7. Turysta pisze:

  A gdzie taki przybytek znajduje się w Jaroszowie ?

  11
  0
 8. Karol pisze:

  Czy radną w Jaroszowie jest ta wystraszona panienka? Kolejny przydupas burmistrza ,która tylko zbiera głosy ,aby nie być najgorsza w rankingach . Tyle już czasu jest radna ale jeszcze głosu nie zabrała. ,ale przykładem innych jeszcze nie dziękowała burmistrzowi jak wiadomo kto ! Ostatni popis Nowakowej jak zwykle dziękczynny że wszystkie sołectwa dostają po równo ,widocznie jako już nie oficjalna przewodnicząca nie jest zorientowana w temacie rozdziału sprawiedliwego na sołectwa wiejskie a nie tylko jak ona widzi tylko Żarki ,nie piszę o funduszu sołeckim

  24
  1
  • Medyk pisze:

   Ze względu na wiek to u Stasi skleroza postępuje ale jeszcze walczy.

   15
   1
  • Skłonny pisze:

   A radna nic nie robi i nie będzie robiła również w Suliszowicach też do dziadostwa z sołtysem doprowadziła A tak się w Jaroszowie afiszowala żenada wstyd ????

   13
   1
 9. Roksana pisze:

  W przepięknej gminie Żarki wszędzie panuje bałagan,walają się śmieci i można powiedzieć że jest brudno.To wszystko idzie od góry.Czemu Straż Miejska nie interweniuje w tym Jaroszowie i nie ukara gospodarza tego obiektu.Radną za uszy i do roboty zapędzić i zapoznac z obwodami sołeckimi jakie jej przypadają.Proponuję aby radna Cichoń zdjęła różowe okulary i za pobieraną dietę zaczęła pracę społeczną a nie kwoczenie na sesjach i komisjach gdzie zabiera głos ale nie wie o czym dyskutuje.

  17
  1
 10. Mop pisze:

  Wiesław z Polbutu pojedzie do Jaroszowa i zrobi porządek.Ciekawe przez ile lat nikt tym obiektem się nie interesował oprócz uroczystego otwarcia z pompą ale nie Przewodniczącym Rady Mariuszem Pompą.Ciekawe kiedy ostatnio odwiedzili ten obiekt Radni członkowie Komisji która za ten stan rzeczy odpowiada i jak wyglądają protokoły pokonyrolne wizytowanego obiektu o ile taki choć jeden istnieje? Ta Rada ma tyle pracy że nie jest zdolna zapanować nad ogromem powierzonych obowiązków. To są skutki właśnie posiedzeń Komisji które trwały z reguły po 15 minut każda a Sesje między 30 a 45 minut się odbywały czyli tylko dla wcześniejszego planu oby tylko zgodnie z prawem odbyło się głosowanie.

  12
  0
 11. kierowca pisze:

  Komu to było potrzebne i ile kosztowało ?

  10
  0
  • Banaszczyk pisze:

   Nie mówmy o kosztach.Co tam dali 150 tysięcy złotych na ten koński parking to się zrobiło i impreza otwarcia była mocno zakrapiana.Ostatnimy czasy pojawiają sie informacje o koniach które uciekają z zagród.To zwierzyna ciągnie do azylu w Jaroszowie bo jej obiecano dobry socjal.

   9
   0
 12. Komisarz UE pisze:

  Bardzo dobrze wydane dotacje.
  Dofinansowany 3-ci Świat Polska, pieniądze wydane zgodnie z naszymi intencjami, czyli zmarnowane.
  Pan premier Morawiecki może śmiało głosić banialuki o innowacyjności polskiej gospodarki.

  11
  0
 13. teleobywatel pisze:

  Ma ktoś foty z Poraja i z Koziegłów,bo to międzygminny szlak konny/fota nr 1/

  1
  0
 14. Szpila pisze:

  Czas najwyższy zapytać włodarzy w poszczególnych gminach bo to oni wcześniej chwalili się co zrobili i czego dokonali podczas urzędowania.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *